Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ниски лихви оле!!!

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Ниски лихви оле!!!
08-03-2012 - 21:41:50
avatar
Започна голямото падане на банковите лихви. Вече западна професията влогар. Всеки ще иска жилища. НЯКОИ Х3 Хайде народе на евтините лихвички. По кредити, но най-вече по депозитчета!!!
[www.24chasa.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-22 09:42 от Продавач.
Re: НИСКИ ЛИХВИ ОЛЕ!!!
08-03-2012 - 21:53:56
Яко! 80% от коментарите (всички позитивни) са писани от един и същ човек!
Поредната въдица за балъци, първото шаранче вече захапа! *angel*
Re: НИСКИ ЛИХВИ ОЛЕ!!!
08-03-2012 - 22:09:21
avatar
Quote
Panther1
Яко! 80% от коментарите (всички позитивни) са писани от един и същ човек!
Поредната въдица за балъци, първото шаранче вече захапа! *angel*

Лъжа!!! Всички коментари са от различни никове. Просто на някой не му харесват лихвите. Не унивайте, утре ще са по-ниски:]
Re: НИСКИ ЛИХВИ ОЛЕ!!!
08-03-2012 - 23:18:30
Quote
панелообитателя САХИБ
Започна голямото падане на банковите лихви. Вече западна професията влогар. Всеки ще иска жилища. НЯКОИ Х3 Хайде народе на евтините лихвички. По кредити, но най-вече по депозитчета!!!
[www.24chasa.bg]

добре че ми каза. Имам един общ влог с брата 4х4 в КТБ ( oбщ е щото така минавам на 8,85 % лихва , на 4 месеца мога да тегля ако ми се наложи- но не се е налагало- само довнасяме - по 5к месечно ) Утре мисля да го тегля и ще инвестирам в някоя панелка в Люлин. Белким това ще ме спаси от инфлацията па и цените на жилищата почнали да растът*angel*
Re: НИСКИ ЛИХВИ ОЛЕ!!!
08-03-2012 - 23:24:34
avatar
Quote
Ke4o
Quote
панелообитателя САХИБ
Започна голямото падане на банковите лихви. Вече западна професията влогар. Всеки ще иска жилища. НЯКОИ Х3 Хайде народе на евтините лихвички. По кредити, но най-вече по депозитчета!!!
[www.24chasa.bg]

добре че ми каза. Имам един общ влог с брата 4х4 в КТБ ( oбщ е щото така минавам на 8,85 % лихва , на 4 месеца мога да тегля ако ми се наложи- но не се е налагало- само довнасяме - по 5к месечно ) Утре мисля да го тегля и ще инвестирам в някоя панелка в Люлин. Белким това ще ме спаси от инфлацията па и цените на жилищата почнали да растът*angel*

Разумно решение. Наемите ще са по високи от лихвите. Пък и ще кешираш всеки месец.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: НИСКИ ЛИХВИ ОЛЕ!!!
09-03-2012 - 01:05:49
аз имам в КТБ 4х4 на 8.16% и гледам че не пада.
Re: НИСКИ ЛИХВИ ОЛЕ!!!
09-03-2012 - 11:33:48
Quote
панелообитателя САХИБ
По кредити, но най-вече по депозитчета!!!
[www.24chasa.bg]

По кредити, НО НЕ И ПО ИПОТЕЧНИ!

Прочети точната новина, освен в тоалетната хартия 24 Часа smiling smiley

[banks.dir.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-09 11:53 от Атанас Янев.
Re: НИСКИ ЛИХВИ ОЛЕ!!!
09-03-2012 - 11:51:22
Като споменахте КТБ, много ми е чудно що така тая банка хич не си променя лихвите последните години. Имам и аз там депозит от 3-4 год. и като се замисля чак е притеснително че не ги намалят дори и с малко.

Аз например може да не съм прав, но кюфтетата без лук не ги одобрявам !
Re: НИСКИ ЛИХВИ ОЛЕ!!!
09-03-2012 - 12:01:29
avatar
Quote
дами и господа
Като споменахте КТБ, много ми е чудно що така тая банка хич не си променя лихвите последните години. Имам и аз там депозит от 3-4 год. и като се замисля чак е притеснително че не ги намалят дори и с малко.

Може би, заради две основни причини.
Първата е собствеността над нея - преди около 2 години контролният пакет бе придобит от предтавител на нефтена държава.
Втората е протекциите от страна на ГЕРБ - докато те са на власт, банката ще е напълно стабилна.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: НИСКИ ЛИХВИ ОЛЕ!!!
09-03-2012 - 12:25:39
Quote
valsodar
Quote
дами и господа
Като споменахте КТБ, много ми е чудно що така тая банка хич не си променя лихвите последните години. Имам и аз там депозит от 3-4 год. и като се замисля чак е притеснително че не ги намалят дори и с малко.

Може би, заради две основни причини.
Първата е собствеността над нея - преди около 2 години контролният пакет бе придобит от предтавител на нефтена държава.
Втората е протекциите от страна на ГЕРБ - докато те са на власт, банката ще е напълно стабилна.

Хем е така, хем не е достатъчно условие.
Другите банки дето са (бяха ) с протекции си намалиха лихвите, примерно Сибанк, БАКБ
А това че шейх е собственик - какво от това. То по принцип всички собственици на банки са все богати хора.
Дори и да намалят с малко лихвите пак ще са най-изгодни , клиенти няма да изгубят, поне така си мисля де.

Аз например може да не съм прав, но кюфтетата без лук не ги одобрявам !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход