Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавайте!!!

Публикувано от dragula 
Re: Продавайте!!!
05-06-2011 - 21:57:59
avatar
Quote
камелия
разни виртуални комплексари не могат да повлияят на живота ми

Поредната смешка - ако не могат, то защо си забила нос в монитора точно в този момент? Фактът, че го правиш, означава, че вече животът ти е променен.

Изобщо демонстрираш тотално отричане на действителността - кажи това като отидеш на психиатър, за да знае точно от кои хапчета да ти предпише. Когато започнеш курса за лечение, отиди и на психоаналитик, за да изкелува и болестната ти завист. Аз се опитах да ти помогна, като ти кажа, че и в Люлин става за живеене, но явно не помага. Спокойно, поеми въздух няколко пъти дълбоко и издишай докрай. Сега си повтори наум 100 пъти "не съм неудачница", "не съм направила лошо, пробутвайки на тройна цена", "панелката е прекрасна". След това ела тук за още идеи.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Продавайте!!!
05-06-2011 - 22:04:25
Quote
камелия
Quote
javcho

Щом си имаш специален термин и разграничаващ два отделни живота, доказваш каква шизофренна деградирала социопатка си.

Никой не можеш да заблудиш. Цяла събота си на компютъра - 23 мнения разпределени от сутринта до вечерта. И това е почти всеки ден.

То ти си го признаваш всъщност.

Джавчо, доста си тъпичък, щом термините " реал= реалност" и "виртуал= виртуалност", определяш като два отделни живота.
Никого не искам да заблуждавам- който има интелигентност поне на средно ниво, може да различи живия живот от забавленията във форумите.
Уж беше схванал, та дори и подписи влачиш- мои цитати, както едно време китайците- на великия си " кормчия" Мао, а нищо от написаното не си стоплил.:]

Не ми овУнявай въздуха, ако обичаш.
Re: Продавайте!!!
05-06-2011 - 22:43:22
avatar
Quote
dodo2

Изобщо демонстрираш тотално отричане на действителността - кажи това като отидеш на психиатър, за да знае точно от кои хапчета да ти предпише. Когато започнеш курса за лечение, отиди и на психоаналитик, за да изкелува и болестната ти завист. Аз се опитах да ти помогна, като ти кажа, че и в Люлин става за живеене, но явно не помага. Спокойно, поеми въздух няколко пъти дълбоко и издишай докрай. Сега си повтори наум 100 пъти "не съм неудачница", "не съм направила лошо, пробутвайки на тройна цена", "панелката е прекрасна". След това ела тук за още идеи.

Добре си запомнил всичко, което ти е казал доктора.clap:
Сега остава да го изпълняваш толкова пунктуално, колкото го обясни.
Може и да се оправиш, ама едва ли!:]
Re: Продавайте!!!
05-06-2011 - 23:06:14
avatar
Леле как ме затапи, като в детската градина Марийка.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Продавайте!!!
05-06-2011 - 23:14:03
Quote
камелия

Джавчо, доста си тъпичък, щом термините " реал= реалност" и "виртуал= виртуалност", определяш като два отделни живота.
Никого не искам да заблуждавам- който има интелигентност поне на средно ниво, може да различи живия живот от забавленията във форумите.
Уж беше схванал, та дори и подписи влачиш- мои цитати, както едно време китайците- на великия си " кормчия" Мао, а нищо от написаното не си стоплил.:]

Ето пак - живия живот.

Кой нормален човек ще се изрази така.

А за забавлинието, знаем вече.
Re: Продавайте!!!
05-06-2011 - 23:21:39
avatar
Quote
javcho

Ето пак - живия живот.

Кой нормален човек ще се изрази така.

Този, който има богат речников запас.
Този, който е чел и продължава да чете едни неща, наречени книги.
Не си напъвай мозъчето, ще го претовариш.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход