Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавайте!!!

Публикувано от dragula 
Re: Продавайте!!!
03-06-2011 - 18:14:08
Роднинските продажби са малко сезонни, повечето са към Нова година. Иначе тенденцията е да намаляват заради изискването за плащане по банков път. А даренията са в друга графа.
Re: Продавайте!!!
03-06-2011 - 18:25:36
avatar
Даренията ясно се виждат. Вие двамата реално имате ли данни или пак в сферата на тотото (за Камелия съм сигурен)?

Колко реално са междуроднинските "продажби" вписани през последните няколко тримесечия някой знае ли? Или да има поне приблизителни данни. Това може да го каже само някой вътрешен човек ентусиаст, който има достъп до всички нотариални актове и специално гледа какви са отношенията на двете страни. Или ако официално се прави от АВ, но тайно.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Продавайте!!!
03-06-2011 - 18:51:46
avatar
Quote
dodo2
Даренията ясно се виждат. Вие двамата реално имате ли данни или пак в сферата на тотото (за Камелия съм сигурен)?

Колко реално са междуроднинските "продажби" вписани през последните няколко тримесечия някой знае ли? Или да има поне приблизителни данни. Това може да го каже само някой вътрешен човек ентусиаст, който има достъп до всички нотариални актове и специално гледа какви са отношенията на двете страни. Или ако официално се прави от АВ, но тайно.

В сферата на тотото са твоите статистически грешки.
Няма точни данни, но и прехвърлянията между роднини няма начин да са постоянна величина.
Защото човек не си купува ден през ден жилище, та да търси роднини, на които още не е "продал".
Колкото и да не ти се вярва, броят на този вид " сделки" дори не заслужава внимание.
Re: Продавайте!!!
03-06-2011 - 23:25:41
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Даренията ясно се виждат. Вие двамата реално имате ли данни или пак в сферата на тотото (за Камелия съм сигурен)?

Колко реално са междуроднинските "продажби" вписани през последните няколко тримесечия някой знае ли? Или да има поне приблизителни данни. Това може да го каже само някой вътрешен човек ентусиаст, който има достъп до всички нотариални актове и специално гледа какви са отношенията на двете страни. Или ако официално се прави от АВ, но тайно.

В сферата на тотото са твоите статистически грешки.
Няма точни данни, но и прехвърлянията между роднини няма начин да са постоянна величина.
Защото човек не си купува ден през ден жилище, та да търси роднини, на които още не е "продал".
Колкото и да не ти се вярва, броят на този вид " сделки" дори не заслужава внимание.

Твоето "няма начин" нали знаеш какво е - "много ме е яд, затова ми се иска да".

Ако нямаш данни, върви да готвиш и не си хаби времето. Зададен е конкретен въпрос, на който нямаш отговор.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Продавайте!!!
04-06-2011 - 13:19:41
avatar
Quote
dodo2

Твоето "няма начин" нали знаеш какво е - "много ме е яд, затова ми се иска да".

Ако нямаш данни, върви да готвиш и не си хаби времето. Зададен е конкретен въпрос, на който нямаш отговор.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Продавайте!!!
04-06-2011 - 13:40:14
Quote
author=dival
Quote

Гладен Брокер
dival, за тебе все още цената е 149. Имаш ли интерес? Хайде бе хора ето аз давам пример - продавам на 149 сега в Банско щото съм убеден, че след 2 години ще купувам на тази цена на жълтите павета в София, като дотогава ще съм прибирал и по 8% лихва от някоя банка.

Има ли други мераклии освен PER0? Чакам сериозни купувачи...

Да , имам интерес и искам да доида на място , да видя и да говорим .

Дивале изпратих ти ЛС за свръзка. Срещу 149 евро/м2 ставаш собственик на апартамент в Банско.

Виж какво ще се случи в Банско през зимата:
Банско ще приеме Световната купа по ски алпийски дисциплини при мъжете и жените през сезон 2011/2012
03.06.2011

Световната купа по ски алпийски дисциплини при мъжете и жените през сезон 2011/2012 ще бъде в Банско. Това съобщиха от Международната федерация по ски.
Re: Продавайте!!!
04-06-2011 - 13:45:45
avatar
Quote
Гладен Брокер


Дивале изпратих ти ЛС за свръзка. Срещу 149 евро/м2 ставаш собственик на апартамент в Банско.

Виж какво ще се случи в Банско през зимата:
Банско ще приеме Световната купа по ски алпийски дисциплини при мъжете и жените през сезон 2011/2012
03.06.2011

Световната купа по ски алпийски дисциплини при мъжете и жените през сезон 2011/2012 ще бъде в Банско. Това съобщиха от Международната федерация по ски.

И друго ще се случи, Дивале.
Ще станеш собственик на северен апартамент, на последен етаж, в 3 етажна сграда, започната през 2006г. и все още без Удостоверение за ползване.
Ама, ти си запознат до болка с тия номера...........winking smiley
Re: Продавайте!!!
04-06-2011 - 13:51:01
Ти пъ къде си вреш гагата ма? Я къш оттука! Нали си признах че съм Веско какво повече искаш за да не досаждаш?
Пъ като стане сделката, ако дивал разреши ще ви покажеме нот. Акт. До август Акт.15 на сградата ще е готов.
Re: Продавайте!!!
04-06-2011 - 15:26:56
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2

Твоето "няма начин" нали знаеш какво е - "много ме е яд, затова ми се иска да".

Ако нямаш данни, върви да готвиш и не си хаби времето. Зададен е конкретен въпрос, на който нямаш отговор.

Стана ясно вече, че като няма какво да кажеш пускаш празни съобщения, не е нужно да го повтаряш.

И така какво разбрахе - Камелия не знае нищо относно количеството "продажби" между роднини, но се вре и се прави на много умна за пореден път. Явно луда умора няма.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Продавайте!!!
04-06-2011 - 17:04:33
avatar
Quote
Гладен Брокер
Ти пъ къде си вреш гагата ма? Я къш оттука! Нали си признах че съм Веско какво повече искаш за да не досаждаш?
Пъ като стане сделката, ако дивал разреши ще ви покажеме нот. Акт. До август Акт.15 на сградата ще е готов.

Ще ти се да ме няма, че дано Дивал ти се хване на въдицата.
Само че, той е от стара коза яре, пък и с близки, тематично, неща се занимава, така че, няма да ти се отвори парашута.:]
Не ме интересува как се казваш, важното е, че си доказан лъжец.
Важното е, че сградата, в която твърдиш, че имаш жилище, не е завършена вече 5 години.
Че кимизарника, който се мъчиш да пробуташ, е на последен етаж и като протече покрива, ще заприлича на жабарник.
Че е северен и че материалите, с които е строен, са последна грижа, а като не влизат в експлоатация, им изтича гаранцията......
Важното е, че след като вярваш и чакаш в центъра на София цени от 149 долара, няма причина да изнудваш нещастните кандидат- купувачи с безумното искане в Банско, за кимизарник, на етап груб строеж, 149Е/ кв.м.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход