Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги време е за такса огледи! (3)

Публикувано от Продавач 
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
23-12-2007 - 15:08:43
Оплакванията ми са следните:1во нямат транспорт и ме карат да обикалям да ги взимам,2 водят ме на обекти които не са ги виждали ама са на еди коиси..,3след като съм им определил точно какво искам те ме водят на неща които неотговарят(исках лесен целогодишен достъп гледах 1000 които и лятото трудно стигах)4премълчават проблеми с документи собственост...5въртят номера от рода на оглед по светло но уж се забавят докато се стъмни и ме лъжат,че утре го капарирали...За това 1вата агенция която се отнесе коректно ми продаде:2стаен+гараж,3стаен+гараж,2 2стайни в строеж,даде ми и имот под наем...Не съм от тези досадници които само обикалят и губят времето.
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
23-12-2007 - 21:00:33
avatar
Обърни внимание на първите три думи от предишния ми пост winking smiley

ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ ФОРУМЦИ!!!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
30-12-2007 - 00:47:58
Както за всяка въдица си има риба,така и за всяка далавера си има идиоти.Лятото си пусках апартамента под наем и смених трима брокери за един месец.Пълна скръб.Накрая сам си намерих наематели.А пък договора,дето бяха написали...леле мале...страххх...И като си помисля,че има хора,дето са си отдали имотите с такива договори....ужас.Каква такса бе хора?За какво...Половината от вас (визирам брокерите) две последователни изречения не могат да напишат без правописна грешка.
Сега има друга сага...търся си гараж...е мЕЧка му стара...втора седмица да не можеш да намериш собственика на имота,понеже видиш ли,дядото имал само фиксиран телефон...е върха на безумието.А комисионната е един цял наем.Б$х тоя телефонен разговор дето не можеш да прежалиш 30 стотинки за него,при положение,че ще изкараш 100 лева на деня още.
Такса оглед...За какво...Слезте на земята.Обявите се пишат едно към нещо си,дори в компютърните бази.Ма то не е сигурно дали това е цената...ма не знаем дали има ток в гаража,дали собственика няма да има нещо против да се инсталира СОТ,вратите не е ясно читави ли са или са дъски от стари сандъци,не се знае колко наема предплата ще иска човека...Изобщо...нищо не се знае...Все едно хората в тая агенция живеят някъде на село,в планината или в най-добрия случай вчера са дошли в града,никога не са карали кола,никога не са слагали аларма на къщата си,никога не са имали съседи в радиус 300 метра...

:crazy:
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
07-01-2008 - 13:06:55
avatar
smiling smiley Прав си Салвадоре смешници брокери много - таксата която се коментира всъщност е когато имота е детайлно описан и няма въпросителни около него - попрочети малко от темата и тогава пиши, че ми омръзна да се повтарям - ПЪРВО СЕ ЧЕТЕ А ПОСЛЕ СЕ ПИШЕ ПО ДАДЕНА ТЕМА в противен случай ще си говорим празни приказки.
Който си описва имотите с по две изрчения и ги предлага без снимки и без да ги е виждал не само не може да си помисли за такса оглед, но и трябва да черпи клиентите за да идват да гледат - тук спор няма...но моля четете темата!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
09-07-2009 - 23:58:13
avatar
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> RTING Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > От добри и качествени брокери съм обиколил на
> длъж
> > и шир София загубил съм неизмеримо количество
> пари
> > и време,и не такса ами и комисионната мисля
> че е
> > много за ниското качество на предлаганата
> услуга.
>
>
> Сподели кои са и какви са ти оплакванията общи
> приказки можем да ди говорим до утре.
Да ти кажа
> ли на колко огледа съм ходил с хора, които незнаят
> какво и кога искат да си купят... Бас ловя, че са
> в пъти повече от "неизмеримото количество" за
> което говориш. Има си специална тема за оплакавния
> от брокери и агенции и тя се намира тук:
>



*book* *book* *book* *book* *book* *book* *book* *book* *book* *book*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
10-07-2009 - 00:04:52

Продавач,
Ти, сериозно ли....? Ами то, на нас жените, дай ни да гледаме картинки... За 15 минути, поне 50 лв. да си прибрал... :]
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
10-07-2009 - 00:05:47
avatar
Тебе май доста те засегна възкръсването на авторската ти тема winking smiley

*beer*
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
10-07-2009 - 00:07:38

Такса повторно гледане - 5лв...

Извини ме, но ме разсмя... :]
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
10-07-2009 - 00:09:23
avatar
Продавач, като сме тръгнали, отключи моля те тази тема:

Брокерите да отговорят моля

просто това е най-яката тема в този форум и ти така я прецака едно време...
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
10-07-2009 - 00:21:28
avatar
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач, като сме тръгнали, отключи моля те тази
> тема:
>
> Брокерите да отговорят моля
>
> просто това е най-яката тема в този форум и ти
> така я прецака едно време...

Виж сега - форума си има правила! "Ти така я прецака" - извинявай много, но ако сме на битака и ядем кебапчета пиейки бира и се оригваме звучно на нас може да ни е много приятно, но не и на всички други дори да се намираме на битака сещаш ли се...?

Прочети последните десетина мнения от темата за която пишеш, после прочети правилата на форума и пак ми задай такъв въпрос ако искаш, но този път няма да ти отговоря, защото мисля, че съм пределно ясен!


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход