Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги време е за такса огледи! (3)

Публикувано от Продавач 
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
08-12-2007 - 01:35:56
Също в това общество има мнение, че който за нищо не става се хваща като брокер clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: niama poveche kakvo da obsajdame, istinata e kazana
Бени....smiling smiley)) събуди се
09-12-2007 - 18:30:02
avatar
:crazy: :} :crazy: :} :crazy: :} :crazy: :}
Аз пък си мислих, че който за нищо не става се хваща да върти геврека на таксито да е продавач в магазин да работи като охрана като сервитьор като охранител или полицай, военен, шофьор на тир... Да не пропускаме и чистачите или така наречените хигиенисти...Да не пропуснем и всички висшисти, които берат маслини в Гърция и тези, които берат лалета в Холандия. Да не пропуснем и хилядите кадри работещи по заводи и предприятия като работници на поточна линия, шивачки... Чудех се защо ли тези хора ако можеха да работят като брокери са отишли да работят нещо друго при положение, че при нас реките от пари пълнят язовири за секунди...? Бени ти сигурно знаеш отговораsmiling smiley?
Мислех си да те попитам кои са хората, които са изтърсили подобна глупостsmiling smiley?
Да не се окаже само, че ти си единствения член на това "общество" което било казало тази "истина"?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
09-12-2007 - 21:31:39
tzitata e ot foruma, pogledni na prednata stranitza............... a dali sam edinstvenata e dosta sporen vapros....... smoking smiley
така си мисля
10-12-2007 - 15:02:57
avatar
Хората пишещи във форума обикновено са хора, които по половин година до две не могат да си намерят имот по най-различни причини най-последната от тях е че брокерите били такива и онакива. Те влизат във форума предимно да се оплакват и да ругаят съвсем нормално е да имат такова мнение. Изключенията са малко smiling smiley
Когато си намерят най-накрая имот и останат доволни спират да пишат във форума, но няма да влязат и да споделят, че са доволни от някого, защото вече проблема им е решен. Брокерите е нормално да посещаване форума все пак с това се занимаваме. Предполагам, че и ти си търсиш имот и когато го намериш просто ще спре да те вълнува случващото се и ще спреш да влизаш във форума освен ако специално заради моето изказване не решиш да ме опровергаешsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
10-12-2007 - 20:51:13
chestno kazano az sam vav foruma zashtoto ste mi mnogo zabavni..... i pishete redovno...
ок
11-12-2007 - 10:20:13
avatar
winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
19-12-2007 - 13:44:36
Ако никои балък не се намери да им дава тая :crazy: такса просто ще отпадне.Те по тази логика ще ти показват непрекъснато боклуци.Не е ли по добре брокерите да плащат такса загубено време на клиента?От доста време се опитват да пробутат тая глупост но се надявам да не стане.
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
22-12-2007 - 13:31:07
avatar
RTING Написал:
-------------------------------------------------------
> Ако никои балък не се намери да им дава тая
> такса просто ще отпадне.Те по тази логика ще ти
> показват непрекъснато боклуци.Не е ли по добре
> брокерите да плащат такса загубено време на
> клиента?От доста време се опитват да пробутат тая
> глупост но се надявам да не стане.

Основно правило във форума - първо прочети, а после се пишиsmiling smiley!
Прочети първо при какви условия може да се иска подобна "крупна" такса, а после пиши кой и на кого и какво "пробутва" ок?


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
22-12-2007 - 13:34:28
От добри и качествени брокери съм обиколил на длъж и шир София загубил съм неизмеримо количество пари и време,и не такса ами и комисионната мисля че е много за ниското качество на предлаганата услуга.
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
22-12-2007 - 20:17:03
avatar
RTING Написал:
-------------------------------------------------------
> От добри и качествени брокери съм обиколил на длъж
> и шир София загубил съм неизмеримо количество пари
> и време,и не такса ами и комисионната мисля че е
> много за ниското качество на предлаганата услуга.


Сподели кои са и какви са ти оплакванията общи приказки можем да ди говорим до утре. Да ти кажа ли на колко огледа съм ходил с хора, които незнаят какво и кога искат да си купят... Бас ловя, че са в пъти повече от "неизмеримото количество" за което говориш. Има си специална тема за оплакавния от брокери и агенции и тя се намира тук: [forum.imoti.net]


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход