Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да купя или да не купя - това е въпроса!?

Публикувано от ASSETION 
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
13-08-2010 - 13:21:14
avatar
Quote
Тинки Уинки
Та надали най-доброто за едно семейство е от гражданското и в банката.

Ей тука уцели в десятката! Точно това е най-доброто, но не за тези, които излизат от гражданското :]
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
13-08-2010 - 13:38:02
:]
Quote
Тинки Уинки
Joan, имаш грешна представа за живота под наем.....

Както Барбарон е писал жените започнаха да раждат по-късно - и те кариера градят.
Освен това доста разводи има още преди да има деца.
Да оставим, че на 20 хората са неориентирани и днес едно им харесва, утре други, днес работят в Младост утре в Люлин.
Та надали най-доброто за едно семейство е от гражданското и в банката.

П.С. не аз нося хазяина на ръце, а той мене smiling smiley

Може и така да е, аз винаги съм гледала от другата страна, но субективните ми наблюдения на колеги и познати от провинцията сочат точно това - смяна през 2-3 години и проблеми с хазаите.

Ами аз не оспорвам, че жените почват да раждат по-късно, аз само показвам последиците от това явление. И самите жени ги осъзнават, поне тези след 30, за разлика от тук пищещите мъже, които, както виждам, и хабер си нямат от тези неща. :] А пък се чудят защо жените им (тези, разбира се, които ги имат winking smiley), ги притискат за жилища и деца.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
13-08-2010 - 13:44:27
Quote
bell ami
Спри се малко, така обрисува "процесите " при жените, че ми се повдигна. Ми те ходещи развъдници на болести и стигнат ли 30- те вече вече ги отпиши ( и без да разтягаш локуми как не всички, ама повечето за които знаеш, кой приятел ти казал, дъра- бъра и т.н.).

Както виждаш, данните за 200-250 хиляди стерилни двойки в БГ към 2010 са на Българската асоциация по стерилитет и репродуктивно здраве, не са мои или на мои приятели winking smiley

Колкото до реакцията ти, твой си проблем, можеш и да повърнеш, мен какво ме засяга?! :]
Анонимен потребител
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
13-08-2010 - 13:45:40
То не пречи 30-35 годишни мъже живели под наем и спестявали да си вземат 20 годишни жени дето искат да раждат smiling smiley
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
13-08-2010 - 13:52:35
Quote
Тинки Уинки
То не пречи 30-35 годишни мъже живели под наем и спестявали да си вземат 20 годишни жени дето искат да раждат smiling smiley

Дай боже всекиму winking smiley :] Но все пак е нелоялно към тези жени, които са ги "обслужвли" съвестно между 20 и 30 winking smiley, както виждаш, ASSETION сподели, че му е кофти да разбива живота на жената след 10 години. Което говори, че жена му неслучайно държи на него smiling smiley

Тинки, виж какво намерих - оказва се, че не си много прав smiling smiley - явно годинките си казват думата и при двата пола:

"Възрастта на мъжа има толкова голямо значение при създаване на поколение, колкото възрастта на жената, показват резултатите от ново проучване на британски лекари.
Учените установили, че за да забременее жена от мъж на 45 години е необходимо пет пъти по – дълго време, отколкото от мъж под 25 годишна възраст. "

Ей, пак сапунка се заформи, ей сега Muza ще ни се скара smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-13 15:19 от Joan.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
13-08-2010 - 14:21:43
Да се смята че стерилни може да са само жените е малко остаряло мнение.
А и решението за дете да зависи най-вече от липсата на собствен дом е не меко казано... Значи нищо не е по-важно от това- годините, мъжа, работата(за кариера в България е меко казано смешно да се говори, особено за повечето професии) и т.н. не е толкова важно ? eye popping smiley
П.П.офтопик за последноwinking smiley
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
13-08-2010 - 14:30:33
avatar
Гадорията е, че когато човек е млад, тогава е на квартира, парите са малко, пък му се живее.
Когато остарее, има два апартамента, две коли, влог в банка, ........ но, ишиас, кръвно, изкуствени зъби, изхабени нерви, самолета не може да лети, ............ За какво му е богатството тогава.
Целта е всеки според възможностите си да балансира така с приоритетите, че децата му да са щастливи.
Когато децата ти са щастливи - и родителите са добре!
Според мен е така.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
13-08-2010 - 14:36:39
...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-13 15:45 от barbaron.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
13-08-2010 - 14:40:13
Quote
Joan
Quote
ASSETION

НА КОСЪМ БЯХМЕ ЗАРАДИ НЕЯ ДА СЕ ЗАРОБИМ СЪС ЗАЕМИ... това жените... мани

Ми к'ъв ти е проблемът, не разбирам?! winking smiley Сега поне разводи дават лесно, не е като едно време да трябва да я трепеш, че да се отървеш smiling smiley

И случайно да си се замислял ЗАЩО жена ти, а и по мои наблюдения, болшинството жени, искат собствено жилище, макар и с цената на заеми и лишения? Аз да ти кажа, защото жената е създадена да роди и отгледа поколение, а собственото жилище създава усещане за сигурност, което е необходимо, за да се реши да има и гледа деца. Затова и жените са "продажни", според вас, мъжете, защото търсят баща за децата си, който може да им осигури тази сигурност. Ти да не мислиш, че тя се кефи на заеми, не, просто за нея цената е без значение, когато става въпрос за децата. Така че, прав си, грешката е в жена ти, че не си е взела мъж, който може да й купи желаното без усилия и лишения winking smiley :]
Да права си но колко ще са омъжените жени според теб ако това е на 100% истина.И какво е собствено жилище.Къща в село Горно нанадолнище Търговишко брои ли се за собствен дом?Къща заедно със свекър и свекърва брои ли се?
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
13-08-2010 - 14:52:29
Quote
bell ami
Да се смята че стерилни може да са само жените е малко остаряло мнение.

И кой смята така? Просто данните са за двойки, не за жени само. Според друго проучване на Фондация Зачатие, 26 % от случаите се дължат на мъжки стерилитет.

Аз просто обяснявам на мъже защо жените им (които ги имат) ги тормозят, това е една от причините. Но разбира се, всеки си гледа от камбанарията и за да разбереш другия се иска винаги усилие за компромис smiling smiley.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход