Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Реална ли е цената?

Публикувано от NIKI1976 
Re: Реална ли е цената?
17-10-2012 - 17:31:08
Quote
NIKI1976
Огледи има, продажба - не.
Е добре де, как реагират хората. Особено жените са доста показателни, дали харесват или не нещо. Ако видиш, че има реакция (дали положителна или отрицателна без значение) разпитай. Цената ли, външният вид ли, разположението ли, бензиностанцията ли, не им е разяснено нещо от брокера ли, просто разбери къде е проблема !!!
А за времето за продажба е доста разтегливо понятие. И за мен за около 6 месеца може да се съди повече. Аз закупих преди година от доста бързащ човек (за месец трябваше да продаде и да замине в САЩ), но цената беше наистина доста примамлива около 25-30% под аналогични имоти, но щом не бързаш изчакай, разбери какво искат купувачите. Ако само проблема е цената, ми договорете се, ако е да кажем бензиностанцията, ми на такива хора и за 5 лв. да го дадеш няма да искат да го вземат (говоря хипотетично).
Re: Реална ли е цената?
17-10-2012 - 18:36:53
Niki къде е този апартамент?На Опълченска Тодор Александров или Константин Величков?
Re: Реална ли е цената?
17-10-2012 - 19:44:29
Quote
NIKI1976
- и всичко като до сега май ще е - идват,гледат и.....нищо.

Това е от твойта гледна точка, от неговата :
Чакай да видя и този апартамент и още Н-на брой за да ги сравнявам един с друг
И мислено в главата си отсява вариантите за покупка, търси, информира се и той за слабите страни на квартала, на блока, улица, изглед, колко за ремонт, и на квот се сетиш.
И чак след доста чудене,мислене, спор с жената, допитване до приятели и т.н. си казва " Абе е..ал съм му майката- тва ще е ".
Абе те са те скъсали от огледи, ти си се притеснил, ако имаше само 2 огледа сигурно в интензивното да си влезнал от притеснения.winking smiley

Аз например може да не съм прав, но кюфтетата без лук не ги одобрявам !
Re: Реална ли е цената?
17-10-2012 - 22:36:57
Quote
дами и господа
Quote
NIKI1976
- и всичко като до сега май ще е - идват,гледат и.....нищо.

Това е от твойта гледна точка, от неговата :
Чакай да видя и този апартамент и още Н-на брой за да ги сравнявам един с друг
И мислено в главата си отсява вариантите за покупка, търси, информира се и той за слабите страни на квартала, на блока, улица, изглед, колко за ремонт, и на квот се сетиш.
И чак след доста чудене,мислене, спор с жената, допитване до приятели и т.н. си казва " Абе е..ал съм му майката- тва ще е ".
Абе те са те скъсали от огледи, ти си се притеснил, ако имаше само 2 огледа сигурно в интензивното да си влезнал от притеснения.winking smiley
И без чушка и малко джоджен
Re: Реална ли е цената?
18-10-2012 - 09:20:18
Quote
hunterA
Quote
NIKI1976
Огледи има, продажба - не.
Е добре де, как реагират хората. Особено жените са доста показателни, дали харесват или не нещо. Ако видиш, че има реакция (дали положителна или отрицателна без значение) разпитай. Цената ли, външният вид ли, разположението ли, бензиностанцията ли, не им е разяснено нещо от брокера ли, просто разбери къде е проблема !!!
А за времето за продажба е доста разтегливо понятие. И за мен за около 6 месеца може да се съди повече. Аз закупих преди година от доста бързащ човек (за месец трябваше да продаде и да замине в САЩ), но цената беше наистина доста примамлива около 25-30% под аналогични имоти, но щом не бързаш изчакай, разбери какво искат купувачите. Ако само проблема е цената, ми договорете се, ако е да кажем бензиностанцията, ми на такива хора и за 5 лв. да го дадеш няма да искат да го вземат (говоря хипотетично).

Здравей,
Благодаря за съвета - това наистина се казва съвет - не се бях замислял въобще.
Ще изчакам и ще видим - пък може и да стане сделка накрая.
Ще поразпитам евентуалните купувачи какво мислят и ще се поогледал да вникна в мисленето им по реакциите.
Лек ден от мен.
Re: Реална ли е цената?
18-10-2012 - 09:22:37
Quote
дами и господа
Quote
NIKI1976
- и всичко като до сега май ще е - идват,гледат и.....нищо.

Това е от твойта гледна точка, от неговата :
Чакай да видя и този апартамент и още Н-на брой за да ги сравнявам един с друг
И мислено в главата си отсява вариантите за покупка, търси, информира се и той за слабите страни на квартала, на блока, улица, изглед, колко за ремонт, и на квот се сетиш.
И чак след доста чудене,мислене, спор с жената, допитване до приятели и т.н. си казва " Абе е..ал съм му майката- тва ще е ".
Абе те са те скъсали от огледи, ти си се притеснил, ако имаше само 2 огледа сигурно в интензивното да си влезнал от притеснения.winking smiley

Здравей,
Да знаеш че ме поуспокои твоето мислене.
Прав си - не че съм се притеснил - просто незнанието ме доведе до тук - наистина си мислех че по-лесно стават тези работи.
Явно чакане му е майката - и разбира се сгодна цена де...
С пожелание за лек и успешен ден.
Re: Реална ли е цената?
18-10-2012 - 09:23:34
Quote
aircraftcarrier
Niki къде е този апартамент?На Опълченска Тодор Александров или Константин Величков?

Пред 3-то РПУ точно.
Re: Реална ли е цената?
18-10-2012 - 09:24:59
Quote
aircraftcarrier
Quote
дами и господа
Quote
NIKI1976
- и всичко като до сега май ще е - идват,гледат и.....нищо.

Това е от твойта гледна точка, от неговата :
Чакай да видя и този апартамент и още Н-на брой за да ги сравнявам един с друг
И мислено в главата си отсява вариантите за покупка, търси, информира се и той за слабите страни на квартала, на блока, улица, изглед, колко за ремонт, и на квот се сетиш.
И чак след доста чудене,мислене, спор с жената, допитване до приятели и т.н. си казва " Абе е..ал съм му майката- тва ще е ".
Абе те са те скъсали от огледи, ти си се притеснил, ако имаше само 2 огледа сигурно в интензивното да си влезнал от притеснения.winking smiley
И без чушка и малко джоджен

Ама от тези "кИфтета" от сутринта ми потекоха лигите*drunk*
Re: Реална ли е цената?
18-10-2012 - 12:16:29
Quote
kikorak
Виж какво, апартамента е с много отрицателни страни /първи етаж, цигани, бензиностанция/ и само при явно ниска цена би се продал. Те затова хората не се пазарят - те просто не го харесват за да стига до пазарлък. Само осезателно ниската цена би преодоляла отрицателните страни. На теб ти се иска да се пазарят, ама ти ще свалиш 10% примерно и те като не го харесват е без значение твоята отстъпка.

Ти нормален ли си? Та ти обиждаш всички останали над 100 човека, живеещи в този блок, как не те досрамя да го напишеш. Ти на връх Олимп ли живееш, или тайничко се спотайваш в някое гето - а? Май те е срам и да го напишеш.
Защо тогава идват - за да се поразходят.
Аман от неподготвени зрители, аман.
Осезаемо ниска цена - и това определение доживяхме да видим:}
Срам за българщината!!!
pg1
Re: Реална ли е цената?
18-10-2012 - 12:39:01
Quote
NIKI1976
Quote
kikorak
Виж какво, апартамента е с много отрицателни страни /първи етаж, цигани, бензиностанция/ и само при явно ниска цена би се продал. Те затова хората не се пазарят - те просто не го харесват за да стига до пазарлък. Само осезателно ниската цена би преодоляла отрицателните страни. На теб ти се иска да се пазарят, ама ти ще свалиш 10% примерно и те като не го харесват е без значение твоята отстъпка.

Ти нормален ли си? Та ти обиждаш всички останали над 100 човека, живеещи в този блок, как не те досрамя да го напишеш. Ти на връх Олимп ли живееш, или тайничко се спотайваш в някое гето - а? Май те е срам и да го напишеш.
Защо тогава идват - за да се поразходят.
Аман от неподготвени зрители, аман.
Осезаемо ниска цена - и това определение доживяхме да видим:}
Срам за българщината!!!

Дали вече не е време да спрете да обиждате?!
Всички се опитахме да ви посъветваме, на вас като не ви харесва, обиждате! Ясно е, че ул. "Татарли", блок № 3 е точно гетото *ok*. ............ Добре владеете маниера и поведението на съседите си!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход