Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Gia
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
24-03-2012 - 11:37:03
Quote
valsodar
Дотам сме се сбъркали като държава, че днес нормалните ги считат за луди.
Постъпка достойна единствено за одобрение и подражание предизвиква единствено насмешка и подигравки, от тези които явно са забравили простичкият факт, че историята ни не е частна собственост, която може да бъде грабена и разпродавана, а е наследство на всички нас.

За съжаление дебилизацията е масов и необратим процес.


Има още надежда за тази Държава,поздрави за теб valsodar !
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
24-03-2012 - 19:04:27
Ми човека хубаво ги дал на държавата.
Ама от сега нататък само бъзици ще има от страна на близки и познати.
Много хора ще го считат за будала - и това заради същата тая държава на която ги дарил парите
С тая смешна награда дето са му дали означава че и държ.агенции, министерства и които там се занимават с тия находки го смятат за балък.
Това си е направо подигравка, преди време един друг железничар така го бяха наградили с един часовник (да не закъснява за работа) и някой лев отгоре май.
Това на запад един сериозен процент от намереното щеше да си е за него, а тука едно потупване по рамото, даже и по врата.

Аз например може да не съм прав, но кюфтетата без лук не ги одобрявам !
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
24-03-2012 - 20:32:34
Ти си немаш на идея ква вътрешна борба е преживел тоя човек! Ква драма! Кво преодоляване на естествения инстинкт за сахиб-ност (собственост).
Духовното израстване на един полицай! Престъпление и наказание! ......Достоевски.........


А относно кюфтетата, тва требва да са криминализира!
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
24-03-2012 - 20:55:46
Тия коруби не струват и 1000 лева, ще ги захвърлят в някое от пълните мазета на музеите. Ако обикновен гражданин занесе подобно нещо в музея ще го изгонят на мига, иначе евала за пиар-акцията. А ето как е в цивилизованите Държави [metaldetecting.bg]
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
24-03-2012 - 21:06:42
Преди комунистите да решат, че земята и всичко в нея е техно, се е издавал даже и вестник на търсачите на съкровища. [metaldetecting.bg]
[www.yorkpress.co.uk]
[metaldetecting.bg]
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
24-03-2012 - 22:11:41
Я да отворите една тема за кюфтетата.
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
25-03-2012 - 17:38:29
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
aircraftcarrier

Не се излагай.Имах те за свестен човек.Още една такава писаница и минаваш при имотния и компанията му.Аз искам да живея сред такива хора.Ако ще и в панел да е.Дай Боже всички българи да станем като това полицайче.Един свестен почтен и неалчен българин.Гордейте с него а не го хулете.Иначе ще живеете с изроди в кочина.За неразбралите да поясня че под кочина разбирам хора със свински манталитет а не вид строителство.
Самолетоносачо!!!! Стойностен човек си ти!! Няма сривльовци, няма ъпъри, има хора и хора. Браво на тебе и на съвеста ти! Ти си човек , истински човек! С такива опоненти е лесно и нормално да се спори без обиди, без заплахи, без прости изрази и прогнози. Удоволствие е да имам повече опоненти като теб във форума! Благодаря!clap:clap:
Благодаря.Незнам какъв съм но много ми се иска да съм като този полицай.Ако всички хора в пределите на България са такива живота можеше да е рай.
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
25-03-2012 - 17:55:47
Quote
aircraftcarrier

Благодаря.Незнам какъв съм но много ми се иска да съм като този полицай.Ако всички хора в пределите на България са такива живота можеше да е рай.
Кво ти пречи да бъдеш като него? Казваш "мноу ми се иска", значи не си. И сигурен ли си, че искаш да си като него?
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
25-03-2012 - 18:02:40
Quote
darkside
Quote
aircraftcarrier

Благодаря.Незнам какъв съм но много ми се иска да съм като този полицай.Ако всички хора в пределите на България са такива живота можеше да е рай.
Кво ти пречи да бъдеш като него? Казваш "мноу ми се иска", значи не си. И сигурен ли си, че искаш да си като него?
Ми не съм попадал в такава ситуация и незнам.Много ми се иска ако ми се случи подобно нещо да постъпя по същия начин.
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
25-03-2012 - 21:14:08
avatar
Ми не бъди толкова свенлив,като за тренировка,вземи и си раздай следващата заплата на бездомниците,след това разпродай каквото имаш и с мангизите пускай SMS-и на българската коледа и други измислени капани от тарикати,и те така ,даже и ще го задминеш *angel**ok* !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-25 21:14 от Курояма нагазаки.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход