Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще паднат ли цените на имотите

Публикувано от pepo 
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 22:48:49
Всеки си има предпочитания, един бързи коли, друг комфортни, трети проходими. Аз съм от последните две, и от тези марки (Ауди, мерцедес или БМВ) най много някоя G-класа, другото за нищо не става. Друго си е японско 4х4 предостатъчен комфорт и много добра проходимост.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 22:48:52
При всички случаи нова и скъпа кола може да си купи само който може да си позволи, но трябва да се прави само ако е наложително, т.е. да го изисква статусът в обществото или колите да те влекат. Аз лично нямам никакво влечение към тях, ползвам ги само за превоз.

Без да искам съм познал, че сервизното обслужване на БМВ-то е около 5000 лв. Естествено веднага ме подсетиха защо животът е тежък(за който не помни - защото народът е прост), та взеха да ми обясняват, че до петата година било безплатно, то не е безплатно, а си го плащаш с покупката, но това е когато купуваш нова кола. Аз говорих за друго, естествено за който има нещо между ушите, и то беше, че е безмислено да купуваш БМВ за 3500Е, кагото за сервизното обслужване ще ти вземат 5000 лв.(2500Е), а застраховатулят ще те брънза с поне 1500 пълно автокаско. Пасата още ми го оценяват на 12 хил, голфа на 9 хил, а едно БМВ ще е сигурно над 20 хил. Това исках да кажа, а не да правим справки дали съм влизал в Камто или каквото беше там.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 23:04:51
avatar
Quote
hunterA
Друго си е японско 4х4 предостатъчен комфорт и много добра проходимост.

[www.vbox7.com]
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 23:10:33
Quote
дидо
Quote
hunterA
Друго си е японско 4х4 предостатъчен комфорт и много добра проходимост.

[www.vbox7.com]

За Субару, ще кажа само едно.

You can`t cure ugly. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 23:16:04
Quote
sid 40

Явчо не го слушай , той е беден тийнейджър който се интересува само от баварци поради факта че си мисли, че това са хубави коли, а ти караш мерджани и виждаш недостатъците им.

С такъв келеш можеш ли да говориш за сериозни неща???

Ушев, тоя да не си го разпитвал днес.

А ти караше ФИАТ, върха на италианското автомобилостоене, нали?
Re: Ще паднат ли цените на имотите
20-05-2011 - 00:39:14
avatar
Quote
javcho
Quote
дидо
Quote
hunterA
Друго си е японско 4х4 предостатъчен комфорт и много добра проходимост.

[www.vbox7.com]

За Субару, ще кажа само едно.

You can`t cure ugly. spinning smiley sticking its tongue out

Е, ти си много убав. Ебати тъпия пъпчив тийнейджър!!! Даже не се возил в отомобил. Смешко в чекмедже.:]
Re: Ще паднат ли цените на имотите
20-05-2011 - 01:23:56
Голем пишкомер стана този форум. Ама за мен е показателно. Колкото ви е акъла с колите, толкова ви е и с имотите и техните цени, които принципно дискутираме. Важното е един автомобил да е нов да харчи малко и да не се поврежда останалото, както казах е мерене на пишки. За един имот е важно да има отделна детска стая, да няма цигани в района, да има достатъчн остатъчен живот и да е близко до работата. Това са вещи, разберете го. Не се олицетворявайте с вещите. Те са направени за да ни служат, а не ние на тях. Единствено човек, който не се е доказал в живота, в кариерата си и в личните си взаимоотнешния може да тръгне да се доказва посредством возилото, което притежава.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Ще паднат ли цените на имотите
20-05-2011 - 08:08:45
Добро утро и успешен последен работен ден на работещите smiling smiley

Quote
greenbul
Единствено човек, който не се е доказал в живота, в кариерата си и в личните си взаимоотнешния може да тръгне да се доказва посредством возилото, което притежава.

Всичко е ок, но нека заменим "возило" с "наследствен имот", за да бъдем малко по-точни и релативни за форума winking smiley
Re: Ще паднат ли цените на имотите
20-05-2011 - 11:00:47
avatar
Quote
greenbul
Голем пишкомер стана този форум. Ама за мен е показателно. Колкото ви е акъла с колите, толкова ви е и с имотите и техните цени, които принципно дискутираме. Важното е един автомобил да е нов да харчи малко и да не се поврежда останалото, както казах е мерене на пишки. За един имот е важно да има отделна детска стая, да няма цигани в района, да има достатъчн остатъчен живот и да е близко до работата. Това са вещи, разберете го. Не се олицетворявайте с вещите. Те са направени за да ни служат, а не ние на тях. Единствено човек, който не се е доказал в живота, в кариерата си и в личните си взаимоотнешния може да тръгне да се доказва посредством возилото, което притежава.

Доживях момента да съм съгласна с всяка твоя дума.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
20-05-2011 - 11:37:11
Пичове да знаите най добрата кола е таксито. Вози те шофиор. Не те е*е къде ще паркираш, не те е*е поддръжка,прегледи, някой ти одрал колата, застраховки и кво ли не. Телефончето и те возят от точка А до точка Б - в това време докато те карат можеш да съзерцаваш пейзажа наоколо и да се радваш на гледката. Или ако е необходима кола може и под наем - има всякакви модели- ако искаш да отидеш на планина за няколко дена.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход