Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените са достигнали дъното ... иде срив!

Публикувано от greenbul 
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-02-2011 - 17:45:13
avatar
Quote
bota156
Да ти напомням ли пак какво си казала?
Не се и съмнявам в упоритостта ти. Също и че няма да си признаеш, че говориш откровени глупости ...
да ти припомня все пак:
в дългосрочен план, в целия свят, няма да намериш имоти, които са паднали
Ками,
аз боравя с ФАКТИ - такава ми е и работата.
ти боравиш сЪС сладки думи - бомбастични и НЕВЕРНИ изказвания.

Да, казала съм го, разбира се.
И който има нещо в главата, разбира за какво говоря.
Който иска само да се заяжда- това и прави.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-02-2011 - 18:13:57
Quote
bota156
Да ти напомням ли пак какво си казала?
Не се и съмнявам в упоритостта ти. Също и че няма да си признаеш, че говориш откровени глупости ...
да ти припомня все пак:
в дългосрочен план, в целия свят, няма да намериш имоти, които са паднали
Ками,
аз боравя с ФАКТИ - такава ми е и работата.
ти боравиш сЪС сладки думи - бомбастични и НЕВЕРНИ изказвания.


Градски няма смисъл със Камелия да спориш.Откакто чета форума няколко човека са се опитали да я изобличат в лъжа,подвеждащи твърдения или в непрофесионализъм(г-жа 1000 двустайни в България в имог.бг:])Спести си времето човеко.За мен проблемът и е на психична основа.За нея явно това да е права или в никъкъв случай да е грешна играе изключително важна роля в психичното и равновесие.Няма смисъл да привеждаш факти,линкове с нейни думи или да и обясняваш смислено.Възможността да не е права отключва в нея неосъзнат страх който я кара да шикалкави,да се прави на неразбрала или просто да многодумства но само и само да е права или невинна.А иначе смятам че е тук във форума заради вниманието което и се обръща и което сама предизвиква.Което е нормално за хората имащи невроза.
Спести си усилието.Ще загубиш много енергия.Това е все едно с гребло да се опитваш да извадиш камък на 100 метра под земята.*beer*
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-02-2011 - 19:35:05
avatar
Quote
Диян Филчев

Градски няма смисъл със Камелия да спориш.Откакто чета форума няколко човека са се опитали да я изобличат в лъжа,подвеждащи твърдения или в непрофесионализъм(г-жа 1000 двустайни в България в имог.бг:])Спести си времето човеко.За мен проблемът и е на психична основа.За нея явно това да е права или в никъкъв случай да е грешна играе изключително важна роля в психичното и равновесие.Няма смисъл да привеждаш факти,линкове с нейни думи или да и обясняваш смислено.Възможността да не е права отключва в нея неосъзнат страх който я кара да шикалкави,да се прави на неразбрала или просто да многодумства но само и само да е права или невинна.А иначе смятам че е тук във форума заради вниманието което и се обръща и което сама предизвиква.Което е нормално за хората имащи невроза.
Спести си усилието.Ще загубиш много енергия.Това е все едно с гребло да се опитваш да извадиш камък на 100 метра под земята.*beer*

Браво, Филчев. Един от твоята рода така приписваше всякакви помисли и думи на " враговете си".
Пък се оказа, че той имал проблеми с психиката.
Правилно си забелязал, Филчев:
"няколко човека са се опитали да я изобличат в лъжа,подвеждащи твърдения или в непрофесионализъм"
Проблемът е, че опитите на тези няколко, както и на твоя " градски" също, са неуспешни по една проста причина- не могат да намерят факти и постове, с които да подкрепят твърденията си.
Трудно е да спориш, като нямаш нужното ниво, Филчев.
Ти заради каква невроза си тук, Филчев?:]
1.9
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-02-2011 - 19:50:27
Quote
Диян Филчев
Quote
bota156
Да ти напомням ли пак какво си казала?
Не се и съмнявам в упоритостта ти. Също и че няма да си признаеш, че говориш откровени глупости ...
да ти припомня все пак:
в дългосрочен план, в целия свят, няма да намериш имоти, които са паднали
Ками,
аз боравя с ФАКТИ - такава ми е и работата.
ти боравиш сЪС сладки думи - бомбастични и НЕВЕРНИ изказвания.


Градски няма смисъл със Камелия да спориш.Откакто чета форума няколко човека са се опитали да я изобличат в лъжа,подвеждащи твърдения или в непрофесионализъм(г-жа 1000 двустайни в България в имог.бг:])Спести си времето човеко.За мен проблемът и е на психична основа.За нея явно това да е права или в никъкъв случай да е грешна играе изключително важна роля в психичното и равновесие.Няма смисъл да привеждаш факти,линкове с нейни думи или да и обясняваш смислено.Възможността да не е права отключва в нея неосъзнат страх който я кара да шикалкави,да се прави на неразбрала или просто да многодумства но само и само да е права или невинна.А иначе смятам че е тук във форума заради вниманието което и се обръща и което сама предизвиква.Което е нормално за хората имащи невроза.
Спести си усилието.Ще загубиш много енергия.Това е все едно с гребло да се опитваш да извадиш камък на 100 метра под земята.*beer*

Така е. Очевидно е, че Камелия не блести с особен интелект и ... възпитание. Да спориш с нея си е чиста загуба на време.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-02-2011 - 20:02:39
Аз така и не разбрах защо никой разбирач не си продаде апартамента за да излезе на наем за да се нагуши от лихвите? Всичко останало са само глупости!
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-02-2011 - 20:05:49
Quote
др. Иванов
Аз така и не разбрах защо никой разбирач не си продаде апартамента за да излезе на наем за да се нагуши от лихвите? Всичко останало са само глупости!
Не щем да набутаме някой нещастен купувач, Иванов. Ние сме добри хора, не сме хиени като теб. winking smiley
1.9
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-02-2011 - 20:25:52
Quote
др. Иванов
Аз така и не разбрах защо никой разбирач не си продаде апартамента за да излезе на наем за да се нагуши от лихвите? Всичко останало са само глупости!

Ако знаеше само колко много неща не си разбрал, а и никога няма да разбереш ...
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-02-2011 - 20:26:51
То и аз не разбрах, как никой ъпър не си купи панелка в Люлин по 1000 еврА през 2010 г.smoking smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-02-2011 - 20:34:17
Вероятно защото в Люлин живеят сривльовците.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-02-2011 - 20:51:10
avatar
Quote
др. Иванов
Вероятно защото в Люлин живеят сривльовците.

Моля, моля!
Няма такова нещо.
Всички сривльовци са богати, не- фрашкани са с пари и живеят " на топ локейшънити".winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход