Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавайте!!!

Публикувано от dragula 
Re: Продавайте!!!
04-06-2011 - 17:10:07
камелке знам че си ми прочела поста [forum.imoti.net]
чакам...
Re: Продавайте!!!
04-06-2011 - 17:14:18
Quote
камелия
Quote
dodo2
Даренията ясно се виждат. Вие двамата реално имате ли данни или пак в сферата на тотото (за Камелия съм сигурен)?

Колко реално са междуроднинските "продажби" вписани през последните няколко тримесечия някой знае ли? Или да има поне приблизителни данни. Това може да го каже само някой вътрешен човек ентусиаст, който има достъп до всички нотариални актове и специално гледа какви са отношенията на двете страни. Или ако официално се прави от АВ, но тайно.

В сферата на тотото са твоите статистически грешки.
Няма точни данни, но и прехвърлянията между роднини няма начин да са постоянна величина.
Защото човек не си купува ден през ден жилище, та да търси роднини, на които още не е "продал".
Колкото и да не ти се вярва, броят на този вид " сделки" дори не заслужава внимание.

Да бе вервай ми. 80% от имотите, които ще стават наследство, българинът ги прехвърля преди смъртта си по ред причини.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Продавайте!!!
04-06-2011 - 17:14:58
avatar
Quote
Гладен Брокер
камелке знам че си ми прочела поста [forum.imoti.net]
чакам...

Колко пъти да кажа, че в реала си подбирам хората, с които контактувам. По критерии, които ти и Додко2 не можете посмъртно да покриете??eye popping smiley
Re: Продавайте!!!
04-06-2011 - 17:48:29
камелкееейй, и в "реала" и във "виртуала" ти все си си путка заспала. По друг начин не мога да опиша жена ползваща термини като реал вместо реалност и обръщението "душко". Това е.
Re: Продавайте!!!
04-06-2011 - 17:57:13
avatar
Quote
Гладен Брокер
камелкееейй, и в "реала" и във "виртуала" ти все си си путка заспала. По друг начин не мога да опиша жена ползваща термини като реал вместо реалност и обръщението "душко". Това е.

Форумът все повече ме изумява с двойните си стандарти. Как пък никой модератор не се намери за тоз човек. Той псува, обижда, извършва криминални престъпления и дори се гордее, че е холандски цигулар и се казва Веско. Ако той е Веско Пантелеев Ешкенази, би било наистина жалко един талант и публична личност да се държи във форума по този начин. Аз се съмнявам в това защото едва ли един талант ще падне на такова ниско ниво, но ако това се окаже вярно, наистина ще трябва цялата българска общественост у нас и в чужбина да се запознае с обратната страна на тази персона. Като начало може с реклама на сайта на листовки раздавани пред зала "България" или пред холандския кралски двор.:}winking smiley Беатрикс Насау ще бъде очарована.
Re: Продавайте!!!
04-06-2011 - 18:03:37
А пък на Драгомир Сахиба черен радомирски циганин дано му го нашиба.
Re: Продавайте!!!
04-06-2011 - 18:12:45
avatar
Quote
Гладен Брокер
камелкееейй, и в "реала" и във "виртуала" ти все си си путка заспала. По друг начин не мога да опиша жена ползваща термини като реал вместо реалност и обръщението "душко". Това е.

Ти нищо не можеш да опишеш по друг, освен по просташки начин. Нито имаш в наличност първите 7 години, нито имаш капацитет да се самообучиш. И на Луната да се качиш, все същия имбецил ще си останеш.:]
Това е ясно отдавна, а и последния ти пост отново го доказва.
Гроздето ти дойде киселичко, а?winking smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Продавайте!!!
04-06-2011 - 19:10:40
Ходи да плюскаш рециклиран шоколад ма! Проста утко аспала. Къде се ръгаш между шамарите. Марш да чистиш входа че някой дрогер пак се е изсрал на стълбите.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-04 19:14 от Гладен Брокер.
Re: Продавайте!!!
04-06-2011 - 19:42:52
avatar
Quote
Гладен Брокер
Ходи да плюскаш рециклиран шоколад ма! Проста утко аспала. Къде се ръгаш между шамарите. Марш да чистиш входа че някой дрогер пак се е изсрал на стълбите.


Явно, изпражненията те докарват до оргазъм, затова не можеш да се удържиш да не им отделиш внимание във всеки пост.
Това извращение си има име- Копрофилия
Засега сте двама извратеняци- ти и Додко2.
Освен ако не сте една личност, изпаднала в шизофренно раздвоение.
Твърде еднакъв речник имате напоследък.
smoking smiley




Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Продавайте!!!
04-06-2011 - 20:46:54
avatar
Quote
камелия
Колко пъти да кажа, че в реала си подбирам хората, с които контактувам. По критерии, които ти и Додко2 не можете посмъртно да покриете??eye popping smiley

Като те гледам по цял ден кибичиш във форума, няма пост, на който да не си отговорила. На всички им стана ясно, че в "реала" не контактуваш с никой - или критериите ти са много високи, или никой не те харесва и нямаш приятели или се страхуваш от някой консултиран от теб купил люлински панел през 2008 smiling smiley

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход