Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавайте!!!

Публикувано от dragula 
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 21:04:33
Иванов, първо никъде не съм писал че продавам всички мои апартаменти на тази цена. И второ ти също както и Перо в последното ти мнение спомена нещо за партиен дом, затова и за тебе 279. Ако и сега се откажеш печели дивал.
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 21:08:35
Нямаш една кокошка за продаване!
Един, един! Него ще купя, айде нали сте отворковци? При мене беше правило, каже ли се или се напише сгрешена цена на стока и клиент я посочи, му се даваше на сгрешената цена, а загубата беше за мене и допусналия грешката. Вероятно в това е разликата между мъжа и женското "онуй".
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 21:16:35
Сори Иванов, ако ще трябва да продавам на дивал за 149 или на тебе за 150 - избирам дивал, той беше първи, той не тръгна да се усъмнява и подиграва а предложи оглед. Затова и те наказах Иванов, защото мога да си го позволя. 98те евро дето ми предлагаш повече от дивал си ги заври в дулото на пърдялника.
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 21:29:44
avatar
И аз имам интерес към апартамента. Кога ще организираш оглед? Не се съмнявам в нищо казано.
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 21:38:19
Ами дай по-висока цена от дивал и ще правиме оглед. Обаче разбири че наддавателна стъпка с по 1 евро отгоре не представлява интерес. Така че дай да не си губиме времето в приказки.
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 21:41:50
avatar
Quote
Гладен Брокер
Ами дай по-висока цена от дивал и ще правиме оглед. Обаче разбири че наддавателна стъпка с по 1 евро отгоре не представлява интерес. Така че дай да не си губиме времето в приказки.

Твоя на търг ли се предлага, че да наддавам. Доколкото съм чел от теб, офертните цени са поне с 30% надценени. Значи твоят отива на къде 100Е. Предполагам и че не си се грижил за него като добър стопанин, та цената може и да падне ощеwinking smiley
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 21:57:40
Да нещо като форумен търг мисля да го направя от 149 нагоре, наддавателна стъпка 10 евро/м2. Мисля че е резонно.
Подигравка или съмнение директно те изстрелват на 279. Давай сега сериозно - даваш ли 159?
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 21:59:50
Аз предлагам да се съсредоточим върху реалната оферта - продажбата на Партийния дом, другата си е чиста фантазия.
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 22:48:13
avatar
Quote
Гладен Брокер
Ами дай по-висока цена от дивал и ще правиме оглед. Обаче разбири че наддавателна стъпка с по 1 евро отгоре не представлява интерес. Така че дай да не си губиме времето в приказки.

Внимавай, това е капан - отиваш на оглед, а ти щракват белезниците от Интерпол. :]


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Продавайте!!!
31-05-2011 - 05:39:07
avatar
Аз давам 149 лева нема тънга-мънга! Ако си навит казвай да се обада на адвоката и да го пращам да прегледа докиментите.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход