Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
19-08-2010 - 02:51:14
avatar
Quote
Joan
То и без това само си бъбрим в летните жеги, докато чакаме да дойде време за море.

Битието на застаряващите плейбои е твърде далеч от моето и нямаме допирни точки. Но все пак им пожелавам успех! *ok*

Благодаря за пожеланието smiling smiley ,но бих желал да уточня ,че напоследък съм последовател на Олимпийския принцип:"The most important thing in life is not the triumph, but the fight; the essential thing is not to have won, but to have fought well.:-[
Относно начина на храненето ми - от 24 години съм лактовегетарианец под влияние на съпругата ми ( какво ли не прави любовта :loveu:*black eye**angel*). Лактовегетарианците употребяваме само продукти от растителен произход и млечни продукти, за разлика от веганите, които употребяват само и единствено продукти от растителен произход. .Имам предвид ,че аз отдавна съм се отказал от бързо хапване "на крак",просто е невъзможно или трябва да се "тъпчеш" с пакетирано тесто или си обречен на сандвичи и закуски с месо...*stop*
P.S. Трябва да поработя сега...*rose*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход