Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще паднат ли цените на имотите

Публикувано от pepo 
Re: Ще паднат ли цените на имотите
09-12-2010 - 15:09:36
Ще паднат имотите - когато стане земетресение 7-ма по рихтер. (дано не съм тука тогава, че не искам да преживея този ужас).
За цените - ще падат къде ще ходят ...
Все едно да питате дали ще вдигат възрастта за пенсия. Аз ще Ви кажа истината = още по лоша е няма да вземаме пенсии, няма да имаме имоти, ще се молим на "ЦИГАНИТЕ" за коричка хляб.
И това само след 20-30години - таман да излизам в пенсия по сегашните закони.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
15-05-2011 - 17:09:35
Quote
4ovek
650лв. не е заплата за майстор. Ако не си забелязал това е за общ работник.
Майсторите по принцип не желаят да работят на заплата и искат да е на квадрат, а това, че не изкарват по 3000-4000лв месечно е защото след определена сума пари на човек му се отщява да работи.
По лесно е да работиш по 3-4 часа на ден и да вземеш 1000-1500лв. и през другото време да си пиеш ракията.
Петър, просто свят ще ти се завие ако разбереш какви пари може да изкара средно кадърен майстор. Не, че ги изкарват, но могат.

Снимки от старите ленти:

Сега инвеститорите реват че не можели да продават под 500 евро щото толкова била себестойността. А я да видим как са я формирали - 4000 лева заплата на майстор1500 лева за 4 часов работен ден ...
... а Кайените ... а силиконите ... длъжен ли е днешният купувач да плаща за всичко това?

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Ще паднат ли цените на имотите
15-05-2011 - 19:14:09
Quote
greenbul
Quote
4ovek
650лв. не е заплата за майстор. Ако не си забелязал това е за общ работник.
Майсторите по принцип не желаят да работят на заплата и искат да е на квадрат, а това, че не изкарват по 3000-4000лв месечно е защото след определена сума пари на човек му се отщява да работи.
По лесно е да работиш по 3-4 часа на ден и да вземеш 1000-1500лв. и през другото време да си пиеш ракията.
Петър, просто свят ще ти се завие ако разбереш какви пари може да изкара средно кадърен майстор. Не, че ги изкарват, но могат.

Снимки от старите ленти:

Сега инвеститорите реват че не можели да продават под 500 евро щото толкова била себестойността. А я да видим как са я формирали - 4000 лева заплата на майстор1500 лева за 4 часов работен ден ...
... а Кайените ... а силиконите ... длъжен ли е днешният купувач да плаща за всичко това?

Кайени вече няма, ако не си забелязал, а един силикон е 2-3000 евро. Та престани да пишеш глупости.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
15-05-2011 - 19:54:23
Клиентът е длъжен да ги плаща тези работи, както плаща именията, лимузините, любовниците, скъпите хотели и шампанското на борбаджиите на всяка стока, която купува. И така както строителят плаща мерцедеса на зъболекаря, вилата архитекта и заплатите на работниците.
Ти като не му платиш колата той защо да ти плаща нещо?
Между другото точно това става, никой не иска да плаща на тези с каените, те не назначават хора, безработните не купуват и резултатът е ясен - стопанска разруха.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
15-05-2011 - 19:57:05
Опааа не думай, и това го казваш ти който щеше да ни вози по едно кръгче с Кайенчето. А да разбирам ли че и 2-3000 евро вече ти е скъпо за силиконка?
Re: Ще паднат ли цените на имотите
15-05-2011 - 22:56:47
avatar
Иванов каза тук, че кара "голф с всички екстри" (ауспух Remus и сини светодиоди на чистачките) smiling smiley

В чест на Иванов, да разкажем един виц за Перник: спрял един Tuareg "на центъра" на Перник, събрали се сума хора кой с официален анцунг, кой с работнически, кой с току що изпран, друг с потен и мазен анцунг и някой с голямо учудване се почесал и казал:
- Баси големио Гоуф!


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Ще паднат ли цените на имотите
15-05-2011 - 23:29:18
Quote
author=imotko
Лекоо, сривлета безимотни, леко на завоите. Ако някое умно сривле ми намери пост, дето да съм казал, че съм брокер, ще му дам едно кръгче с Кайенчето. А какво ми е образованието съм признал отдавна във форума, който иска-да рови.
Не знам защо шпионската ви информация ви води до изводите, че не разбирам от имоти.
Сигурно защото толкова ви е мозъка, славни форумни герои, особено на "търговеца" и "строителя".

Как да разбирам предното ти изказване за Кайените драги ми консултант-посреднико?

Та консултант-посредник не е равно на брокер нали? Както и продавач-консултант не е равно на касиерка в супера нали?
Ааа забравих посредник-консултанта има юридическо образУвание, не е прост брокер нали?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-15 23:34 от Гладен Брокер.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
18-05-2011 - 06:50:00
avatar
По вероятно е да се вдигнат цените на панелите, след като започне мащабната програма по саниране. Това съчетано с по-нормалното им местоположение + реалните квадратури и спестеното от енергийната ефективност ще ги направи доста по-престижни.
[paper.standartnews.com]
Re: Ще паднат ли цените на имотите
18-05-2011 - 07:46:19
avatar
Точно обратното ще е Сахибе - колко домакинства ще могат да си позволят по 5000 лева еднократен разход по тях?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ще паднат ли цените на имотите
18-05-2011 - 09:05:54
avatar
Quote
valsodar
Точно обратното ще е Сахибе - колко домакинства ще могат да си позволят по 5000 лева еднократен разход по тях?

Доста, защото, за разлика от централните и южните райони, пенсионери почти не се срещат.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход