Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко

Публикувано от trader 
Cepcem, и по темата за мокрите сънища ще ти кажа, да си спокоен - мен всички жени ме харесват. Разбирам ги.
turbozol, за съжаление това е нивото на огромната част от нашият народ и въобще няма никакво значение дали емилиано /примерно/ ще пише тук, ще се вози в колата си, ще влезе в магазина, или ще върви по улицата, все тая, той толкова може . Понеже заминавам , няма да мога да пиша известно време и да бъда част от по - интелигентните тук, ще завърша с това, как един дядо ми описа ситуацията в България :

- Попитали кучето : Защо топките са ти отзад ?

- То отговорило : Кое ми е наред, та и това да ми е отпред ?!

Със здраве, аз отивам да си почивам !
Приятна почивка..колега аз май ще почивам само за кратко..Успешно да харчиш ЧАСТ ОТ ОТ ПАРИТЕ..А ДРУГИТЕ УМЕЛО ДА ГИ ИНВЕСТИРАШ.. clap:
Последно включване, че забравих нещо важно : Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко - това е темата, представена от един съфорумник, мисля си, ако "некомпетентни брокери" успяват да влияят на пазара така, че да формират цените, какво ли би казал същият този човек за продавачите и купувачите, които се съгласяват да правят сделки на тези цени, формирани от "некомпетентни, нещастници, тъпи " и какви ли не още брокерчета ?! Ама нямам време да му обяснявам, че цените се определят от пазара.
Дичо-Не с тия сложни изречиения колега..ПО простичко "ни тЪ рЪзбирЪТ".Хайде почивай със здраве аз ще продължа да държа фронта.. smoking smiley
Re: Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко
25-08-2008 - 23:12:28
ЗА ДИРЕКТЕН КОНТАКТ С ПРОДАВАЧИТЕ,НО АКО НЕ ВИ РАБОТИ МОЗЪКЪТ БЕЖ КЪМ БРОКЕРИТЕ,ТЕ ЩЕ ВИ РАЗКАЖАТ ИГРАТА,ИМА МНОГО ИЗГОРЯЛИ НЕ САМО С КОМИСИОННИ АМИ И ЖЕСТОКО ПОДВЕДЕНИ ХОРА
Re: Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко
26-08-2008 - 02:27:12
avatar
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> Забравих да се похваля -
> направих си сделката вчера, получих си 17300 евро
> и имам да взема още 2500 е до един месец след
> изповядването.

Веднъж бях на гости на един приятел в Лондон.Та покрай запивката от компанията на приказки се извъртяха повече пари от колкото на стоковата борса в Ситито.
В края на купона един от най -активните в "печалбите " ме помоли за 500 паунда,че бил закъсал за наема. :}
Всякакви прилики с горния цитат са случайни.Лека нощ,момчета! :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-26 22:33 от gamper.
Re: Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко
26-08-2008 - 07:45:54
За сделки без посредници-една от причините да се надува имотния пазар са посредниците -паразити
Re: Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко
26-08-2008 - 15:43:34
За сделки без наглеци-наглоста не бива да се поощрява.
преговаряй директно с продавача-сделка без паразитиращ посредник
Re: Некомпетентни "брокери" формират високи цени на недвижими имоти или Сделка с цената на всичко
27-08-2008 - 08:37:01
Апел към продавачите-рекламирайте си лично- девиз-Без посредник моля
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.