Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко

Публикувано от trader 
До Тигви-Приятелю ,как да ти кажа,че е въпрос на манталитет.Да ,не се оплаквам,че печеля и не бих се изложил за пари..Не правя нищо лошо и незаконно.А грубо казано за да имаш пари единият вариант е да си ги изкарал, както съм направил аз .А и ще продължавам да го правя..Просто вече е навик.Опитай и ти..може да е лесно,а и може да не е.Като пробваш ще разбереш.. smoking smiley
Re: Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко
20-08-2008 - 16:29:13
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Кике взе?!Жената си плати ,но защо не знам.Аз няма
> как да взема от нея ,защото ще ми пищи по
> телефон,че съм го прескочил. А и не съм за
> 2000е.Не мога и да я посъветвам дали да му плаща
> или не..Моето мнение ,че заслушаваше двадесет
> лева,ама" кво "да правя.



Охх има и такива смотани брокери,които и 20 лева не заслужават.....ама от това страдат и читавите ви колеги
Аз затова въобще не се занимавам с никакви брокери
НАМЕРИ СОБСТВЕНИКА-БРОКЕРА НЕ ТИ Е ПРИЯТЕЛ ,А ОБИРДЖИЯ
До Николас-Защо си мислиш ,че брокерите искат да се занимават с тебе..И защо е необходимо само плямпаш едно и също..Типажи като тебе са ми ясни от 1988 година.ОТ ТОГАВА СЪМ "на частно".Ти си от тези които всичко разбират ,а нищо не знаят и сами всичко си правят.Лепят си плочките в банята сами,сами си оправят колата,варят си домашна ракия и правят туршия ,консервират свинко в буркани и т.н.И всичко това с една единствена цел..Да му е по-еФтино.Просперитет в този живот приятелю не се постига с дзифтарство.Постига се с малко или повече мозък в главата и с поредица от ДЕЙСТВИЯ..Всъщност ми се струва,че не си особенно щастлив..НО ПРОЛЕМА ЗА ТОВА НЕ ГО ТЪСИ В БРОКЕРИТЕ ,А В СЕБЕ СИ.. smoking smiley
Re: Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко
20-08-2008 - 17:37:29
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> До Николас-Защо си мислиш ,че брокерите искат да
> се занимават с тебе..И защо е необходимо само
> плямпаш едно и също..Типажи като тебе са ми ясни
> от 1988 година.ОТ ТОГАВА СЪМ "на частно".Ти си от
> тези които всичко разбират ,а нищо не знаят и сами
> всичко си правят.Лепят си плочките в банята
> сами,сами си оправят колата,варят си домашна ракия
> и правят туршия ,консервират свинко в буркани и
> т.н.И всичко това с една единствена цел..Да му е
> по-еФтино.Просперитет в този живот приятелю не се
> постига с дзифтарство.Постига се с малко или
> повече мозък в главата и с поредица от
> ДЕЙСТВИЯ..Всъщност ми се струва,че не си особенно
> щастлив..НО ПРОЛЕМА ЗА ТОВА НЕ ГО ТЪСИ В БРОКЕРИТЕ
> ,А В СЕБЕ СИ..


защо си мислиш,че нищо не разбирам?абсолютно всичко в сферата на недвижимите имоти ми е ясно?напротив всеки ден професията ме сблъсква с глупави брокери,които просто не си заслужават хляба.а и мога да ти задам въпроси свързани с имоти от които ще си глътнеш езика.нормално е да пишеш така защото това просто ти касае хляба и в противен случай ако свършат балъците,ще трябва да се преквалифицираш в например плочкаджия,както си писал ти.
По добре е да се стремиш да се усъвършенстваш,заащото може би скоро пазара може да те отбута.
ДА ЕЛИМИНИРАМЕ ПАРАЗИТИРАЩИТЕ БРОКЕРИ,КОИТО САМО ЗА ЗАПОЗНАСТВО ПРЕТЕНДИРАТ ОГРОМНИ КОМИСИОННИ.
НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА "ПО-ЕФТИНО" А ПРОСТО НЕ СЪМ ТЪПАК И НЯМАМ НУЖДА ОТ ХОРА С ПРАЗНИ ГЛАВИ,КОИТО ДА МИ КАЗВАТ КАКВО МОЖЕЛО ДА СТАНЕ ОТ ДАДЕН ИМОТ И Т.Н.

ВИНАГИ Е ПО-ДОБРЕ ДА СЕ ПИЕ ВОДА ОТ ИЗВОРА.ЗАТОВА БИХ СЕ СВЪРЗАЛ С ПРОДАВАЧА БЕЗ ПОСРЕДНИК,КОЙТО КАЧВА КОМИСИОННИ ОТГОРЕ,ДРЪНКА ГЛУПОСТИ И ПРИ ТОВА МИ ИЗЛИЗА СКЪПО.
ВСЕКИ ЗНАЕ ЧЕ ЕДИН ИМОТ СЕ ОБЯВЯВА ОТ 100 АНИ НА РАЗЛИЧНИ ЦЕНИ-П-ОНЕ ТОВА СИ ОПРАВЕТЕ,ЧЕ СТЕ СМЕШНИ



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2008-08-20 17:44 от nikolase.
Николас и Цитат "АБСОЛЮТНО ВСИЧКО В СФЕРАТА НА НЕДВИЖИМИТЕ ИМОТИ МИ Е ЯСНО" clap: clap: clap: Извинявай не знаех,че говоря с Доналд Тръмп.. :} :}
Айде започвай сега с въросите баце..Ти да не си блондинка под прикритие ха ..ха.. smoking smiley
Re: Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко
20-08-2008 - 17:45:53
не смятам да те изпитвам хала ти ми е ясен
turbozol , моля те не го отрязвай много този суперспециалист nikolase, с него е много забавно ! Четейки неговите мъдри мисли, аз се уважавам все повече.
Re: Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко
20-08-2008 - 17:52:20
Добре ти си го изпроси-кажи ми какво ще стане ако дядо който е продал имот на внука си,като продажната цена не е платена,а срещу нея внука се задължава да издържа и гледа продавача до края на живота му.И какво ще стане ако продавача(дядото)заведе дело?Срещу кой трябва да го води? А междувременно внука е продал имота?Въпросите са ми следните:Какво ще стане с имота?Какво ще стане с парите на клиента на АНИ закупил имота?
Re: Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко
20-08-2008 - 17:53:06
Ха сега "мъдри" брокери или като казвам аз "АГЕНТИ" за "ЗАПОЗНАСТВА"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-20 17:53 от nikolase.
Re: Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко
20-08-2008 - 17:56:30
Ккаво стана с свинското в буркани и домашната ракия?мечтата на всеки паразит брокер?нещо замлъкна-трябват консултации нали?
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.