Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Навлизаме във фаза 12 на имотния балон

Публикувано от greenbul 
Анонимен потребител
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
13-07-2010 - 11:13:31
Quote
joro varna
Къде е казано че бедните трябва да са собственици!
Един учител и един лекар трябва да са собственици и да не са бедни.

Когато лекари и учители се причисляват към бедните - значи нещат аотиват на зле.

Ако ще определяш някой лекар или учител като беден, по-добре се замисли дали не би следвало да определиш имотите като скъпи.
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
14-07-2010 - 00:04:09
Бездомни учители и лекари нещо не съм виждал, Тинки да не възстановяваш сиромахомилството.
Панелите в Иван Вазов са три-четири, извинявам се, заблудил съм се, защото са групирани на едно място.
Бота, няма как да сменя лагера, служба, какво да се прави.
Анонимен потребител
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
14-07-2010 - 00:11:06
Quote
Imotko
Бездомни учители и лекари нещо не съм виждал.

Ами айде тогава да смятаме колко трябва да струват имотите, че да може един млад учител да си ги позволи.
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
14-07-2010 - 00:37:57
Тинки , ти намери какви професии да даваш за пример....
Докторите навсякаде по света са БОГАТИ.....
Учителите дори и в развитите страни са под средното ниво...За директори не говоря...обикновен учител......
България е бедна страна но беден доктор не съм виждал
мога да ти кажа калко получават и едните и другите в Европа.
А иначе аз съм убеден че всеки който работи независимо каkво , независимо къде трябва да е собственик.Но в район според възможностите му.
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
14-07-2010 - 08:09:42
avatar
Quote
joro varna
А иначе аз съм убеден че всеки който работи независимо каkво, независимо къде, трябва да е собственик. Но в район според възможностите му.
Правилно, и тук постепенно ще се оформят райони според "положението" на обитателите.
Анонимен потребител
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
14-07-2010 - 08:46:57
Не финансовите възможностите на един лекар трябва да определят къде да живее, а позицията(като социална значимост не като пари) на този човек в обществото трябва да му позволява да живее на определено място.
Анонимен потребител
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
14-07-2010 - 08:49:12
позиция в обществото - Президент или Премиер
заплата - към 3500 мисля им е заплатата
Къде трябва да живеят?
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
14-07-2010 - 09:05:38
avatar
Quote
Тинки Уинки
позиция в обществото - Президент или Премиер
заплата - към 3500 мисля им е заплатата
Къде трябва да живеят?
Държавата трябва така са разпределя бюджета си, че интелигенцията да е на висота (пари и уважение).
Пак парите са водещи, само с почит и уважение - до никъде. Като имат здрави заплати интелигенцията сама ще се уреди с имот в добър район.
Президент и Премиер са длъжности за престиж, не за пари.
Не може един Президент да живее в панел в Люлин и да кара Голф 2.
Докато стане Президент, той трябва да е постигнал всичко в живота си и сега трябва да се извиси над личното.
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
14-07-2010 - 21:51:18
avatar
Quote
Тинки Уинки
Ако едната спалня ти е 15 м2, а другата 11 и то мерено по вътрешните стени, не виждам нещо чак толкова обезпокоително...

...П.С. за да не се стреснеш от 20-25% стени ето ти сметка
Вземаш една стая от 16 м2 - 4 на 4. Слагаш и по 2 външни стени по 30-40см и две вътрешни по 20 (на половина 10) и стаята става от 16 м2 (4 на 4) на 20м2 (4.40-50 на 4.40-50) - 25% отгоре.

"Ами Мерси, но Благодаря" smiling smiley

Сега да ме лъжат че един апартамент е 105 квадрата а той реално да е 65... сори ама нестава така... значи цената му не е 700 евра а 1200 ?
Старото строителство ? пак ли така го мерят със стената и със мазата и общите части. И аз съм търговец - разбирам мотото "Да го духат клиентите"
обаче как да им продадеш 10 кила сирене в тенекия със саламура 16 кила, все едно саламурата / общи части/ и тенекията/стените/? и аз да им казвам че го давам по 5 лева килото - 80 лева за десет кила сирене smiling smiley
нестава... това си е чисто и просто измама.. но като има кой дакупува пък нека, що да не продават щом има клиенти - аз лично ще си държа изкараните с труд пари за нещо друго, на който са му поаднали от небето и не се е трепал за тях - да купува- повечето клиенти са такива... откъдето дошло там отишло smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-14 22:03 от ASSETION.
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
14-07-2010 - 22:01:44
avatar
^ me like smiling smiley

и аз твардо за квадрата на чистотата ,мислим го заедно е така
тука нема спори никой "ъпер" че нашиа кумир и там каза: "колкото чисто - толкова чисто" smiling smiley

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход