Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги време е за такса огледи! (3)

Публикувано от Продавач 
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
04-12-2007 - 11:39:59
Здравей Камелия,

Благодаря за твоето мнение! smiling smiley

Аз обаче смятам да спра до тук.Това което исках да го кажа го казах, нека другите преценят кое е прав или крив, пък и може и друга гледна точка да изкажат. Просто не ми се влиза в едностраннен диалог. Успех!

winking smiley

Поздрави,

smoking smiley
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
04-12-2007 - 13:01:15
avatar
Продавач, малко попрекали май. Една и съща тема да я пускаш по 3 пъти си е тъпо. В предните две теми какви ли не неща се изписаха - смяташ ли, че нещо ново и съществено се каже тук за или против таксата за огледи? Вземай си я тая такса, като си такъв мераклия (или се пробвай да си я вземеш), ама хайде стига с това преливане от пусто в празно във форума.

Ако бях администратор, тая тема щях да я затворя, но не защото съм против таксата.
Нагли ли смеsmiling smiley?
04-12-2007 - 21:18:59
avatar
Аз едва ли ще въведа закон в бранша за таксите оглед нали се сещашsmiling smiley))
Просто сондирам мнения, но пък да сме "нагли"...smiling smiley Не смятам така.


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
04-12-2007 - 21:21:01
avatar
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> Цитат:Защото текучеството е много
> голямо.Явно,работата не е "за всяка уста лъжица!"
>
> На какво се дължи текучеството? Не е ли на това че
> след месец, два всеки решава че ще почне да работи
> за себе си и отваря АНИ. В този ред на мисли не
> излиза ли че падотата е точно "за всяка уста
> лъжица"

Грешиш - всеки си мисли, че е много лесно - разхождаш се по някакви огледи и хоп една бала с пари на края, но когато за три месеца не изкарат и един лев напускат... А само най-добрите се опитват да си направят агенция и дори и те понякога не успяват.



Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
04-12-2007 - 21:21:53
avatar
komin4e Написал:
-------------------------------------------------------
> ivo107 Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> >
> > 3) защо все още се афишира бранша като труден
> при
> > положение че дори човек с основно образование
> може
> > да го работи, който е средно интелигентен,
> отдава
> > внимание на детайлите и му трябва месец-два
> да
> > научи това което му трябва
>
>
> Това е и големият проблем!Повечето средно
> интелигентни смятат,че със своята
> "усреднена"интелигентност могат всичко,разбират от
> всичко,а и се напъват да дават мнение по всички
> въпроси.Няма по-знаещи от тях.И това е не само при
> НИ.



clap: clap: clap: clap: clap: clap:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
има брокери и БРОКЕРИ...
04-12-2007 - 21:29:19
avatar
Куриер 5 - Иво ти сериозно ли бе човек :} :} :} ?
Между брокер и брокер има разликаsmiling smiley
Модела на работа ако някой си го разкаже във форума ехеееsmiling smiley Аз поне не бих го споделил не, че ако споделя част от маркетинговите ми схеми някой ще успее да ги направи едно към едно, но все пак форума се посещава и от доста интелигентни хора. Иначе пускането на оферти в нета и вестниците и съответно разглеждането им и прозвъняването им ако бяха единсвтената работа в една агенция - нямаше да има повече от 5 такива в София.
Ако гледаме толкова повърхностно на всичко пазара на имоти щеше да е един малък ад.






















Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
чао
04-12-2007 - 21:36:39
avatar
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач, малко попрекали май. Една и съща тема да
> я пускаш по 3 пъти си е тъпо.

Ако беше тъпо щях да си пиша сам в нея и нямаше предишните две части на темата да са посетени над 20 000 пъти...А за да пусна 3-та част на темата е било поради някаква причина като например да се появяват други теми по този въпрос на хора, които не са чели предишните мнения явно.

В предните две теми
> какви ли не неща се изписаха - смяташ ли, че нещо
> ново и съществено се каже тук за или против
> таксата за огледи?

Ако ти нямаш какво да кажеш - просто не го казвай.


Вземай си я тая такса, като си
> такъв мераклия (или се пробвай да си я вземеш),
> ама хайде стига с това преливане от пусто в празно
> във форума.


Радвам се че сподели своята позиция по темата - чаоsmiling smiley

>
> Ако бях администратор, тая тема щях да я затворя,
> но не защото съм против таксата.

Аз пък ако бях администратор в този раздел на форума бих затворил всички теми, които се точат с по над 400 отговора. Аз съм културен и когато една тема предизвика интерес и много коментари я разделям на части за да е по-удобно на всички потребители на форум.

А ако специално теб нещо изключително много те дразни в темата просто не пиши в нея и готовоwinking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
05-12-2007 - 00:58:32
pak karanitzi vav foruma......... tova zaprilicha poveche na kvartalna krachma otkolto na obmiana na mnenia
Анонимен потребител
Re: има брокери и БРОКЕРИ...
05-12-2007 - 08:30:48
Продавач и ти ли започна да си мислиш, че си открил "топлата вода".

Значи много сте ми интересни. Всеки си мисли, че е открил "топлата вода" и сакън някой да не разбере. На бас че всички "произвеждате" "топлата вода" по един и същи начин, ама т.к. никой не споделя, си мислите, че вашата "топла вода" е единставената. Всичко това може би се дължи на факта, че няма "училище за брокери на НИ" и всеки си мисли, че наученото с пот на челото е "върха на сладоледа" и че той е най-великия и няма как друг да се сети за тези неща. Колкото по-рано осъзнаете че всички знаят "що е то топлата вода" толкова по-рано ще почнете да си сътрудничите по-тясно с останалите в бранша - просто няма да се криете повече.
Re: има брокери и БРОКЕРИ...
05-12-2007 - 11:14:33
avatar
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач и ти ли започна да си мислиш, че си
> открил "топлата вода".
>
> Значи много сте ми интересни. Всеки си мисли, че е
> открил "топлата вода" и сакън някой да не разбере.
> На бас че всички "произвеждате" "топлата вода" по
> един и същи начин, ама т.к. никой не споделя, си
> мислите, че вашата "топла вода" е единставената.
> Всичко това може би се дължи на факта, че няма
> "училище за брокери на НИ" и всеки си мисли, че
> наученото с пот на челото е "върха на сладоледа" и
> че той е най-великия и няма как друг да се сети за
> тези неща. Колкото по-рано осъзнаете че всички
> знаят "що е то топлата вода" толкова по-рано ще
> почнете да си сътрудничите по-тясно с останалите в
> бранша - просто няма да се криете повече.

Тинки,можеше много неща да научиш за бранша,защото виждам че интереса ти е голям.Нищо не се получава,обаче,защото караш по твоята линия и филтрираш сведенията,които ти даваме.
Стига с тая топла вода.Сравнението ти издиша отвсякъде.Ти и всички от твоя бранш правите едно и също,но всеки си има специфика,която го отличава от другите.И не си тръгнал да я разясняваш на никого.Навсякъде,във всеки бранш е така.Нали на това се базира конкуренцията.
АНИ и сега си сътрудничат,но "фирмените тайни" нямат нищо общо с това. smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход