Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

доходност от кеш vs. коптори в София

Публикувано от Анонимен потребител 
Анонимен потребител
доходност от кеш vs. коптори в София
06-12-2013 - 16:02:38
Ще споделя че много се изкшавах да набутам свободен кеш в тухли, но разумно се отказах. В началото на годината с част от кеша купих биткойн-чета (бяха около 50$). Продадох ги на малко под 1200$. Това стана благодарение на това, че реших да оставя кеша в 100% ликвидност и готов за бърза интервенция ако се наложи. Ще споделя че купих биткойни за около 25К. Равносметката: ако бях купил коптор за 25К в свинската столица сега стойността на вложението щеше да е около 17К, т.е. щях да съм на загуба. Затова казвам дръжте кеша и го множете, сега е времето. Който се излъже да обръща кеш в тухли, много ще съжалява. цените в БГ си вървят надолу посока 117 и обръщане на тренда не се очаква скоро.
Безработицата в БГ се увеличава, тя е най-ясният индикатор за тренда при имотите, по-високата безработица означава по-малко търсене, по-малкото търсене натиска цените на НИ надолу.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-12-06 16:19 от Александър Свиленов Василев.
Анонимен потребител
Re: доходност от кеш vs. коптори в София
06-12-2013 - 16:37:37
????
Купил си на стойност $25К по $50 парчето и си го продал по $1200 парчето.
Че ти си спечелил $575К.
Какво търсиш в този форум??????
Анонимен потребител
Re: доходност от кеш vs. коптори в София
06-12-2013 - 17:10:46
Quote
Тинки Уинки
????
Купил си на стойност $25К по $50 парчето и си го продал по $1200 парчето.
Че ти си спечелил $575К.
Какво търсиш в този форум??????

Тинки аз съм си аз независимо от количеството на кеша, просто се опитвам да вразумя хората които решат да набутат кеш в БГ копторни тухли.
Е в интерес на истината попромених се лекинко, от 2 месеца вече не ходя на работа winking smiley
Re: доходност от кеш vs. коптори в София
07-12-2013 - 10:22:57
просто се опитвам да вразумя хората които решат да набутат кеш в БГ копторни тухли.
------------------------
Да се върнем назад във времето, искаш ли ? Нали купи миналата година до Орлов мост изключително изгодно апартамент с гараж в омразната ти София, нали купи преди време на Руски паметник, нали няма сделка в омразната ти София, в която ти да не си участвал и винаги си на далавера и си прее...л някого , защо агитираш хората да не купуват ,последно - да купуват, или не ? Защото не всички имат твоите възможности да правят винаги само изключително изгодни сделки, другите,нормалните, да купуват, или не ? И последно - поредната ти безмислена тема написа след като беше пиян,друсан, или и двете ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-12-07 10:23 от брокер съм си.
Re: доходност от кеш vs. коптори в София
07-12-2013 - 10:24:48
Е в интерес на истината попромених се лекинко, от 2 месеца вече не ходя на работа
--------------------
Що,преди това какво работеше ?
Re: доходност от кеш vs. коптори в София
09-12-2013 - 17:41:39
Quote
Александър Свиленов Василев
Ще споделя че купих биткойни за около 25К.

:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход