Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да купя или да не купя - това е въпроса!?

Публикувано от ASSETION 
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
11-08-2010 - 20:08:37
avatar
не ти разбрах поста а виждам че е насочен към мен ?

но малкото което захапах - показва че ти не си прочел моя пост smiling smiley

би ли ми пояснил?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
11-08-2010 - 21:25:33
ASSETION и аз да ти река 2-3 думи. Ако някой ти каже че е все едно дали си купил 2008 за 80 000 с 50% кредит или 2010 за 50 000 с 20% кредит, не му вярвай. Или е малоумник или е манипулатор.
Не слушай малоумници и не обръщай внимание на манипулатори.

А това че жените имат някакви причини за някакви действия, не прави действията по-малко глупави.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-11 21:26 от Panther1.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
11-08-2010 - 21:39:05
avatar
Quote
ASSETION
Quote
Joan
Така че, прав си, грешката е в жена ти, че не си е взела мъж, който може да й купи желаното без усилия и лишения winking smiley :]

Мацо... знаеш ли колко по-кадърни от мен мъже и по читави и по по много по от всичко има ? И ПО КАЧЕСТВЕН МАТРИАЛ ДАВАТ?
ама са нямали късмет и нямат не само да купшят ами и наем да плащат ? па тя любовта е сляпа като сте малоумни жените и си мислите за любов и романтика с промити от сериали глвици.. кой ви е крив ?
Аз съм и казал деца не искам преди да имам 5 неща ако не ти харесва... мъжлета много ши си намери - не е лоша ламята младичка още стройна... ши я лапнат веднага!
ма то просто залепило се за мен и стиска! и то ме взела като бях гол и бос преди десет години - и късмет е нейното че случайно на мен ми излязъл късмета та станах човек долу горе и поспестих за тези 5 неща... сега оставя да ги намеря - да и ги дам, да и дам и едно лапе и да си се радва на живота... щото аз не харесвам този начин на живот, но какво да я правя лепката като се е залепила, късно е вече да и провалям и нейния живот.. та ще и дам да се радва...

знаеш ли кое не ми харесва на жени като теб? че сте като циганите, негрите, евреите и т.н.
когато ви изнася сте жени, когато ви изнася сте равни... кеф ви слаб пол кеф ви еманципация?
айде да седнете и да решите какво искате? / не е обида това winking smiley


кофтито е че цял живот съм се блъскал за да не се налага да се съобразявам с никого... обаче ей го на пак трябва с нея да се съобразявам.

Моята мечта не е да имам нито къща, нито апартамент гаден... нито каквото и да било.

Аз ако бях сам бих вложил парите си в нещо което ме вълнува много повече!
и то е бездомните кучета
бих купил със всички пари които имам едно 80-100 декара земя някъде и да си направя един голям кучкарник
да ви пикая и на имоти и на всичко...

Знаете ли колко слабо ме вълнува мен дали ще живея под наем или в собствен имот?
имота отново изисква от мен да се съобразявам с него...

Абе какво ли ви се оплаквам - няма да ме разберете smiling smiley ама нали сте ми под ръка тук...


Абе под ръка сме, ама я задели от пачките да починеш или да намериш себе си.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
12-08-2010 - 00:14:33
avatar
Quote
OwnerBG



Абе под ръка сме, ама я задели от пачките да починеш или да намериш себе си.

Фффф ниделя заминавам по почивки... smiling smiley незнам мен си дали ще намеря ама ако успея да загубя ламята, ноже и да намеря нещо тъпо и русо !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
12-08-2010 - 02:16:36
avatar
Ако е само тъпо - попаднал си на брокер winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
12-08-2010 - 09:12:46
Quote
ASSETION
Quote
Joan
Така че, прав си, грешката е в жена ти, че не си е взела мъж, който може да й купи желаното без усилия и лишения winking smiley :]

Мацо... ...


кофтито е че цял живот съм се блъскал за да не се налага да се съобразявам с никого... обаче ей го на пак трябва с нея да се съобразявам.

Моята мечта не е да имам нито къща, нито апартамент гаден... нито каквото и да било.

Знаете ли колко слабо ме вълнува мен дали ще живея под наем или в собствен имот?
имота отново изисква от мен да се съобразявам с него...

Абе какво ли ви се оплаквам - няма да ме разберете smiling smiley ама нали сте ми под ръка тук...

Пич, ясно winking smiley :] И жена си искаш, нищо че трябва да се съобразяваш с нея, и дете искаш, проблемът е другаде. Еми това е, тривиалните мъдрости все пак са верни - всяка монета има две страни. winking smiley

Айде със здраве, като купиш, ще почерпиш виртуално *ok*
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
12-08-2010 - 09:18:44
Quote
Panther1
ASSETION и аз да ти река 2-3 думи. Ако някой ти каже че е все едно дали си купил 2008 за 80 000 с 50% кредит или 2010 за 50 000 с 20% кредит, не му вярвай. Или е малоумник или е манипулатор.
Не слушай малоумници и не обръщай внимание на манипулатори.

А това че жените имат някакви причини за някакви действия, не прави действията по-малко глупави.

А може би оценката е въпрос на гледна точка? winking smiley Ако тогава е бил по-скъп имотът, но е имало повече читави имоти на пазара като предлагане, а купувачът е можел по-лесно да изтегли кредит, тоест покупката е била по-лесна? А сега е по-евтин, но пък предлагането са недовършени боклуци (виж съседната тема на явор), а пък кредити дават трудно? А на жената й тик-така часовника, тя не може да чака до безкрай winking smiley И изобщо, както отдавна съм ти казала, нещата са доста по-сложни от сметката, която си дал. Но пък ти не си женен, така че, какво ти пука?! winking smiley

A всъщност имотът е бил по-скъп ТОЧНО защото покупката е била по-лесна, и обратното smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-12 09:55 от Joan.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
12-08-2010 - 09:47:17
Жоан,
Полза няма. Това са го обяснявал, обяснявал, но тези тук нито са клиенти, нито продавачи, викаме им кибици, няма как да им влезе нещо в главите.
Анонимен потребител
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
12-08-2010 - 11:34:40
Пак стигаме до великото прозрението на Левон Хампарцумян:
"Купува се когато имаш необходимост и когато имаш възможност "

Жената повече напира към "необходимостта", а мъжът към "възможността".
Е, "необходимостта" и "възможността" трябва да се съчетаят, ако само едното се вземе предвид се стига до семейни драми: хора принудително извеждани от жилищата си, заради неправилна преценка на възможностите или разпаднали се семейства поради търсене да се удари кьоравото.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
12-08-2010 - 15:10:48
Хората ги извеждат от жилищата не защото са купили на най-ниските цени на Балканите, а защото се постави като първостепенна държавна и обществена поръчка да се съсипят строителството и туризма защото били БЧС.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход