Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имоти за без пари и то не къде да е, а в ... Драгалевци !!!

Публикувано от greenbul 
Имоти за без пари и то не къде да е, а в ... Драгалевци !!!
30-03-2012 - 12:50:21
Цигани завзеха вила в "Драгалевци"
Собственикът останал смаян, след като установил, че "новодомците" дори са сменили ключалката на вратата


Семейство роми се самонастани в частен имот в баровския столичен квартал "Драгалевци".
Собственикът останал смаян, след като установил, че "новодомците" дори са сменили ключалката на вратата.

Мъжът на име Славян веднага се обадил в полицията. Пред тях мургавото семейство обещало, че ще напусне имота. Мария и Дерим обяснили, че са живели в къщата два месеца, защото нямало къде да отидат.

За Славян това е посегателство върху частната му собственост и не приема оправданието с малкото дете.

След като са напуснали имота, ромите са се нанесли временно в съседния, съобщи ТВ 7.

Там вече се била настанила майката на Мария, но собственичката на имота знаела за това и нямала нищо против. Въпреки, че ромското семейство вече не живее във вилата на Славян, той се опасява, че е въпрос на време в нея да се засели друг.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Имоти за без пари и то не къде да е, а в ... Драгалевци !!!
30-03-2012 - 13:04:17
Явно не им е харесал много имота щом се отказват така бързо от него.
Ще направят още огледи докато си намерят някой по-хубав. smiling smiley

Аз например може да не съм прав, но кюфтетата без лук не ги одобрявам !
Re: Имоти за без пари и то не къде да е, а в ... Драгалевци !!!
30-03-2012 - 13:59:43
avatar
14 милиона са циганите, които живеят в Европа, като това ги прави най-голямата етническа група на Стария континент. Според последното преброяване в България живеят малко над 400 000 цигани. Според други данни обаче те са над 800 000. Тази информация бе представена по време на конференция, посветена на перспективите пред младите цигани в България. Неграмотността сред циганките е три пъти по-висока от тези при мъжете. Друг проблем, свързан с образованието на циганите, е неправомерното записване на децата им в помощни училища само защото са цигани. Проблем са малкото учители цигани, както и това, че родители не са включени адекватно в училищния живот. Трябва да бъдат провеждани обществени кампании за преодоляване на стереотипите и даде примерно мото, под което да бъдат провеждани: „Когато ни опознаете, ще ни заобичате!".

Ние си ги познаваме, ама защо така не ги заобичваме?
Re: Имоти за без пари и то не къде да е, а в ... Драгалевци !!!
30-03-2012 - 14:28:56
avatar
Циганите трябва да се социализират. За съжаление никой няма интерес от това, както и за турците. Интереса е да има малцинства, ниско образовани и евтини за манипулация. В момента в който един циганин успее да се образова и придобие човешки навици моментално излиза от тази категория толкова важна за големите на деня. Така че не очаквайте скорошна промяна.

Налагало ми се е да живея с цигани и да командвам цигани. Има начини, но това не са лансираните до момента. НАемал съм и цигани на работа - ако внимаваш ще свършат нещо.

Никой няма интерс циганите да се социализират нито в Европа нито в БГ. Предпочитат гастербайтери и малцинства в бедност... мнооого по-лесно се манипулират!
Re: Имоти за без пари и то не къде да е, а в ... Драгалевци !!!
30-03-2012 - 14:46:45
avatar
Quote
palamud
Предпочитат гастербайтери и малцинства в бедност... мнооого по-лесно се манипулират!

Това важи и за българите.
На работодател му представиха автобиографиите на няколко работници кандидати за работа.
Всички бяха българи, с опит и професионални умения. Шефа избра най-бедния от всички.
После ми сподели: на мен богати работници не са ми нужни.
Искам да са бедни, да работят за малко пари, да ми се подчиняват и да слушат.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-30 14:48 от TZARS.
Re: Имоти за без пари и то не къде да е, а в ... Драгалевци !!!
30-03-2012 - 14:52:46
... скоро и в панелните блокове ...

Имат ли срок на годност панелните блокове?


Иван Сотиров, заместник-кмет на София по сигурността


Водещ: В предварителния ни разговор с вас, когато си говорихме за тези панелни сгради, вие изказахте едно много притеснително за мен мнение, че може да се стигне до гетоизиране на цели квартали, ако не се вземат мерки.
Иван Сотиров: Да, може да се стигне, тъй като поради липсата на разбирателство сред обитателите на тези сгради голяма част от хората, които имат по-добри финансови възможности, се преместват на други места и в някои панелни блокове започват да живеят само хора с много тежък социален статус.
Водещ: Това аз го видях, правейки репортажа, че се случва в определени квартали на София.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход