Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавайте!!!

Публикувано от dragula 
Продавайте!!!
30-05-2011 - 11:14:20
Няколко пъти в различни теми поставям този въпрос, но не ме удостояват с отговор, затова реших да му посветя специална тема.
Всички, които смятат, че цените са високи, че трябва да са много по-ниски, че е по-изгодно да си под наем, че е по-добре да имаш влог, отколкото имот да продават веднага собствените си имоти. Най-добре на цени с 40% по-ниски от текущите цени на пазара. Така ще постигнат поне три неща:
1. Ще извлечат и за себе си полза от съветите, които дават тук.
2. Ще докажат искреността на съветите си и смелостта си да действат решително.
3 И най-важното ще излязат много нови имоти на пазара и то на много по-ниски цени. Това ще притисне и останалите продавачи да свалят цените и ще доведе до срив на пазара - фазата на капитулацията, ще се достигне много по-бързо дъното, и ще настъпят всичките благоприятни последствия от това.
Очаквам всеки радетел за справедливи ниски цени да сподели дали ще постъпи така и ако не, защо.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-30 11:40 от dragula.
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 11:24:02
avatar
Е тук ще настъпи вселенско мълчание.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 11:28:51
Ето нарушавам мълчанието: Отговорът ми е ДА. Продавам 98м2 апартамент в Банско завървшен до ключ за 149 евро/м2. Ако има желаещи нека пишат.
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 11:38:28
От съседна тема:
Имам и споменатата сума (при това доста повече) и имоти колкото вие двамата заедно нямате. Като при мене всичко е доказуемо, но нотариално заверен срещу залог/облог.

Така че да продадеш един от няколко, може би дори десетки апартаменти, не доказва нищо. Продаваш всичко.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 11:41:12
Quote
Гладен Брокер
Ето нарушавам мълчанието: Отговорът ми е ДА. Продавам 98м2 апартамент в Банско завървшен до ключ за 149 евро/м2. Ако има желаещи нека пишат.

Може ли линк към обявата?
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 11:45:10
avatar
Аз, каквото излишно имах го продадох през м.Май 2008-ма, може би защото не ви повярвах на прогнозите за ръст в цените тогава, а?
И цената си бе доста добра. Хубавото е, че имаше хора де ви вярваха, инак нямаше да я има.

А инак, за настоящите цени - ами нека "продавачите" да си държат имотите на високите цени, ако това ще им дава самочувствие колко са богати. През това време други, които наистина имат намерение да продават ще продадат техните, а лакомите фантазьори де чакат марсианците и китайците ще си останат с пръстче в гъзче ( дето има една подобна приказка )

Собственико, нещо се умълча на тема прогнози в последните месеци, а преди така усърдно защитаваше цените, защо така?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 11:48:47
дракула, искаше предложих ти. Ти не ми писа дали си навит, а се захващаш за подробности.

Перо, нямам линк към обява защото апартамента не е обявяван за продажба и ако ще го продавам то ще е само на съфорумец без участието на брокер за цената от 149. Това са ми условията.
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 11:53:12
Quote
Гладен Брокер
Ето нарушавам мълчанието: Отговорът ми е ДА. Продавам 98м2 апартамент в Банско завървшен до ключ за 149 евро/м2. Ако има желаещи нека пишат.

"149" е факт! (или артефакт, ще видим)

Продавам парцел между "Оазис" и "Лозенец" 2000кв.м. 35Е/.кв.м.(и т,ва му е много май, а?...)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-30 12:11 от darkside.
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 11:55:48
Казах "Продавайте!", не "Продавайте ми!"
Засега имаме два пъти "Не" без особени аргументи защо.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 11:56:19
Quote
Гладен Брокер
Ето нарушавам мълчанието: Отговорът ми е ДА. Продавам 98м2 апартамент в Банско завървшен до ключ за 149 евро/м2. Ако има желаещи нека пишат.

Здравеи , ако може малко повече информация....
Хареса ли ми ще го купя
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход