Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Актуални цени за строеж на дървена къща

Публикувано от Valchog 
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
03-08-2010 - 12:12:24
Quote
Boby
Panelov, това което ти казва Стенмарк е че се е обаждал на обява за 100 евро ГРУБ СТРОЕЖ, не до ключ. Ако ти сериозно смяташ че някой може да строи груб строеж за 90 евро на квадрат, че и с "нормална печалба", значи сериозно си го загазил. Предвиди си едно 400 евро на квадрат до ключ, иначе си ще свършиш парите още преди да си покрил даже. А грубия строеж е 1/3 от цялата стойност че и по-малко.
Точно това имам предвид*ok*
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
03-08-2010 - 13:56:20
Ако имате парцел,тези пари ще ви стигнат. Иначе тук има евтини къщи: [www.imotinesi.com]
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
03-08-2010 - 14:29:55
Quote
stenmark
Quote
Boby
Panelov, това което ти казва Стенмарк е че се е обаждал на обява за 100 евро ГРУБ СТРОЕЖ, не до ключ. Ако ти сериозно смяташ че някой може да строи груб строеж за 90 евро на квадрат, че и с "нормална печалба", значи сериозно си го загазил. Предвиди си едно 400 евро на квадрат до ключ, иначе си ще свършиш парите още преди да си покрил даже. А грубия строеж е 1/3 от цялата стойност че и по-малко.
Точно това имам предвид*ok*

Момчета, вижте маркк [forum.imoti.net] как бачка човека и предлага груб строеж за 100-120 евро/м2 – специална сложна конструкция с кула и вити стъпала.

Вижте и ивичните основи на друг работяга, че са до 100 лева /не евро/ на [hubav-dom.com]

И приемете, че времето на големите удари е отминало и е дошло времето ударите да се отработят.

Поработете де, стига сте умножавали по две и по три. И ще си отработите ударите на нормални печалби, кой ви пречи? В икономиката няма само печалби, а има равновесие - както в природата. Ако не почнете да работите – ще дойдат китайците и ще ви паяжинясат за..ниците.

Всъщност вие имате ли продукт да покажете, или само си пишете във форума?
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
03-08-2010 - 15:47:48
iiujen Извинявай обаче си останала с грешно впечетление аз не съм фирма и не си предлагам услугите.Това което твърдя е на база, че в момента строя и виждам това което плащам/сам си строя понеже работя в тая свера/Това от хубав дом си остава хубаво пожелание.100лв/кв ивични основи забележи без девинилация! Ами ако има и почвата подава и трябва да се копа на дълбоко примерно 1.5м тогава какво става Да не стане 200лв/кв. и какво излиза за 100кв.20000лв ами те отдоха 100евро/кв само за основите ами нагоре?.
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
03-08-2010 - 16:48:13
Абе я по-конкретно, как така 20К лева за 100 квадрата ивичест фундамент????? Че и плоча да е, 10 см дебела, няма как да излезе толкова пари. 0.10 по 100 е равно на 10 кубика бетон....
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
03-08-2010 - 16:57:51
Quote
iiujen
Quote
stenmark
Quote
Boby
Panelov, това което ти казва Стенмарк е че се е обаждал на обява за 100 евро ГРУБ СТРОЕЖ, не до ключ. Ако ти сериозно смяташ че някой може да строи груб строеж за 90 евро на квадрат, че и с "нормална печалба", значи сериозно си го загазил. Предвиди си едно 400 евро на квадрат до ключ, иначе си ще свършиш парите още преди да си покрил даже. А грубия строеж е 1/3 от цялата стойност че и по-малко.
Точно това имам предвид*ok*

Момчета, вижте маркк [forum.imoti.net] как бачка човека и предлага груб строеж за 100-120 евро/м2 – специална сложна конструкция с кула и вити стъпала.

Вижте и ивичните основи на друг работяга, че са до 100 лева /не евро/ на [hubav-dom.com]

И приемете, че времето на големите удари е отминало и е дошло времето ударите да се отработят.

Поработете де, стига сте умножавали по две и по три. И ще си отработите ударите на нормални печалби, кой ви пречи? В икономиката няма само печалби, а има равновесие - както в природата. Ако не почнете да работите – ще дойдат китайците и ще ви паяжинясат за..ниците.

Всъщност вие имате ли продукт да покажете, или само си пишете във форума?

Не предлагам никакви услуги, аз съм пациент (по терминологията на СтефанБ), не строител. Всъщност 400 евро ти го дадох ориентировъчно, ако си сериозен човек, проучил нещата и работиш с проверени бригади, контролираш на място и т.н. Аз така докарах около 110 евро грубия строеж само за 3 месеца, но после довършителните ми отнеха 3 години и общо стигна към 400Е/м2, и то всичко организирах сам заедно със съсобственик, не чрез фирма. За теб като гледам как си подбираш най-евтините изхвърляници по нета без да имаш представа за какво се говори и доколко изобщо би паснало на твоя случай, мисля че ще ти излезе доста повече от това. Просто идея нямаш какво те чака. Най-добре намери някой читав строител на сглобяемо строителство да ти скове нещо малко за 500-600Е квадрата и толкоз.
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
03-08-2010 - 18:03:18
Quote
iiujen

Вижте и ивичните основи на друг работяга, че са до 100 лева /не евро/ на [hubav-dom.com]

quote]

:}

Баси, майтапа, ама ти сериозно ли?
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
03-08-2010 - 18:05:39
Quote
kalin72
Абе я по-конкретно, как така 20К лева за 100 квадрата ивичест фундамент????? Че и плоча да е, 10 см дебела, няма как да излезе толкова пари. 0.10 по 100 е равно на 10 кубика бетон....

А стига с тоя ивичест фундамент! Туй да не ти е гъсеница. Той колегата от по-горния линк като го е написал, да не мислите, че е вярно?

Ей затуй все обяснявам, че тая работа се учи, където трябва. *book*

С четене и писане по форумите не става.
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
03-08-2010 - 18:20:26
Quote
slun4o
Quote
kalin72
Абе я по-конкретно, как така 20К лева за 100 квадрата ивичест фундамент????? Че и плоча да е, 10 см дебела, няма как да излезе толкова пари. 0.10 по 100 е равно на 10 кубика бетон....

А стига с тоя ивичест фундамент! Туй да не ти е гъсеница. Той колегата от по-горния линк като го е написал, да не мислите, че е вярно?

Ей затуй все обяснявам, че тая работа се учи, където трябва. *book*

С четене и писане по форумите не става.

Добре, плитък фундамент по-добре ли ти звучи?

[en.wikipedia.org]

Ей за това говоря, и мисля, че точно четенето и писането по форумите, разбира се съчетано с практикуването, води до собствената истина за нещата smiling smiley
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
03-08-2010 - 19:50:42
Quote
slun4o
Quote
iiujen

Вижте и ивичните основи на друг работяга, че са до 100 лева /не евро/ на [hubav-dom.com]

quote]

:}

Баси, майтапа, ама ти сериозно ли?

Според мой приятел - строителен техник, за отливането на 100 квадрата по 0.10 см бетонов фундамент отиват не повече от 10-12 кубика бетон, 400-500 лика желязо, и около 3000 лева.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход