|
||||||||||||||||||||
|
|
QuoteСАХИБ 31 QuoteОноре . Оноре, не знам на какво разчиташ, може би на това, че читателите не са осведомени. Не може на базата на една лъжа да правиш изводи, които явно са погрешни предвид базата. Не знам кои звезди ти го говорят, че свободните пари намалявали, след като и парите в обръщение и парите по депозити се УВЕЛИЧАВАТ?!*xxx* За да не бъда голословен като теб, пускам линкове с факти:от дами и господа - Цени на имоти
Quotedemograph Най-сетне излезе цената, която ще използваме за основа на моята прогноза в баса ми с Joan: 1447.33 лева/кв. метър за трето тримесечие 2012 за София (столица). Няма да подлагам методиките на НСИ на съмнение - приемам данните им за обективни и наблюдаваме дали прогнозата ми се сбъдва. Започва първата фаза на Великият срив на имотните цени. Хм, demograph, още ли си държиш наот дами и господа - Цени на имоти
QuoteNIKI1976 - и всичко като до сега май ще е - идват,гледат и.....нищо. Това е от твойта гледна точка, от неговата : Чакай да видя и този апартамент и още Н-на брой за да ги сравнявам един с друг И мислено в главата си отсява вариантите за покупка, търси, информира се и той за слабите страни на квартала, на блока, улица, изглед, колко за ремонт, и на квот се сетиш. И чак след доста чуденот дами и господа - Цени на имоти
QuoteNIKI1976 Да разбирам ли тогава, че срок от 2 месеца не е дълъг? Т.е. че е проблем че не се е продал апартамента за това време? Точно това разбирай, някои обяви ми правят впечатление че висят 1-2 години и то не на надути цени, тия с надутите цени ще висят докато някой си играе да ги публикува.от дами и господа - Цени на имоти
NIKI1976, в крайна сметка няма голямо значение дали е реална цената, може да го продадеш и на нереална цена - нереално висока или нереално ниска. Шанс, късмет, стечение на обстоятелствата, търпение. Тука последния коментар е доста прав ,че при една ниска цена да видиш как ще го харесат, ама това е ако не ти се чака. Все пак 2 месеца не са кой знае колко време Не е лошо и да разбереш по някакот дами и господа - Цени на имоти
QuoteАтанас Янев Quoteдами и господа Еми те брокерите все трябва да си губят някакси времето Интересно какви са тия признаци на наличие на пари [..]. Все пак вероятността да има освен костюм и хубава кола и пари е по-голяма отколкото да е по гуменки и с трамвай. Въпроса по-скоро не е дали има пари, а дали има пари И би ги дал за обекта. За толкова години на пазара бързо се научих в рамкиот дами и господа - Цени на имоти
QuoteАтанас Янев Quoteпанелообитателя САХИБ Поради много причини. Абсолютно! Както бях писал преди време - ключ за един от най-скъпо оферираните апартаменти в кв. Чайка се държи в нас, тъй като човека е извън България, а апартамента е през 30 метра. От време на време звънят брокери, че имат оглед да им отворя. До момента от 10 огледа нито 1 човек не е показал признаци на наличие на поне 50 000от дами и господа - Цени на имоти
0 - преди 14 годиниQuoteпанелообитателя САХИБ Quoteдами и господа Къв е тоз Талер бре, да не е долар. На коя валута и викате "талер"? Много ясно, бе хора, долар произлиза от талер. Още не ти се вярва нали:} Мислиш си ,че талера е някаква афганска валута!:}:}:} Хе, даже почнаха да ми обясняват какво съм си бил помислилот дами и господа - Цени на имоти
0 - преди 14 годиниКъв е тоз Талер бре, да не е долар. На коя валута и викате "талер"?от дами и господа - Цени на имоти
Брей, че хубава темичка имало тука. На мен пък ми харесва едно място в Яворов май се води. Карето между Цариградско , бул. Михай Еминеску, Шипченски проход, и една уличка дето минава пред Музикална академия . С изключение на блокчетата непосредствено до булевардите, където е шумно , вътрешните сгради са супер, между тях улиците даже не приличат на улици, ами на алеи. Сградите са старички и мот дами и господа - Цени на имоти
Quoter_stoma QuoteGia Появи ли се нещо на добра цена изчезва,ама аз се гледам и себе си какви ги върша,хем от 1990 г. продавам,купувам и управлявам НИ / от това се издържам,не съм брокер / няма да купя сега нищо,ако не е много изгодно :] Явно съм заразена от общото мнение :} . Пазар,като пазар,какъвто - такъв,какво да се прави.Обаче сега на който му стиска и има късмет,може да намери и купиот дами и господа - Цени на имоти
Javcho, защо пък брокерите трябва да имат мнение за тенденцията при цените на имотите. Защо са ви такива големи очакванията от брокерите ?. То не е и тяхна работа да имат такова мнение, да не са анализатори, инвеститори. Те действат сега , на момента. Важното е да съдействат за покупко-продажбата и толкоз. Ти да не би да се съветваш с брокер за тенденцията при цените. Отговорността се падот дами и господа - Цени на имоти
Явно не им е харесал много имота щом се отказват така бързо от него. Ще направят още огледи докато си намерят някой по-хубав.от дами и господа - Цени на имоти
Дъноров, освен ако не става въпрос за някакъв магазин, силно се съмнявам че апартамент за 50 К ще можеш да му вземеш 400 Е наем. Остави 400, ами и 200 Е пак ме съмнява. Ако не си в Бг първо се поинтересувай какви са наемите, да не се изненадаш неприятно.от дами и господа - Цени на имоти
Ми човека хубаво ги дал на държавата. Ама от сега нататък само бъзици ще има от страна на близки и познати. Много хора ще го считат за будала - и това заради същата тая държава на която ги дарил парите С тая смешна награда дето са му дали означава че и държ.агенции, министерства и които там се занимават с тия находки го смятат за балък. Това си е направо подигравка, преди време един друг жот дами и господа - Цени на имоти
Панелюобитателю, ако искаш да демонстрираш благосъстояние по-добре се снимай до една пълна кора яйца от свободни кокошки заедно с една платена дебела сметка за парно. То днешно време да имаш имоти не е кой знае кво, ама ако можеш да си плащаш парното без да се лишаваш от яйца и други екстри - туй вече е похвално.от дами и господа - Обща дискусия
Що така се подигравате на човека, това за България си е съвсем нормално. Българите по принцип имат доста имоти ( те даже не са ли като процент най-много в европа) а живеят бедно. Те затова и наемите са най-ниски в Европата и да си рентиер тука не е като да си рентиер на запад.от дами и господа - Цени на имоти
Усещаме , как да не усещаме. Пазара пак си отлепи и тръгна надолу, ама това ще го разберат всички накрая на годината като обобщят с колко процента са паднали цените. Все пак цяла година ще има всевъзможни раздвижвания, отлепяния, тръгване, стартиране, и много много надежда. Ако от сега почнем да се радваме много бурно, до края на годината какво ще правим. Трябва да има някаква динамична градаот дами и господа - Цени на имоти
Quotevalsodar Quoteдами и господа Като споменахте КТБ, много ми е чудно що така тая банка хич не си променя лихвите последните години. Имам и аз там депозит от 3-4 год. и като се замисля чак е притеснително че не ги намалят дори и с малко. Може би, заради две основни причини. Първата е собствеността над нея - преди около 2 години контролният пакет бе придобит от предтавител на нефтена държава.от дами и господа - Цени на имоти
Като споменахте КТБ, много ми е чудно що така тая банка хич не си променя лихвите последните години. Имам и аз там депозит от 3-4 год. и като се замисля чак е притеснително че не ги намалят дори и с малко.от дами и господа - Цени на имоти
- преди 14 годиниЕ, с какво толкова е интересен човека, че специална тема си отворил за него .от дами и господа - Обща дискусия
Quoteivorad Quotegranit Компенсира се, защото няма тъпанар с пари! Затова е замръзнал пазара. След като тъпотата според теб се компенсира, защо цените на падат, все пак? Падат си ценичките, бавно и плавно *smiley_ahh*от дами и господа - Цени на имоти
QuoteБрокеръ кво ша бачкат тея хора в София бе? *huh* Какво ти бачкане, хората само ще си живеят тогаваот дами и господа - Цени на имоти
Туй че е така, така е , но едва ли го е казал Камерън.от дами и господа - Цени на имоти
Всичко дето го казваш е така и правилно. И аз съм се интересувал от тези проблеми . По принцип даже повечето сгради от началото на века са тип "пруски свод", който пък не търпи абсолютно никакви реконструкции. Аз дори като съм ходил на оглед, първо съм влизал отдолу в магазина да го огледам. Големия проблем е как е поддръжана сградата, на запад в двеста, триста годишни сгради сиот дами и господа - Цени на имоти
Мерси че все пак си си направил труда да потърсиш нещо . Аритократичните апартаменти са с просторни стаи с големи прозорци, обикновенно в стари сгради. Не се впечатлявай много от ретро мебелите, те не са даденост.Може вътре да е пълна кочина. Нормален тристаен стар апартамент е към 100кв.м., ако е 90 бъди сигурен че стаите са малки или вестибюла го броят за стая. Новото добавяш около 30 % оот дами и господа - Цени на имоти
Побликувай ги в инвестора в имотната тема или в онзи другия имотния сайт, аз ще ги видя там. То и тука можеше през някви други сайтове, ама занимавка.от дами и господа - Цени на имоти
Quoteпанелообитателя САХИБ Quoteдами и господа М-да, виждам че на някои не са им харесали имотите дето дадох линкове за Будапеща. Все ви тегли към панелки или ново , пък аз показвам някакви дърти апартаменти в барокови сгради в историческия център с холове колкото един двустаен ново строителство. Абе друго си е гипсофазера, итонга, ламината, холбокса, отвънка опаковано със стиропор, или направот дами и господа - Цени на имоти
М-да, виждам че на някои не са им харесали имотите дето дадох линкове за Будапеща. Все ви тегли към панелки или ново , пък аз показвам някакви дърти апартаменти в барокови сгради в историческия център с холове колкото един двустаен ново строителство. Абе друго си е гипсофазера, итонга, ламината, холбокса, отвънка опаковано със стиропор, или направо една луксозна "на шпакловка и замазка&quот дами и господа - Цени на имоти
Quoteдр. Иванов Аз мисля, че след няколко години вадене на всякакви цени беше редно дори крайпътен камък да вдене нещо, но уви! Защото подобни "черешки" в София при най-големия бум нямаше кой да ги купи на 400Е/м2 пък дори и след една седмица бой. Ехх, Иванов, я ми посочи тука в София такъв апартамент за 400 Е/м2, айде 1400 Е/м2 да е., ама хубавичко го разгледай какво представляваот дами и господа - Цени на имоти