Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
12-01-2012 - 22:11:58
Quote
Imotko
Quote
palamud
я имотко да се изкаже за това:
[targ.bg]
----

Изглежда добре, струва си парите.
Мамин това не струва повече от 20000 евро.Недей лъга
Re: 2012 Преглед на печата
12-01-2012 - 22:20:28
Quote
панелообитателя САХИБ
Красив град е Будапеща и европейски, като архитектура, но наистина унгарците нямат природа, нямат море и т.н.
Освен това икономиката им е прегряла и прогнозите за там не са добри.
То в София една природа да умрем за нея.От всички прозорци попиканите прашки на комшииките и насрани боксерки на една ръка разстояние.Кучета кал мръсотия градски транспорт неспазващ никакви разписания хора храчещи и пикаещи по улиците мангали с коне и каруци коли паркирани кой както свари.Гради с рушащи се фасади грозни и сиви.Като гледам Красно село Овча купел Центъра направо страотно.Едно качество и природа ум да ти зайде.А перспективите пред нашата икономика са отлични предстои Майкрософт Гугъл БМВ всички банки и други такива да си преместят централите у София.Идват и Тойота Мерцедес Фиат.Бе целия свят се подмокря като чуе за София и си брои стотинките и се кахъри че не мое си купи нищо оти много е скъпо.Милионери от цял свят търчат да се заселват у Дръгалевци и Надежда Мадона си купи имот у Ботунец все световна марка и класа.Холивуд и той се премести вече
Re: 2012 Преглед на печата
12-01-2012 - 22:34:04
Хахах, много добре казано. В същност какво ги интересува хората каква е природата и какви са цените на самолетните билети, ако събота и неделя са си в София и не почиват в чубина.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: 2012 Преглед на печата
12-01-2012 - 23:57:09
М-да, виждам че на някои не са им харесали имотите дето дадох линкове за Будапеща.
Все ви тегли към панелки или ново , пък аз показвам някакви дърти апартаменти в барокови сгради в историческия център с холове колкото един двустаен ново строителство.
Абе друго си е гипсофазера, итонга, ламината, холбокса, отвънка опаковано със стиропор, или направо една луксозна "на шпакловка и замазка".smiling smiley
Тавана да си го достигаш с ръка, стаичките по 10-15 кв.м. да можеш лесно да ги отопляваш, да си говориш със съседа през стената winking smiley. Идилийка
Re: 2012 Преглед на печата
13-01-2012 - 10:03:34
Като казах за крайпътните камъни и някой форумци беше редно да го приемете веднага за истина, а не да го доказвате за пореден път. В благословенната държава България никой не те юрка да си поддържаш сградата, поне досега. Да се грижиш като добър стопанин за собствеността си означава незабавно да изпълняваш всички технологични предписания и такива на службите. Напр., вратата на асансьора си е напълно здрава и може в Люлин да издеяни още 20 години, но там по документи е амортизирана и техникът не ви пита искате или не искате, а я сменя и ви праща сметката. Тези сгради изискват поддръжка, която често за 15-20 години може да надхвърли стойността им, а особено пред предстоящи основни ремонти цените на имотите там са мойка плаче, защото самия ремонт може да излезе половината от цената.
Да не забравяме, че сравняваме и най-окаяните намерени цени, при едно занижение от инфлацията с 20% и във свирепа криза, с други едни цени от 2008 г. в България, наречени от нашите по-прости братя, а и за съжаление от видни политици, банкери и икономисти "имотен балон". Все едно в Русия да вдигнат цената на бензина от 1 лв. на 1,30 за литър(примерно) и всички да ревнат, че там има бензинов балон.
Re: 2012 Преглед на печата
13-01-2012 - 10:21:43
avatar
Quote
дами и господа
М-да, виждам че на някои не са им харесали имотите дето дадох линкове за Будапеща.
Все ви тегли към панелки или ново , пък аз показвам някакви дърти апартаменти в барокови сгради в историческия център с холове колкото един двустаен ново строителство.
Абе друго си е гипсофазера, итонга, ламината, холбокса, отвънка опаковано със стиропор, или направо една луксозна "на шпакловка и замазка".smiling smiley
Тавана да си го достигаш с ръка, стаичките по 10-15 кв.м. да можеш лесно да ги отопляваш, да си говориш със съседа през стената winking smiley. Идилийка

Дама и господин, исторически център имат и нашите градове. Това, че не си стъпвал в тях или не ги разпознаваш си е твой проблем. Но и в Пещабуда има панеляци не малко. Бивша соц.страна с прегряла икономика рейтинг "боклук" и набутани ипотекари в швейцарски франкове. Така, че и аз мога да ти извадя 10 аристократични апарта от Софето с холове като кинозали и да почна с дитирамбите.
Re: 2012 Преглед на печата
13-01-2012 - 11:35:32
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
дами и господа
М-да, виждам че на някои не са им харесали имотите дето дадох линкове за Будапеща.
Все ви тегли към панелки или ново , пък аз показвам някакви дърти апартаменти в барокови сгради в историческия център с холове колкото един двустаен ново строителство.
Абе друго си е гипсофазера, итонга, ламината, холбокса, отвънка опаковано със стиропор, или направо една луксозна "на шпакловка и замазка".smiling smiley
Тавана да си го достигаш с ръка, стаичките по 10-15 кв.м. да можеш лесно да ги отопляваш, да си говориш със съседа през стената winking smiley. Идилийка

Дама и господин, исторически център имат и нашите градове. Това, че не си стъпвал в тях или не ги разпознаваш си е твой проблем. Но и в Пещабуда има панеляци не малко. Бивша соц.страна с прегряла икономика рейтинг "боклук" и набутани ипотекари в швейцарски франкове. Така, че и аз мога да ти извадя 10 аристократични апарта от Софето с холове като кинозали и да почна с дитирамбите.

Ами айде де панелюобитателю, извади ми 10-на аристократични апарта в Софията дето се продават. Де да те знам откъде си, ама дано да се ориентираш добре в Софията. Панеляци в Будата е ясно че има, сигурно и цигански гета има (може и да няма), рейтинги,ипотекари, франкове хич и не ме интересуват.
Аз нали точно тва искам да видя - някакви подобни апартаменти, айде да не са на тия цени, по височки да са, па даже може и за ремонт да са. Ако пък верно знаеш някой апарт. с цена , може и на лични да ми го пратиш, па и комисион ша има smiling smiley. Само да не е гредоред, пруски свод може.

Аз например може да не съм прав, но кюфтетата без лук не ги одобрявам !
Re: 2012 Преглед на печата
13-01-2012 - 11:39:49
Quote
панелообитателя САХИБ
Така, че и аз мога да ти извадя 10 аристократични апарта от Софето с холове като кинозали и да почна с дитирамбите.

Нямам търпение да ги видя *beer*
Дали има нещо такова, само два пъти повече от цената му там?
Re: 2012 Преглед на печата
13-01-2012 - 13:02:10
Побликувай ги в инвестора в имотната тема или в онзи другия имотния сайт, аз ще ги видя там. То и тука можеше през някви други сайтове, ама занимавка.

Аз например може да не съм прав, но кюфтетата без лук не ги одобрявам !
Re: 2012 Преглед на печата
13-01-2012 - 14:06:00
Жилищата са мъртви активи и убиват предприемчивостта ни

[www.investor.bg]

Българите сме много богати с мъртви активи - в София жителите са с над 90% собствени жилища. И ги тътрузим до гроба си, като те убиват в изключително голяма степен предприемчивостта ни. Защото сме смазани от мъртвия актив, който изпива силиците ни всеки ден и ни кара да си мислим: "Каквото ще да става, нали имам покрив над главата."



Ех тези млади и образовани хора, как не се вслушват в съветите на бедните и ограничени панелообитатели?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-01-13 14:10 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход