Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Навлизаме във фаза 12 на имотния балон

Публикувано от greenbul 
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
10-07-2010 - 16:02:10
Единственото нещо поради което може да ми е черно пред очите е това, че имам още една грижа на главата - твоето заболяване. Но така е, добротата трябва да се доказва, а не само да тръбим за нея

Ако се разни комплекси те провокират да ме изкарваш лъжец, то чичо доктор си има и приемна мами 9дори и електронна - за мишки/кашета като теб), и с удоволствие бих ти показал документално за какви точно 800Е става въпрос. Но после ще трябва да се извиняваш тук публично - ще приемеш ли поредният си резил или ще се скриеш в тъмното..
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
10-07-2010 - 16:03:25
Аз не разбрах къде точно във Виена има цени от 800Е/м2, както и кой ще купи в държава, в която имотите са колкото в Бутан, Лаос или Детройт?
Не разбрах и въпросът дали ще купя нещо, което струва 100 лв. за 500 лв. отнесен към имотите? Кое точно струва 100 лв., а аз трябва да купя за 500? Защото се сещам за фармацията където едно хапче струва под 1 цент, а се прадава за 10 долара и се купува. Или комп. програми, където надцентике са десетки пъти, коктейлите в бара, автомобилите, телевизорите и каквото се сетя го купуваме в подобно съотношение. Лично аз бих купил нещо което струва 10 лв. за 500, ако имам нужда от него.

Неразбрано говорите и не мога да ви хвана логиката.
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
10-07-2010 - 16:09:44
Именно за това говорим, но те или не са го разбрали или не могат. Примера беше точно това, че първо трябва да покажат сравнението, а после да задават и показват несравними и глупави примери. Тоест когато сравнят и докажат еднаквата цена на двете локации Х, тогава да дават и примера (в случая синеморец/лазурния бряг) и съответно какви ще са ти предпочитанията. Или още по просто - опитаха се да провокират отговор (независимо какъв) в тяхна полза с глупав и несравним пример smiling smiley
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
11-07-2010 - 02:20:25
Ама Радослав как ти опъна струната Светльооооо!Та чак ти призеленя.*xxx*
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
11-07-2010 - 21:26:30
Да видите на какво попаднах в един съседен сайт.

Quote

Неутрално 01:11 09.07.10
Всички пазари тепърва ще потъват.
На фаза Bull Trap сме в първата третина на спада.
Очакват ни двойно по-ниски нива които ще стартират още тази есен.
Изкуственото задържане със всички средства е почти към края си.
Идват ценови нива които се отричат, но реално погледнато можем да станем свидетели на под 200 евро/кв.

Интересно дали е чел настоящата тема или просто настоящата тема не е нищо повече от формално вписване на обществените нагласи, които вече съществуват.
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
11-07-2010 - 21:40:36
На какво по-точно си попаднал в съседния сайт. На същите дървени глави като сривльовците-мечтатели тук. На желаещи да си купят тристаен в Иван Вазов за 25000 лева може да попаднеш във всеки сайт.
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
11-07-2010 - 21:42:57
avatar
Имотко , да не би да си притеснен нещо?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
11-07-2010 - 21:55:59
Това са добри новини! Ако цените във Виена паднат от 800Е/м2 на 270Е със спестените 20 млрд. евро ще можем да купим около един милион апартамента във Виена и да се изнесем натам, или да изпратим циганите и турците, барбар със сривьовците. Само не знам дали във Виена има толкова апартаменти или ще трябва да се гърбим да ги строим. Аз искам два на Партера. Не, май беше два до Пратера. Абе там някъде, ама за 270Е/м2.
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
11-07-2010 - 22:03:24
avatar
Вече не ти се вижда невероятен спада, о ти вестителю на Вечният Ъп?
И поради что се изметна от вярата си?

Апропо, върви ли, върви ли обекта в "Триъгълника" или още е на хартия и лаф-моабет на маса?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
11-07-2010 - 23:05:44
За цените на новото при "спада"/интересно защо скромното спада, след като беше "балон"/ съм писал още през 2008 есента и съм сложил границите докъде строителите ще намалят - 700-800 Е/м2, колкото е сега. Тук-там има и по-ниски цени, но те идват от материалите, които през 2008 г. бяха: желязо 2,07 лв./кг, сега около 1 лв., бетон около 170 с доставката, сега 100-110. Така, че "спада" е ясен и нивото му е 3-4 пъти над прогнозираното от вас.

А утре бутат къщата. Август като спрат дъждовете ще копая, мислих юли, но ме е страх, а и няма закъде да се бърза, защото балон няма, но ситуацията в страната е тежка и едва ли ще се оправи, ако правителството не си направи сепуко и дойде следващото.
Ало, админите, защо не мога да кача снимки?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход