Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги време е за такса огледи! (3)

Публикувано от Продавач 
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
05-12-2007 - 17:03:05
avatar
Забележи също и писаното от Камелия по-горе:

"...Ако искаш да се информираш в подробности-темите от преди някой и друг месец са достъпни.
Може би имаш интерес форумът да се посещава,но дъвкането на едно и също не е начина..... "

Браво, точно това имах предвид, хихи.
пак не схвана...
05-12-2007 - 17:24:13
avatar
Разликата между сумарно и да си набити в една тема го обясних ама де кой да чете или по-скоро кой да го разбере ти не го разбраsmiling smiley Жив и здравsmiling smiley
Да съм се поизнервил така ли ти изглежда :} Май ти си този който нещо се е изнервил и не го устройва съдейки по коментарите ти в темата.

"Не става дума за това дали аз имам нещо да казвам или не - става дума за това, че просто се водят безмислени спорове и се повтарят едни и същи неща."

Най-много повторения и дъвкане на едни и същи глупости има в теми със заглавия - крах, балона се пука, спада на цените и т.н. поогледай се малкоsmiling smiley

"Няма да се отървеш толкова лесно, споко Жалко, че нямам свободно време (за разлика от някои брокери - защо ли )."

Ама нямаш проблеми заповядай на линия съм ако не в работно време то в извън работно пиша най-често след 23:00ч. за свободното време...мисля ти отговорих, а днес влизам специално да отговоря на хората, които се заяждат с мен в работно време го правя днесsmiling smiley))

"Кво раздление кви 5 лева" ...без коментар

clap: clap: clap:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
05-12-2007 - 17:25:40
avatar
Точно това беше написано точно за нашия топ потребител Тинки ако не си обърнал внимание winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
05-12-2007 - 17:33:38
avatar
Разликата между сумарно и набити в една тема е само в цифричките със страниците под темата.

"Най-много повторения и дъвкане на едни и същи глупости има в теми със заглавия - крах, балона се пука, спада на цените и т.н. поогледай се малко" - и ако е истина това може ли да е оправдание за твоята тема?

Да, за Тинки е написаното от Камелия, но идеално пасва на твоя случай.

Надявам се, че сега при теб не е 23:00 часа winking smiley.
В тази тема нямаш нито едно мнение след 23:00 БГ време.

Вервам ти, че си влязъл специално в работно време за да ми отговориш. Много го ценя winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-05 17:40 от zlostyr.
ей пак не разбра този човекsmiling smiley)) ама дали да ти отговарям има ли смисъл...
05-12-2007 - 17:42:49
avatar
Quote

Разликата между сумарно и набити в една тема е само в цифричките със страниците под темата.

"Най-много повторения и дъвкане на едни и същи глупости има в теми със заглавия - крах, балона се пука, спада на цените и т.н. поогледай се малко" - и ако е истина това може ли да е оправдание за твоята тема?

Да, за Тинки е написаното от Камелия, но идеално пасва на твоя случай.

Надявам се, че сега при теб не е 23:00 часа .
В тази тема нямаш нито едно мнение след 23:00 БГ време.

Да ти го повторя ли отново за сумарното и цифричките или ще се опиташ да помислиш малкоsmiling smiley))? Хайде помисли малко дали на потребителите, които са нови и незнаят как да си настроят изгледа на форума няма да им е по-лесно да разглеждат темите ве него ако няма теми, които се точат с по 600 мнения и за да видиш другите трябва да си въртиш скрола на мишката два дни на долуsmiling smiley?
Аз усленявам потребителите, защото ми харесва форума и съм тук от самото му създаване. Това, че ти не само не оценяваш, но и изобщо не схващаш мен не ме е грижа хичsmiling smiley Щеше да ме е грижа ако не беше заядлив, но ти си заядлив - демек имаш някакъв проблем, но аз не мога да ти помогна с неговото решаване така че - чао ако искаш пиши по темата ако не искаш - чаоsmiling smiley
Колкото до това кога и по кои теми в колко часа пиша не смятам да давам обяснения на който и да е билоsmiling smiley Но понеже ти намекваш, че видиш ли брокерите нямали работа та за това пишели във форума за това ти и споменах кога пиша най-често.
Сега дали по тази тема или по други 18 пиша в 02:00ч. през ноща не е важно.
Ако за теб е от съществено значение - рови и гледай из форума.

winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
05-12-2007 - 17:51:22
avatar
Ами ти два пъти едно и също нещо казваш ли?

Първо - аз си пиша повечето постове след 23:00.
После - дали по тази тема или по други 18 пиша в 02:00ч. през ноща не е важно.

Преливанне от пусто в празно, нали ти казах....

Разбирам, че искаш да се отървеш от мен бързо smiling smiley Спокойно, както споменах, нямам много време, дори и след 23:00 smiling smiley
упорит ли сиsmiling smiley?...и аз и аз
05-12-2007 - 18:07:59
avatar
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------
> Ами ти два пъти едно и също нещо казваш ли?
>
> Първо - аз си пиша повечето постове след 23:00.
> После - дали по тази тема или по други 18 пиша в
> 02:00ч. през ноща не е важно.
>
> Преливанне от пусто в празно, нали ти казах....
>
> Разбирам, че искаш да се отървеш от мен бързо
> Спокойно, както споменах, нямам много време, дори
> и след 23:00


Само като ти чета никнейма ми е ясна работата :} :} :}
Какво пак не ти стана ясноsmiling smiley?
Не нямам нищо против да пишеш по тази тема или в която и да е било друга - моля заповядай, но го прави с аргументи и пиши по темата, а не влизай в лични спорове с мен кога и в колко часа какво пиша иначе можем да минем на лични съобщения ако искаш да си коментираме и да не спамим темата с глупости.
Аз не работя сам в моята агенция ООД сме да ти кажа тайна от кухнята и освен това огледите ми обикновено са в "извън работно време" за повечето хора, които работят до 18:00ч. също така бачкам и през уйкенда - това по въпроса защо в толкова часа, а не в еди колко си часаsmiling smiley))))

Заповядай с коментари по темата, а за лични заяждания г-н злостър - заповядай на лични съобщения! За обиди, заяждания, спамене с глупости и т.н в тази тема ти казвам - чао за пореден път winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-05 18:13 от Продавач.
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
05-12-2007 - 18:16:26
avatar
Ника ми не е избран заради заяждането, като не знаеш за какво става дума не коментирай. А и щом успяваш да преценяваш хората по ника им - ясна е работата smiling smiley
Нямам намерение да продължавам да споря с теб, явно ще е по-успешно с радиото. След всяко запитване за някое твое безмислено изказване следва още по безумно обяснение.
Като например кога работиш...

Айде със здраве и късмет с комисионите (ще ти трябва) winking smiley
успех - чао
06-12-2007 - 01:48:17
avatar
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------
> Ника ми не е избран заради заяждането, като не
> знаеш за какво става дума не коментирай. А и щом
> успяваш да преценяваш хората по ника им - ясна е
> работата
> Нямам намерение да продължавам да споря с теб,
> явно ще е по-успешно с радиото. След всяко
> запитване за някое твое безмислено изказване
> следва още по безумно обяснение.
> Като например кога работиш...
>
> Айде със здраве и късмет с комисионите (ще ти
> трябва)



Нещо се изнерви майsmiling smiley?
Незнам заради какво е "избран" сигурно е било на принципа на лотарията ти си знаешsmiling smiley няма да го коментирам никнейма ти щом се засягаш cool smiley
Спори с мен на воля нямам нищо против вече споменах обаче как да не се повтарям макар, че повторенията предишните пъти бяха за явно неразбралите...
Ти се заяждаш с мен, а не аз с теб. А ако моите обяснения са безумни твоите са направо...няма да казвам защото трябва да бъда болезнено откровен, а в твоя случай колкото и мек да съм ще прозвучи като обида...

Благодаря ти за пожеланието, но аз разчитам на късмет само когато пускам тото.
Аз пък ти пожелавам да гледаш по-оптимистично на живота, а не в паницата на другите...по-продуктивно е winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: важото е да се пишат глупости
06-12-2007 - 13:51:04
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> "Има и друго....например начините на работа ->
> след Куриер 5 (ако помниш как беше там) ......
> начина на работа (С ВЕСТНИКА И ТЕЛЕФОНА) не е
> дръпнала много май,а?"
>
> Ти пишеш за вестници и за Куриер 5 кое по-точно не
> разбра?
>
> "Иначе относно другото: Както и Тинки Уинки ти го
> каза -> Силно се съмнявам в твоята маркетингова
> политика. Малко ми изглежда като "прах в очите".
> Срещал съм в нета софтуерни решения за този вид
> дейност, но в други страни. За да може това да се
> реализира тук в БГ трябва да се промени мисленето
> и на 3-те страни."
>
> Софтуерни решения а))))? Ами съмнявайте си се
> силно, обожавам да ме подценяват, действа ми като
> стимул.
>
> "Иначе ако имаш някакви паранормални способности
> за откриване на продавача и потенциалния купувач,
> моля да ме извиниш!"
>
> Да имам Ванга ми е баба - ако нямаш какво да
> напишеш по-добре не пиши нищо!
>
> Автоматичен подпис: Високите цени се дължат на
> хората, които желаят да ги получат т.е. на
> собствениците на имоти! КОЛИЧЕСТВОТО (визирам
> обявяването на вашия имот в 15 агенции) НЕ ВОДИ ДО
> КАЧЕСТВО! Брокерите не искат цените на имотите да
> бъдат високи, дори напротив за да има повече
> сделки, защото няма ли сделки няма хляб!


Здравей Продавач,

1) "Ти пишеш за вестници и за Куриер 5 кое по-точно не разбра?" - За съжаление Продавач пак ТИ не си разбрал. Явно четеш на "скорост". Та нека за втори и последен път опитам -> Това което аз не разбрах от теб е какво имаш в предвид с изречението ти " Куриер 5 - Иво ти сериозно ли бе човек ?"......... Надявам се че сега вече ти е ясно :ami:

2) "Софтуерни решения а))))? Ами съмнявайте си се силно, обожавам да ме подценяват, действа ми като стимул" - Продавач, никой не те подценява. Коментара беше за начините за работа в бранша, за които пак твърдя че няма за съжаление по различни от изброените. Тъй като по тази тема няма да я докараме до никъде мисля да я прекратя. Твойта "секретност" и "уникален" начин на работа нека останат за теб и бъдещите финанови резултати от тях също. Надявам се хората сами да са преценили колко "начина" на работа има в твойта "сложна" професия, където "таксата оглед" ми мяза малко като "данък търкане зъби при хранене по българските земи".

3) " Да имам Ванга ми е баба - ако нямаш какво да напишеш по-добре не пиши нищо!" - Продавач, НЕКА НЕ СЕ ПОДЦЕНЯВАМЕ....ЧЕ МИ ДЕЙСТВА КАТО СТИМУЛ" smiling smiley
От мойта гледна точка много добре съм ти го казал тъй като смятам че ти "заблуждаваш" хората с т.н. "други твои методи"

Хайде сега остани си със здраве!

Поздрави,

smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход