Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Навлизаме във фаза 12 на имотния балон

Публикувано от greenbul 
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
07-12-2013 - 11:06:21
На мен дали ми пука от твоите апокалиптични прогнози,как смяташ ? Ти си една мъъъъъъъъъничка ,мноооооооооооого мъничка частичка от мрънкащия, мързелив, злобен, селски български народ, питам се усмихваш ли се понякога ?
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
07-12-2013 - 14:57:22
Quote
брокер съм си
На мен дали ми пука от твоите апокалиптични прогнози,как смяташ ? Ти си една мъъъъъъъъъничка ,мноооооооооооого мъничка частичка от мрънкащия, мързелив, злобен, селски български народ, питам се усмихваш ли се понякога ?
След като прочетох това, нямаше как да не се усмихна.....явно ти пука. Трябва да ти призная, с голям хъс защитаваш губеща кауза!...Освен тва, не разчиташ ли на същия тоя прост, злобен народ да ти е клиент?... Или твоите клиенти са марсианци?!...
Re: Навлизаме във фаза 12 на имотния балон
08-12-2013 - 10:47:05
Да ,народа ни е точно такъв,какъвто съм го описал, това не пречи да купува и продава имоти. Смешно е да твърдиш,че защитавам някаква кауза, не е вярно, ако имаше капацитет, да си го разбрал, аз не правя нищо друго, освен да работя на пазара на НИ и да си правя изводи, основани на реалностите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход