Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще паднат ли цените на имотите

Публикувано от pepo 
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 18:58:15
Явчо, какво лошо има в един 4matic winking smiley

Срам ме е как ме бутат от време на време с това задно...
Ама кой да мисли за 4matic като го взимаше smiling smiley То снега във Варна 5 дни в годината имало... *huh*
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 19:29:02
Quote
javcho
Момчета не ме разбрахте изобщо.

Единственото правилно задвижване на кола е задното.

................
И да знете, че има само 4 марки за истински ценители, като всяка има отличаващо я от всички останали предимство.

При топ марките Porsche и Ferrari

При нормалните BMW и Mercedes

Който не е карал, поне по един модел от четирите марки, поне 10 000 хиляди километра не е хубаво да си мисли, че разбира от коли.

БРАВО !*ok*....Така си е ,според 35 годишния ми шофьорски опит от които 12 г на Мерцедес !
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 19:41:31
Последния път отидох за Мерцедес и Ауди 6 на по 4 г. без малко и двата, единият беше 12500, другият 13200, по това време нов Пасат вървеше към 25 хил.Е в Германия. Не ги взех, защото вече скъпи коли се продаваха трудно. Тежкарее се с нова кола, а не с маркова, затова старите БМВ-та са без пари, без значение с какво предаване са и колко ги ценят ценителите. За 3500 ми предлагаха супер БМВ петица или седмица, бензин, може би на 6-7 години, не помня. И тогава продавача ми редеше същите истории за предаването, че веднъж качиш ли се на БМВ слизане няма и т.н. Точно така е, ама като го купиш ново за 55-70 хил. евро, а не да го вземеш за 3500Е и обслужването на определените километри, което за Пасата ми е 1900 лв., да ти излезе 5000 лв., а годишната застраховка 2000 и защото ги нямаш да го водиш при Чочо Факиро да ти го оправя с тел и тесла.
Затова казах, че колите са труден ориентир за благосъстоянието на хората, които обитават определен квартал, докато видимите показатели са санирането и дограмите, които в много крайни квартали са 2-3 пъти повече, отколкото в престижните.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 20:13:23
avatar
Мерцедес приключи още с 124-ката. Оттам-нататък правят нещо, но не знам кола ли е.

Фолскваген, Сеат и Шкода- дето се водят по-ниския клас в ФАГ, са пълна скръб.

Голфа, подобно на 124-ката, умра с Голф-2.

Луксозното подразделение на ФАГ - Ауди, имат едно предимство пред останалите - четерите кръгчета на емблемата, колкото да покажат, че колата има четири гуми.

Толкова за немското автомобилостроене.

Ако искате да си купите безпроблемна кола - Тойота, или Мазда 6, макар че Маздата направи много кофти съюз с Форд, както и Хюндай, между другото. но Елантрата ще надживее доволно много Ауди-та.

Нисан се съюзиха с онези идиоти от Рено, та Кашкай си е направо недоразумение.

Тойота постъпи най-хитро - просто отвори заводи в цял свят. И ТПС, което ще рече - Производствена Система Тойота - важи навсякъде.

Базовият модел на Авенсис е 35 000лв. А, ако искате да се правите на др. Иванов, ще напишете, че карате Лескус.

А 4х4 е най-доброто задвижване, ако искате, може да поспорим. Мога да кача някой по желание в Субару или Ево 8 и да му покажа малко натурален, изчистен от фалш дрифт.

Та - по-леко с автомобилите, правя тунинг за удоволствие и след 10 години ровичкане по какви ли не дараци, ще ви кажа едно - отдавна съм отрекъл европейското автомобилостроене.

Но, естествено, не искам да ангажирам никой с мнението си.winking smiley
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 20:35:46
Quote
др. Иванов
Последния път отидох за Мерцедес и Ауди 6 на по 4 г. без малко и двата, единият беше 12500, другият 13200, по това време нов Пасат вървеше към 25 хил.Е в Германия. Не ги взех, защото вече скъпи коли се продаваха трудно. Тежкарее се с нова кола, а не с маркова, затова старите БМВ-та са без пари, без значение с какво предаване са и колко ги ценят ценителите. За 3500 ми предлагаха супер БМВ петица или седмица, бензин, може би на 6-7 години, не помня. И тогава продавача ми редеше същите истории за предаването, че веднъж качиш ли се на БМВ слизане няма и т.н. Точно така е, ама като го купиш ново за 55-70 хил. евро, а не да го вземеш за 3500Е и обслужването на определените километри, което за Пасата ми е 1900 лв., да ти излезе 5000 лв., а годишната застраховка 2000 и защото ги нямаш да го водиш при Чочо Факиро да ти го оправя с тел и тесла.
Затова казах, че колите са труден ориентир за благосъстоянието на хората, които обитават определен квартал, докато видимите показатели са санирането и дограмите, които в много крайни квартали са 2-3 пъти повече, отколкото в престижните.

Така е! Прав си!
Ама защо все се оправдаваш за колата си?
Аааа, да - умираш си да се "тежкарееш"!
И защо? Комлекси ли нещо, що ли?
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 20:53:13
Е, не е нужно да разбираш от коли, двигатели, тунинги и прочие, с извинение към запалените по колите. Нужно е да можеш да си купиш колата, която искаш. Така един приятел от 6 г. кара един ML. Не мога да го трая, вика, егати скапаната кола. По-скоро да излиза новия модел, че не се издържа вече.
То и тука разбират от имоти тези, които имат най-малко.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-19 20:56 от Imotko.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 20:53:51
Последното нещо което ме интересува е колата, единствените ми изисквания е да я карам спокойно, без изненади, което означава сервизна поддръжка. Никога не бих си купил нова кола, която да си губи по 10-15 хил. евро от цената на година и не съветвам никой да го прави.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 21:39:27
Quote
др. Иванов
Последното нещо което ме интересува е колата, единствените ми изисквания е да я карам спокойно, без изненади, което означава сервизна поддръжка. Никога не бих си купил нова кола, която да си губи по 10-15 хил. евро от цената на година и не съветвам никой да го прави.

Освен ако може да си го позволи, нали?
Мерси за поправката.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-19 21:51 от Imotko.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 21:41:52
Quote
др. Иванов
че веднъж качиш ли се на БМВ слизане няма и т.н. Точно така е, ама като го купиш ново за 55-70 хил. евро, а не да го вземеш за 3500Е и обслужването на определените километри, което за Пасата ми е 1900 лв., да ти излезе 5000 лв.,

Иванов продължаваш с глупостите с пълна сила.

Като гледам даже не си влизал скоро в Камор.

Ето ти оферта която БМВ предлагат вече 1-2 години. Обслужването на всички БМВта е безплатно за 5г или 100 000км.

Това са цените за сервиз на БМВ 5та серия от ценовата листа.

[media.snimka.bg]

3ти номер в червено е БЕЗПЛАТЕН, личи по черното квадратче и че цената е 0лв, за всички модели, дори за най-базовия. Включва безплатни обслужвания за 5 години или 100 000км.

1ви номер в червено е цена на обслужвания и износващи се части за 5 години или 100 000 км.
Хората ти сменят дори чистачките, съединителя, накладките за 3195лв.

2ри номер ти е за период от 5 години или 100 000км. Всички възможни ремонти по колата за 5 720лв.

Тоест за 5 700лв отгоре над цената на колата, следващите 5г или 100 000км, всяко влизане в Камор за каквото и да е, от крушка до нов двигател, ти е БЕЗПЛАТНО. Което прави по 100 лева на месец.

Да не говориме, че за редовни клиенти този бонус е БЕЗПЛАТЕН и не даваш дори тези 5 700лв.

Идеята е че докато колата остарее, никога да нямаш разход по нея за части или ремонт и когато след 5г излезе новия модел, направо я сменяш.

Нещо не виждам VW да правят такива оферти, а и другите като стана на въпрос.

Айде стига съм ви открехвал на далавери.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-19 21:44 от javcho.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 21:43:45
Quote
Imotko
Quote
др. Иванов
Последното нещо което ме интересува е колата, единствените ми изисквания е да я карам спокойно, без изненади, което означава сервизна поддръжка. Никога не бих си купил нова кола, която да си губи по 10-15 хил. евро от цената на година и не съветвам никой да го прави.

Освен ако не може да си го позволи, нали?

Сигурно си искал да кажеш: "Освен ако може да си го позволи, нали"
Дано само логиката да ти е обратна.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход