Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Възможно ли е 149Е/м2 в крайните квартали ?

Публикувано от DonCorlleone 
Възможно ли е 149Е/м2 в крайните квартали ?
04-06-2011 - 14:04:56
Възможно ли е 149Е/м2 в крайните квартали ?

Имам впредвид - Люлин , обеля , овча купел , надежда, младост, дружба ..... през 2008 брокерите убеждаваха хората да купуват защото \" цените щели да се качват \" А ето какво стана.... smiling smiley Тежко и горко им на ипотекарите...... Аз като гледам в близките 5 години няма да се отървеме от кризата... и цените ще падат още...\" само да подчертая несум сривлио и не живея в нито един от тези квартали \" Имам си достатъчно апартаменти и наследствени земи , но бих си купил няколко апартамента по 149 е / м2 във посочените квартали , според мен това е справедлива цена smiling smiley За момента нито купувам нито продавам , само гледам сеира на брокерите отстрани... ако цените паднат достатъчно ще къпя няколко апартамента и ще съм щаслив..., но ако се качат ще продавам наследствени земи и пак ще съм щаслив..... , та какво мислите вие , аргументирайте се !
Благодаря.
Re: Възможно ли е 149Е/м2 в крайните квартали ?
04-06-2011 - 14:58:39
Едно време kuku987 предрече 279 евро/м2, после си коригира предсказанието на 149. Това са предсказанията.
Фактите: на под 279 вече има (не много) но има - първи птички
засега 149 в София все още няма - но едно време и на 279 нямаше да има, а фактите говорят друго.
изводите да си ги прави всеки сам за себе си
Re: Възможно ли е 149Е/м2 в крайните квартали ?
04-06-2011 - 16:58:27
То ходил ли си в тези квартали? Там вече има и по 0 /нула/ лева квадратния метър - къщи в които са се смонастанили роми.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Възможно ли е 149Е/м2 в крайните квартали ?
04-06-2011 - 17:12:22
avatar
Quote
greenbul
То ходил ли си в тези квартали? Там вече има и по 0 /нула/ лева квадратния метър - къщи в които са се смонастанили роми.

А ти, ходил ли си в Стрелбище и Иван Вазов, където също са се самонастанили роми?
А в градинката пред " Кристал"?
Много си забавен- едно си баба знае, едно си бае.
Re: Възможно ли е 149Е/м2 в крайните квартали ?
04-06-2011 - 17:17:01
грийне в София мургавите настъпват все повече към центъра. Въпрос на време е да го превземат и него.

А какво ми се случи на мене: Отивам на вилата (село на 35км от София) слизам от джипа и гледам съседа насочил пушката към мене, извини се човекът че и предишната вечер пак черен автомобил се навъртал наоколо... та такива ми ти работи... в селото никога не е имало цветнокожи, селото не се обелюдява а напротив увеличава се и допускане на мургави не се предвижда, хората се познава до един.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-04 17:20 от Гладен Брокер.
Re: Възможно ли е 149Е/м2 в крайните квартали ?
04-06-2011 - 17:18:01
Quote
камелия
Quote
greenbul
То ходил ли си в тези квартали? Там вече има и по 0 /нула/ лева квадратния метър - къщи в които са се смонастанили роми.

А ти, ходил ли си в Стрелбище и Иван Вазов, където също са се самонастанили роми?
А в градинката пред " Кристал"?
Много си забавен- едно си баба знае, едно си бае.

Хората питат може по кварталите, аз казвам, че може. То добавяш че може и в Иван Вазов, така да е. Твоето твърдение допълва моето, не му противоречи.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Възможно ли е 149Е/м2 в крайните квартали ?
04-06-2011 - 17:23:08
avatar
Quote
Гладен Брокер
грийне в София мургавите настъпват все повече към центъра. Въпрос на време е да го превземат и него.

А какво ми се случи на мене: Отивам на вилата (село на 35км от София) слизам от джипа и гледам съседа насочил пушката към мене, извини се човекът че и предишната вечер пак черен автомобил се навъртал наоколо... та такива ми ти работи... в селото никога не е имало цветнокожи, селото не се обелюдява а напротив увеличава се и допускане на мургави не се предвижда, хората се познава до един.

Е сега последно къде е вилата.
Холандско.
Банско лей.
Пернишко.
Брезнишко.
Че и циганор няма.
Да бе.
Плува кораб, в чашата с боза.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Възможно ли е 149Е/м2 в крайните квартали ?
04-06-2011 - 17:53:47
Абе Веско съм. нямам нищо. А ти преоцени ли онова в Ливадите. Дай поне цена на м2, ама сериозно без оферти и пазарлъци. Наистина търся в София.
Re: Възможно ли е 149Е/м2 в крайните квартали ?
04-06-2011 - 18:04:35
avatar
Quote
Гладен Брокер
Абе Веско съм. нямам нищо. А ти преоцени ли онова в Ливадите. Дай поне цена на м2, ама сериозно без оферти и пазарлъци. Наистина търся в София.

Ами търси си.Я колко оферти има.Че и ефтинки.Не продавам по принцип.Не е придобито за продаване.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Възможно ли е 149Е/м2 в крайните квартали ?
04-06-2011 - 18:24:56
149 в напълно уредени квартали...Не,че е невъзможно,но все по-малко ми се вярва да стане.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход