Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко

Публикувано от trader 
Николас -Кратка справка лично за теб..Брокера Турбозол не се крие от такива като тер..,а ги избягва!!Разликата в интелектуалното ни ниво е 100 на 0 за мене!!!
Освен това не съм блондинка,а брюнет и блондинките ме харесват!!
А за разлика от тебе имам ЮРИДИЧЕСКО образование и то съм завършил с 6.00!!
Макар и да не практикувам като адвокат в момента ."Що годе" съм запознат с вещното право..А и не задавай тъпи въпроси !!Самият ти не си разбрал какъв е казуса.В това съм абсолютно сигурен!!!

А СЕГА ОТВОРКО И АЗ ДА ТИ ЗАДАМ ЕДИН ВЪПРОС .
Парцел ,който е УПИ,-400кв.м следва улична регулация и нов ПУП .Парцела се приобщава към други два .СТАВА ПИ .кВАДРАТУРАТА О БЩО на ВСИЧКИ ПАРЦЕЛИ СА примерно 1000кв.м. и представляват упи.Част от упи е частна общинска собственост!!
Въпросът е може ли да стане сделка за покупко -продажба на единият парцел този който е 400кв.м и как?
НЕКА ДА ОТГОВАРЯ САМО НИКОЛАС!!! smoking smiley
turbozol, не си прав, помолих те най-учтиво, на го отрязвай така това мило момче николас /да напиша името му с малка буква не е от незнание / , ще ми липсва, ако не продължи да ме забавлява.
До Дичо-Извинявай,че го отрязах ама виж какъв е "убав".Сега пък го няма..СигОрно е в стрес..Николас ела ,моля те..Липсваш на всички и на брокери и на всички други..Твоите съвети и мнения са твърде ценни и вече осезаемо ни липсваш..ние не можем без теб..Имаме нужда от теб!Не ни оставяй в беда .. :loveu: :loveu: eye popping smiley spinning smiley sticking its tongue out confused smiley smoking smiley
Искам те, николас ! И Кикито искам ! Може и кум да ви стана, от толкова много сделки имам достатъчно парички, ще се отчета със скъп подарък ! А, забравих, може и тройка да си направите. С Емилиано. Освен ако не се окажете братя, имам чувството, че един ви е правил.
До Дичо-НЕ си прав..НЕ СЕ ПОДИГРАВАЙ ТАКА С ХОРАТА..Това че са плод на пиянкси бас не ги прави братя и сестри .НЯМА да си направят И тройка ,а четворка с Пунди.. :} :} :loveu: smoking smiley
Списъкът може да бъде увеличен, ама нека младите сами да решават. Сега ще ги ядосам сериозно със следната новина - в 17 и 30 ч. днес ми предстои сделка от която ще взема 6% комисионна / по 3% от двете страни/, цената на апртамента е 255000 евро, освен това купувачът е с кредит, по който аз ще работя, финансиран е от банката на 100 %, това прави общо за мен 17800 евро, тъй като договорът ми с банката е за 1%. И още - и двамата клиенти работят и ще работят само с мен. Предпоследно - трябва ли да се чувствам неудобно, че изкарвам повече от добре, благодарение на знанията и уменията си ? Последно - аз не мразя никого, по тази причина не мразя и хората, които имат повече доходи от мен.
Браво Дичо-НЕ се бъзикам,но и аз ще дразня..По същото време в 17.30 и аз имам сделка..Апартамента се намира в идеален център на София и при мен и двете страни са мои клиенти и аз ще взема 6%.Едната страна ,купувача е юрист и има консултантска къща..Абе много са прости тези хора да плащат комисионна на "агенции за запознанства"..А КАКТО СЕ КАЗВА НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ ЧЕСТИТТО..Успех колега..
Николас с колегата днес общо удряме близо двайска ,а ти..?? confused smiley
Добре, че аз нямам днес в 17:30 сделка, че вече ще изглежда подозрително winking smiley

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
До Драгула-Стискам палци за утре.. smoking smiley
dragula , ако днес нямаш, то дано тези дни имаш. И непрекъснато да имаш !
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.