Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко

Публикувано от trader 
Дичо всЕ да е така...а и по -добре!!А з по -малко 9000е .
Николас и джиджко къде сте бе приятелчета..Не за друго ,а за да пОчерпя..
О, извинявайте за нетактичността..в момента правите "тройка"с Кикито..,А еМИЛИАНО ВИ ГЛЕДА..??? smoking smiley smoking smiley
Аз пък тях няма да ги почерпя, но ако ме помолят най-учтиво ще им спретна няколко лекцийки за това какви качества трябват, за да се броиш за успял човек, в частност в този бизнес, на някои и уроци по правилен правоговор и правопис, за да се опитам някак да им повдигна нивото, щото започна да ми доскучава.
Добър ден!Сега идвам на работа и гледам,а,някой се е затъжил smiling smiley
И понеже е петък-"ден на майстора" честито момчета!И да се почерпите,но не прекалявайте,както прекалявате тук!
Мислех,че откровени обиди не само че не се допускат тук,но и се трият!Грешка явно!
Някой действа доста избирателно.
Е добре де..малко прекаляваме или по точно аз..,НО ТИ ПЪРВИ ЗАПОЧНА в предишни твои постове. :}
djijko," наглец с наглец е той "- това е само едно от прекрасните слова, написани от емилиано по адрес на един от нас, искаш ли още ?
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> Забравих да се похваля -
> направих си сделката вчера, получих си 17300 евро
> и имам да взема още 2500 е до един месец след
> изповядването.


Пишете и се хвалете!Продължавайте в същия дух! И дълго още ще се чудим,защо къораво и сакато се изявява като брокер. :g:
Пишете и се хвалете!Продължавайте в същия дух! И дълго още ще се чудим,защо къораво и сакато се изявява като брокер.


turbozol, "светни " ме, що така се сетих за агнешките главички, четейки горното ?
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
>
>
>
> turbozol, "светни " ме, що така се сетих за
> агнешките главички, четейки горното ?


Не се опитвай да оригиналничиш,ами мирнИ малко и помисли, защо съм написал горното? :g:
Мирнах, мислих, не се сетих. Всъщност сетих се - ти не разбираш, че на мен не ми пука колко още народ ще поиска да става брокер, защото най - нормалното нещо е пазарът сам да отсее некадърните , на мен те не ми пречат, няма как да ми вземат работата. И хляба. Белия хляб.
Re: Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко
22-08-2008 - 13:47:31
Извинете, това темата за брокерски мокри сънища ли е?

Понеже много искам да споделя колко евро спечелих в съня си от снощи, а се притеснявам да не объркам темата, защото във всяка една нормална такава, ще ми изтрият глупостите на момента...
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.