Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавайте!!!

Публикувано от dragula 
Re: Продавайте!!!
01-06-2011 - 21:49:54
avatar
Quote
valsodar
Би ли уточнил, на кое точно казваш "активи" ?

На това което ти не притежаваш. Нещо което не притежава Радослав е актив, а това което притежава е пасив. Това го учат начинаещите бакалаври по икономика.:}
Re: Продавайте!!!
01-06-2011 - 22:51:59
avatar
Quote
dragula
"Нужда" какво означава? Ипотечен кредит, който не се обслужва или се обслужва с цената на големи лишения. Има такива хора, но далеч не са всички. Ако продаваш, за да купиш по-голям, от нужда ли продаваш. Нямаш никакъв кредит, млад си и имаш добри доходи, детето ти расте и планираш да имаш второ. Най-правилното според писанията тук, е да си продадеш жилището, да излезеш под наем и да чакаш 2-3 години и тогава да си купиш. Въпросът е, тези, които дават такива съвети, ако са толкова сигурни че са правилни защо самите те не се възползват от тях.

Не, нямам предвид това под "нужда".

Нужда да продават имат всички, които са си пуснали имотите за продан. Много е просто. Ако искаш направи социологическо проучване, кой и защо го прави, но със сигурност не се изчерпват толкова бедно, колкото си го написал.

Някой може да продава, защото иска да се махне от Циганоландия, друг - защото се развежда, трети - защото няма пари за папане, четвърти - защото го е притиснала имотната мафия, пети - защото мисли, че 2012 идва края на света и т.н.

Та за София няколко десетки хиляди имат някаква нужда да продадат. От тях 4000 продават на цена в интервала 400-600 евро/м2 и всеки бързащ купувач да се нанесе в "собствено жилище" тук и сега, "един път се живее", може да си хареса такова на тази цена.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Продавайте!!!
02-06-2011 - 00:39:44
avatar
Сахиб за пореден път направи публична демонстрация на това колко е прост.
Ако простотията даваше криле, навярно той щеше да кръжи във висините на стратосферата и от НАСА да го регистрират като Неиндентифициран Лумпенизиран Обект (НЛО)

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Продавайте!!!
02-06-2011 - 00:56:52
Quote
dodo2
Quote
dragula
"Нужда" какво означава? Ипотечен кредит, който не се обслужва или се обслужва с цената на големи лишения. Има такива хора, но далеч не са всички. Ако продаваш, за да купиш по-голям, от нужда ли продаваш. Нямаш никакъв кредит, млад си и имаш добри доходи, детето ти расте и планираш да имаш второ. Най-правилното според писанията тук, е да си продадеш жилището, да излезеш под наем и да чакаш 2-3 години и тогава да си купиш. Въпросът е, тези, които дават такива съвети, ако са толкова сигурни че са правилни защо самите те не се възползват от тях.

Не, нямам предвид това под "нужда".

Нужда да продават имат всички, които са си пуснали имотите за продан. Много е просто. Ако искаш направи социологическо проучване, кой и защо го прави, но със сигурност не се изчерпват толкова бедно, колкото си го написал.

Някой може да продава, защото иска да се махне от Циганоландия, друг - защото се развежда, трети - защото няма пари за папане, четвърти - защото го е притиснала имотната мафия, пети - защото мисли, че 2012 идва края на света и т.н.

Та за София няколко десетки хиляди имат някаква нужда да продадат. От тях 4000 продават на цена в интервала 400-600 евро/м2 и всеки бързащ купувач да се нанесе в "собствено жилище" тук и сега, "един път се живее", може да си хареса такова на тази цена.

Понеже много бързам да се нанеса в ново жилище, моля на "тази" цена да ми намериш бързичко (нали ги има много) един тристаен тухлен нов с гараж в Стрелбище, ако много те затруднява - може и в Борово. Мисля, че някой от тези с 2012г. ще са по-сговорчиви.
Като ми намериш, ще черпя.
Re: Продавайте!!!
02-06-2011 - 11:57:28
avatar
Е ти може и в Манхатън да искаш smiling smiley Повечето на тази цена са за панелните гета, но тук както успешно ни убедиха, Люлин е най-хубавият квартал в София с болници, детски градини, училища и магазини. Все пак там живеят хора, не маймуни, така че пробвай там. Под секрет ще ти кажа, че има голям избор даже в интервала 400-499.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Продавайте!!!
02-06-2011 - 15:33:14
avatar
Quote
Гладен Брокер
Ето нарушавам мълчанието: Отговорът ми е ДА. Продавам 98м2 апартамент в Банско завървшен до ключ за 149 евро/м2. Ако има желаещи нека пишат.

Не става, 149$/ кв.м. е " справедливата" цена, според теб, на жълтите павета в София.
В най- добрия случай, в Банско трябва да е на 1/3 от сумата.:]
Re: Продавайте!!!
02-06-2011 - 15:41:23
avatar
Quote
Гладен Брокер
PER0,

149 и нито стотинка по-надолу! Нали според вас брокитата 149 е подарък. Ето аз ти правя подарък. Много под себестойност!
Ако ти е проблем оглед чрез агенция ще трябва да почакаш до август. Тогава ще съм в БГ и лично ще мога да ти го покажа.

Никакъв подарък не правиш, а се опитваш да набуташ някой балък.
Северен апартамент, последен етаж и без А16.
От 2006г. започната сграда на 3 етажа, да е завършена сто пъти, ако всичко с книжата и строителя е в ред.
Ама не е .smoking smiley
Re: Продавайте!!!
02-06-2011 - 15:44:06
avatar
Quote
dеlluxx
Човекът ви предлага 149 евро за м2, а вие още не сте се избили? Един единствен перо само проявява интерес. Хайде гледам, че е ново строителство и не вярвам да е по-зле от панелка в Люлин. Защо ли няма интерес???

Повярвай, много по- зле е от панелка в Люлин- затова няма А16 вече 5г.
Re: Продавайте!!!
02-06-2011 - 16:00:09
Камелия, защо му се връзваш на този въздухар ? Той няма дим в задника, камо ли имот за продаване ?!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-02 16:00 от k800i.
Re: Продавайте!!!
02-06-2011 - 18:36:56
к800i Уилсъне, да вземеш да целуваш немития гъз на уруспията дето те е родила и ти е платила интернета, че да можеш да се заяждаш с хората от форума. Значи така ме боли от последния бой дето ми го хвърли че вече ме е страх да те обиждам.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход