Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко

Публикувано от trader 
А,гледам светлото бъдеще дошло вече и у нас!На печелившите честито!
Но,момчета,моля ви,отворете си друга тема -в тази доказахте тезата,че сте оскъпили един имот със 17 и не знам си колко....
Между другото,заради точно такива писания,куцо,кьораво и сакото рипна да става брокерче!
djijko , като си платиш за всички процедури, съпътстващи отпускането на кредит, естествено ти се оскъпява покупката на жилището, ама който може да си го позволи, ще го направи. Ти също явно си от тези, които смятат, че трябва да се чувствам неудобно, че изкарвам добри пари и живея спокойно, при това без да съм излъгал някого . Остани си със здраве. И със злобата.
Джиджко -На мене продавача ми плати от неговата цена процент..,ЗАЩОТО СЪМ СЕ ЗАНИМАВАЛ И МОИ БРОКЕР Е СВЪРШИЛ РАБОТА..Купувача..и той си плаща ,защото ползва услугите на агенцията..И Е ДОВОЛЕН!!Те не" варкат".,.а ти пак си "се..еш на носо.."Какво те интересува дали "на Асан кучката лови лисици.".
И запомни,че читавите ани работят на точната цена и без да товарят цената ,а си получават хонорара ,комисионна .. smoking smiley
Кой живее по-добре е малко спорен въпрос,точно тук и точно сега-не се познаваме!Няма как да си ги мерим!
А злобни писания от теб се срещат доста по-често.Разбирам,че днес си настроен благосклонно,но не забравяй,че след днес следват още мноооого дни.
Разбирам,че днес си настроен благосклонно,но не забравяй,че след днес следват още мноооого дни.


djijko, първо цитирай поне едно мое злобно писание и второ, ако ти е във възможностите, вникни в това, което си написал по- горе. Ако си достатъчно умен сам ще се сетиш, че злобееш, ако не - аз ти го казвам.
Джиджко..Да следват много дни и много сделки .Надявам се и за всички колеги .Злобари като теб..по света има милиарди.Защо непрекъснато се заяждаш с хората и бълваш "Гняс"..?
Абе пичове не закъсняхте ли за сделките си
Re: Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко
21-08-2008 - 17:12:36
Плаваща църква предлага утеха на стресирани брокери



Все повече хора се насочват към "Св. Петър", тъй като опасността от рецесия става все по-застрашителна и много от банките съкращават персонала си заради ипотечната криза, казва свещеник от църквата.
[www.dnes.bg]
От септември по кината в БГ! clap: clap: clap:
Джиджко- От днес съм със 8000е по -богат!!!!!!! smoking smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.