Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще паднат ли цените на имотите

Публикувано от pepo 
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 21:52:23
Quote
Атанас Янев
Явчо, какво лошо има в един 4matic winking smiley

Срам ме е как ме бутат от време на време с това задно...
Ама кой да мисли за 4matic като го взимаше smiling smiley То снега във Варна 5 дни в годината имало... *huh*

90% не са ти били хубави гумите.

Или стари, или кофти марка или много големи джанти и съответно нископрофилни и широки гуми.

Ако се катериш по планините, сложи нещо тежко в багажника.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 22:04:27
Quote
дидо
Ако искате да си купите безпроблемна кола - Тойота, или Мазда 6, макар че Маздата направи много кофти съюз с Форд, както и Хюндай, между другото. но Елантрата ще надживее доволно много Ауди-та.

А 4х4 е най-доброто задвижване, ако искате, може да поспорим. Мога да кача някой по желание в Субару или Ево 8 и да му покажа малко натурален, изчистен от фалш дрифт.

Та - по-леко с автомобилите, правя тунинг за удоволствие и след 10 години ровичкане по какви ли не дараци, ще ви кажа едно - отдавна съм отрекъл европейското автомобилостроене.

Японските за здрави, ама са гадни. spinning smiley sticking its tongue out

Хубав, продължителен дрифт с 4x4 на сух асфалт, когато направиш ела и ме викни да видя.

Говориме за топ марки и уникални в определено качество коли.

Единствената уникална японска кола в момента е Скайлайна.

Уникалността и е в това, че за цената си е бърза колкото 2-3 пъти по-скъпи конкуренти.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 22:13:28
avatar
Quote
javcho
Хубав, продължителен дрифт с 4x4 на сух асфалт, когато направиш ела и ме викни да видя.





П.п. В клипа има продуктово позициониране....*angel*
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 22:20:51
avatar
Не в колите е проблема, а в задкормилните устройства.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 22:20:53
avatar
Quote
javcho
Quote
Атанас Янев
Явчо, какво лошо има в един 4matic winking smiley

Срам ме е как ме бутат от време на време с това задно...
Ама кой да мисли за 4matic като го взимаше smiling smiley То снега във Варна 5 дни в годината имало... *huh*

90% не са ти били хубави гумите.

Или стари, или кофти марка или много големи джанти и съответно нископрофилни и широки гуми.

Ако се катериш по планините, сложи нещо тежко в багажника.

Ти качвал ли си се в кола изобщо или само в каруцата на дядо ти на два коня и три канати?
През зимата на всяка стръмна улица ще ти направя показно как БМВ седмиците и S -класите се въртят като пумпал на леда почти колкото руска балерина. В сравнение с тях съм виждал пчеличките на шевролет с предно / малки сапунерки или чекии/ да катерят упорито недостижимите върхове на баварските и щутгартските машини. Затова последните за мен са като танковете на Хитлер в Сахара.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 22:28:01
avatar
Ама готин офф-топик, а?!
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 22:32:26
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 22:32:29
Quote
javcho
90% не са ти били хубави гумите.
На 2 месеца гудярки зимни, стандартната джанта и размери... Байра е 5 метра дълъг пред офиса, не е под чак толкова голям ъгъл, но става лед и е в завой - няма изкачване... Разни таралясници с предно се качваха, ама на... Моята най-много да се суче smiling smiley Таблото мига и толкоз smiling smiley С ESP off също не става... Абе посмяхме се с хората winking smiley

Задницата лека - верно е - ама какво, торби с цимент ли да качвам зимата? smiling smiley

Един с Каптива предложи да ги бартеросаме... *beer*

Вече само xdrive или 4matic smiling smiley
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 22:32:29
Сахибе, на мисля да ти отговарям на глупостите.

Все пак ти доброволно си избрал работа да контактуваш цял ден с мангали, крадци, измамници, измекяри и подобни дегенерати, а колегите ти да са полу-идиоти, често с психични изкривявания, неспособни да вършат някаква прилична работа, а работата ти се изразява цял ден да викаш, заплашваш и тормозиш.

Истината е, че от вас трудно се намира и 1 на 100 читав.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-19 22:43 от javcho.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 22:45:45
avatar
Quote
Атанас Янев
Quote
javcho
90% не са ти били хубави гумите.
На 2 месеца гудярки зимни, стандартната джанта и размери... Байра е 5 метра дълъг пред офиса, не е под чак толкова голям ъгъл, но става лед и е в завой - няма изкачване... Разни таралясници с предно се качваха, ама на... Моята най-много да се суче smiling smiley Таблото мига и толкоз smiling smiley С ESP off също не става... Абе посмяхме се с хората winking smiley

Задницата лека - верно е - ама какво, торби с цимент ли да качвам зимата? smiling smiley

Един с Каптива предложи да ги бартеросаме... *beer*

Вече само xdrive или 4matic smiling smiley

Явчо не го слушай , той е беден тийнейджър който се интересува само от баварци поради факта че си мисли, че това са хубави коли, а ти караш мерджани и виждаш недостатъците им.

С такъв келеш можеш ли да говориш за сериозни неща???
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход