Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой и как определя средните цени на имотите?

Публикувано от mmstefanova 
Re: Кой и как определя средните цени на имотите?
24-04-2012 - 17:23:23
Quote
r_stoma
Quote
Gia
Появи ли се нещо на добра цена изчезва,ама аз се гледам и себе си какви ги върша,хем от 1990 г. продавам,купувам и управлявам НИ / от това се издържам,не съм брокер / няма да купя сега нищо,ако не е много изгодно :] Явно съм заразена от общото мнение :}
.
Пазар,като пазар,какъвто - такъв,какво да се прави.Обаче сега на който му стиска и има късмет,може да намери и купи хубав имот.Точно това ме "побърква",никога,ама никога не съм била толкова нерешителна !


Абсолютно вярно - появи ли се нещо на добра цена - изчезва. Само "добрата" цена е различна за купувача и продавача. Българина трудно преглъща загуби, а в момента продажба без загуба е почти "мисията невъзможна". Който иска да продава в момента, трябва да е готов да преглътне загуба.
А моите хора и брокера им, не го разбират. Тръгнаха да го обявяват на 95000Е, защото толкова били дали. Че кой го интересува, колко сте дали - гледаш средни цени за района и типа имот и оферираш под средната цена, за да ти обърне някой внимание. А проблема им е - доста скъпо и луксозно жилище, в среден квартал. В случая Овча Купел - старата част. З
"Съмтаймс уин, съмтаймс люн " *pardon*
Христо Стоичков

Аз например може да не съм прав, но кюфтетата без лук не ги одобрявам !
Re: Кой и как определя средните цени на имотите?
24-04-2012 - 17:41:14
Та разговора тръгна от твърдението, че Имота винаги е актив. Аз все още мисля, че може да е пасив. Това "Съмтаймс уин, съмтаймс люн " е есенцията на всички писания*beer*
Re: Кой и как определя средните цени на имотите?
24-04-2012 - 17:49:01
Откога Овча купел се води среден квартал. според мен си е към ниския ценови сегмент. аз за 3-стаен там не бих дал повече от 50к и то ако е хубаво довършен



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-24 17:50 от nradev.
Re: Кой и как определя средните цени на имотите?
24-04-2012 - 18:00:48
avatar
Quote
nradev
Откога Овча купел се води среден квартал. според мен си е към ниския ценови сегмент. аз за 3-стаен там не бих дал повече от 50к и то ако е хубаво довършен
Ти луд ли си? Овча Купел е най-трейдъровия квартал в София, с най-чист въздух, близо е до Витоша, както и до пътя за югозападна България, която е най-развитата област.
Re: Кой и как определя средните цени на имотите?
24-04-2012 - 18:09:05
Овча Купел е най-трейдъровия квартал в София, с най-чист въздух, близо е до Витоша, както и до пътя за югозападна България, която е най-развитата област
====================================================================================================================

Получаваш наградата за най-добър виц! Овча Купел = Wall Street (за кеф на сахиба добавих пропуснатата буква)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-24 18:16 от 149лв./м2.
Re: Кой и как определя средните цени на имотите?
24-04-2012 - 18:10:39
според тоя сайт средна цена на 3-стен Овча купел 1 549еуро Овча купел 2 552 еуро . средно за София 723 еуро
Re: Кой и как определя средните цени на имотите?
24-04-2012 - 18:13:24
avatar
Quote
149лв./м2
Овча Купел е най-трейдъровия квартал в София, с най-чист въздух, близо е до Витоша, както и до пътя за югозападна България, която е най-развитата област
====================================================================================================================

Получаваш наградата за най-добър виц! Овча Купел = Wall Sreet
Не беше ли STREET? Или и ти като онази агенция - houm?:}
Re: Кой и как определя средните цени на имотите?
24-04-2012 - 19:01:02
Quote
nradev
Откога Овча купел се води среден квартал. според мен си е към ниския ценови сегмент. аз за 3-стаен там не бих дал повече от 50к и то ако е хубаво довършен

Прав си - Овча купел е под средното ниво. Груба грешка е да правиш лукс имот в недобър квартал. Ако е ти да си живееш, добре, но тръгнеш ли да продаваш - духаш супата.
Re: Кой и как определя средните цени на имотите?
24-04-2012 - 19:06:41
avatar
За по еФтинко мога да ви предложа "факултета":} Там може да си построиш къща, без план, проект и одобрение от общината, с подръчни материали и даже после да не плащаш тока и водата които ще ползваш. Условието е да не работиш, по цял ден да крадеш желязо и да го връщаш на вторични, както и да извършваш безразборна сеч по близките горички, естествено без разрешение. Купуваш си конче и каручка за целта и коня го пускаш да пасе свободно из ливадите и ето ти безплатно гориво за придвижване! Построил си комунизма. :]
Re: Кой и как определя средните цени на имотите?
24-04-2012 - 19:13:55
Quote
панелообитателя САХИБ
За по еФтинко мога да ви предложа "факултета":} Там може да си построиш къща, без план, проект и одобрение от общината, с подръчни материали и даже после да не плащаш тока и водата които ще ползваш. Условието е да не работиш, по цял ден да крадеш желязо и да го връщаш на вторични, както и да извършваш безразборна сеч по близките горички, естествено без разрешение. Купуваш си конче и каручка за целта и коня го пускаш да пасе свободно из ливадите и ето ти безплатно гориво за придвижване! Построил си комунизма. :]

На кого предлагаш? Ние имоти си имаме. Не си проследил за какво си говорим, но се обаждаш.. Успокой топката малко.*beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход