Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да купя или да не купя - това е въпроса!?

Публикувано от ASSETION 
Анонимен потребител
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
09-08-2010 - 16:13:32
Ами като е напосилно, обясни ми защо се "мятаха" 2007-2008 да купуват?
Ами сами си се вкараха в капана - хем нямат пари, хем купуват, хем стимулират нарастването на цените и им става още по непосилно. Ама така е - човек каквото сам си направи, никой не може да му го направи.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
09-08-2010 - 16:22:34
avatar
Отговорът винаги е бил един и същ във времената на спекулация - от глупост и от алчност winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
09-08-2010 - 20:32:12
avatar
Quote
Тинки Уинки
Ами като е напосилно, обясни ми защо се "мятаха" 2007-2008 да купуват?
Ами сами си се вкараха в капана - хем нямат пари, хем купуват, хем стимулират нарастването на цените и им става още по непосилно. Ама така е - човек каквото сам си направи, никой не може да му го направи.

защо ли...
мен ламята знаеш ли колко месеца ме тромози и ходихме на огледи точно тогава?
за луди пари
чи и ги нямахме... поне половината от банката... и тя все някакви златни гледа крокодила гаден...

и аз гледам и и викам ей не струват ей ще се заробя цял живот заеми да плащам за глупсоти...
НА КОСЪМ БЯХМЕ ЗАРАДИ НЕЯ ДА СЕ ЗАРОБИМ СЪС ЗАЕМИ... това жените... мани

ако я бях послушал сега щях да съм някакъв квартален бакалин без пари за инвестиции и да плащам половинат аизкарани пари за някакъв апартамент... и щяхмев да бачкаме до 60 годишни ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
11-08-2010 - 13:37:30
Quote
ASSETION

НА КОСЪМ БЯХМЕ ЗАРАДИ НЕЯ ДА СЕ ЗАРОБИМ СЪС ЗАЕМИ... това жените... мани

Ми к'ъв ти е проблемът, не разбирам?! winking smiley Сега поне разводи дават лесно, не е като едно време да трябва да я трепеш, че да се отървеш smiling smiley

И случайно да си се замислял ЗАЩО жена ти, а и по мои наблюдения, болшинството жени, искат собствено жилище, макар и с цената на заеми и лишения? Аз да ти кажа, защото жената е създадена да роди и отгледа поколение, а собственото жилище създава усещане за сигурност, което е необходимо, за да се реши да има и гледа деца. Затова и жените са "продажни", според вас, мъжете, защото търсят баща за децата си, който може да им осигури тази сигурност. Ти да не мислиш, че тя се кефи на заеми, не, просто за нея цената е без значение, когато става въпрос за децата. Така че, прав си, грешката е в жена ти, че не си е взела мъж, който може да й купи желаното без усилия и лишения winking smiley :]
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
11-08-2010 - 13:43:24
avatar
Quote
Joan
болшинството жени, искат собствено жилище, макар и с цената на заеми и лишения? Аз да ти кажа, защото жената е създадена да роди и отгледа поколение, а собственото жилище създава усещане за сигурност, което е необходимо, за да се реши да има и гледа деца. Затова и жените са "продажни", според вас, мъжете, защото търсят баща за децата си, който може да им осигури тази сигурност. Ти да не мислиш, че тя се кефи на заеми, не, просто за нея цената е без значение, когато става въпрос за децата. ]

Горе долу - така е.
Относно сигурността - тя се осигурява взаимно, а не само от таткото.
Ако майката е с редки пръсти, горкият татко.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
11-08-2010 - 13:49:32
Quote
TZARS
Quote
Joan
болшинството жени, искат собствено жилище, макар и с цената на заеми и лишения? Аз да ти кажа, защото жената е създадена да роди и отгледа поколение, а собственото жилище създава усещане за сигурност, което е необходимо, за да се реши да има и гледа деца. Затова и жените са "продажни", според вас, мъжете, защото търсят баща за децата си, който може да им осигури тази сигурност. Ти да не мислиш, че тя се кефи на заеми, не, просто за нея цената е без значение, когато става въпрос за децата. ]

Горе долу - така е.
Относно сигурността - тя се осигурява взаимно, а не само от таткото.
Ако майката е с редки пръсти, горкият татко.

Факт! smiling smiley Но аз се опитах да дам другата гледна точка, която очевидно на ASSETION му убягва, или пък просто жена му играе боксова круша у тях, в преносния смисъл, разбира се, тоест, за всичко тя е виновна smiling smiley

Всъщност точно тези качества у жените правят възможно продължаването на човешкия род и ви дават, на вас, мъжете, радостта да бъдете татковци. Има и мъже, които го осъзнават и оценяват.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
11-08-2010 - 14:49:39
Quote
Joan
Quote
ASSETION

НА КОСЪМ БЯХМЕ ЗАРАДИ НЕЯ ДА СЕ ЗАРОБИМ СЪС ЗАЕМИ... това жените... мани

Ми к'ъв ти е проблемът, не разбирам?! winking smiley Сега поне разводи дават лесно, не е като едно време да трябва да я трепеш, че да се отървеш smiling smiley

И случайно да си се замислял ЗАЩО жена ти, а и по мои наблюдения, болшинството жени, искат собствено жилище, макар и с цената на заеми и лишения? Аз да ти кажа, защото жената е създадена да роди и отгледа поколение, а собственото жилище създава усещане за сигурност, което е необходимо, за да се реши да има и гледа деца. Затова и жените са "продажни", според вас, мъжете, защото търсят баща за децата си, който може да им осигури тази сигурност. Ти да не мислиш, че тя се кефи на заеми, не, просто за нея цената е без значение, когато става въпрос за децата. Така че, прав си, грешката е в жена ти, че не си е взела мъж, който може да й купи желаното без усилия и лишения winking smiley :]

това го кажи на тези дето сега карат на хляб и вода се опитват да работят на няколко места както пишеше в инвестора smiling smiley Почти няма човек в тази държава които да няма къде да живее със семейството си просто не на всички са им жилищата са им в София или Варна... много дето са си мислили така сега обричат децата на мизерия за следващото десителите вместо да им осиигурят сигурност

Купено на балона при малко над 2500 доход на домакинството вноска 1000 кредит в шфецираски франкове като на бате афтърдарк познай на колко 2000 отиде вноската с последните промени във валутните курсове и лихвите че даже и към допълнителни обезпечения отиват... а наема на същото щеше да им е една четвърт от вноската
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
11-08-2010 - 16:05:03
Quote
marketleverage
Quote
Joan

Ми к'ъв ти е проблемът, не разбирам?! winking smiley Сега поне разводи дават лесно, не е като едно време да трябва да я трепеш, че да се отървеш smiling smiley

И случайно да си се замислял ЗАЩО жена ти, а и по мои наблюдения, болшинството жени, искат собствено жилище, макар и с цената на заеми и лишения? Аз да ти кажа, защото жената е създадена да роди и отгледа поколение, а собственото жилище създава усещане за сигурност, което е необходимо, за да се реши да има и гледа деца. Затова и жените са "продажни", според вас, мъжете, защото търсят баща за децата си, който може да им осигури тази сигурност. Ти да не мислиш, че тя се кефи на заеми, не, просто за нея цената е без значение, когато става въпрос за децата. Така че, прав си, грешката е в жена ти, че не си е взела мъж, който може да й купи желаното без усилия и лишения winking smiley :]

това го кажи на тези дето сега карат на хляб и вода се опитват да работят на няколко места както пишеше в инвестора smiling smiley Почти няма човек в тази държава които да няма къде да живее със семейството си просто не на всички са им жилищата са им в София или Варна... много дето са си мислили така сега обричат децата на мизерия за следващото десителите вместо да им осиигурят сигурност

Купено на балона при малко над 2500 доход на домакинството вноска 1000 кредит в шфецираски франкове като на бате афтърдарк познай на колко 2000 отиде вноската с последните промени във валутните курсове и лихвите че даже и към допълнителни обезпечения отиват... а наема на същото щеше да им е една четвърт от вноската


Тези мъже, които са достатъчно отговорни да бъдат бащи, си го знаят winking smiley Другите пък не влизат в класацията на жените, така че на тях няма какво да им казвам :]

Еми хубаво, аз се радвам на тези, които се връщат в бащините къщи, след като в София им е скъпо. От това градът само става по-поносим за живеене smiling smiley

шфецирасия сигурно е хубава страна, но на мен не ми е позната winking smiley, а пък Афтъра се изнесе по чужбината, така че на него не му бери грижата winking smiley. Гледай си спекулациите на борсите и си чакай имотите да ти дойдат на цена.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
11-08-2010 - 16:40:30
avatar
Quote
Joan
Така че, прав си, грешката е в жена ти, че не си е взела мъж, който може да й купи желаното без усилия и лишения winking smiley :]

Мацо... знаеш ли колко по-кадърни от мен мъже и по читави и по по много по от всичко има ? И ПО КАЧЕСТВЕН МАТРИАЛ ДАВАТ?
ама са нямали късмет и нямат не само да купшят ами и наем да плащат ? па тя любовта е сляпа като сте малоумни жените и си мислите за любов и романтика с промити от сериали глвици.. кой ви е крив ?
Аз съм и казал деца не искам преди да имам 5 неща ако не ти харесва... мъжлета много ши си намери - не е лоша ламята младичка още стройна... ши я лапнат веднага!
ма то просто залепило се за мен и стиска! и то ме взела като бях гол и бос преди десет години - и късмет е нейното че случайно на мен ми излязъл късмета та станах човек долу горе и поспестих за тези 5 неща... сега оставя да ги намеря - да и ги дам, да и дам и едно лапе и да си се радва на живота... щото аз не харесвам този начин на живот, но какво да я правя лепката като се е залепила, късно е вече да и провалям и нейния живот.. та ще и дам да се радва...

знаеш ли кое не ми харесва на жени като теб? че сте като циганите, негрите, евреите и т.н.
когато ви изнася сте жени, когато ви изнася сте равни... кеф ви слаб пол кеф ви еманципация?
айде да седнете и да решите какво искате? / не е обида това winking smiley


кофтито е че цял живот съм се блъскал за да не се налага да се съобразявам с никого... обаче ей го на пак трябва с нея да се съобразявам.

Моята мечта не е да имам нито къща, нито апартамент гаден... нито каквото и да било.

Аз ако бях сам бих вложил парите си в нещо което ме вълнува много повече!
и то е бездомните кучета
бих купил със всички пари които имам едно 80-100 декара земя някъде и да си направя един голям кучкарник
да ви пикая и на имоти и на всичко...

Знаете ли колко слабо ме вълнува мен дали ще живея под наем или в собствен имот?
имота отново изисква от мен да се съобразявам с него...

Абе какво ли ви се оплаквам - няма да ме разберете smiling smiley ама нали сте ми под ръка тук...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
11-08-2010 - 19:44:29
ASSETION...другия път слушай-"квартален бакалин без пари за инвестиции и да плащам половинат аизкарани пари за някакъв апартамент" ще си останеш така или иначе.И пак ще вземеш от банката половината пари поне.Само дето сега можеше вече от три години да имаш жилище.Лихвите по-малки няма да станат.Всички ще се приспосбяват към тях някак с времето.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход