Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените са достигнали дъното ... иде срив!

Публикувано от greenbul 
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
11-02-2011 - 22:50:38
avatar
Quote
OwnerBG

Баш там са си испанците.В Люлинско към Горнобанско.Ама още са в мъглата и се пазят и не развяват знамето

Имат усет, не мога да им го отрека. Мястото е разкошно, с добра панорама и за минута си на новата магистрала.
1.9
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
12-02-2011 - 08:03:58
Ками, само си чела или с ти разказвали за 1996-та. Очевидно е, че си била невръстно дете тогава.
Ти не разбра написаното от мен.
Именно опита от '96-97 беше и е възпиращия фактор за разумните хора. Голяма част от набълбуканите ипотекари са били твърде малки тогава.
А твоето лично мнение няма никакво значение. Всеки решава сам.
Имотко е ясен. Той и сам не си вярва. Пише мечтите си и после ги препрочита и се надява да се сбъднат, щото така е писано (от него във Форума).
Очаквах и Собственика да се обади, но явно е в месечен цикъл (банково кръвопускане).
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
12-02-2011 - 09:17:36
Quote
Imotko
Ще намери, ама друг път. Още на 400 мисля да ги изкупя всичките.
Абе много ниска топка сте това срильовците, с извинение. Ако жилището ти е 300 евро квадрата, колата трябва да ти е от 2000 лева, Голф тройка да речем. Ами мерси, кой ще кара тогава мерцедесите .....

Абе Имотко - В Германия кой кара "МЕРЦЕДЕСИТЕ" - май не са 20-25 годишни парвенюта а?
Такива започнали първата си сериозна работа за прилични пари - 4-5к евра ...
Ама аз познавам 3-ма българи дето са почнали у немско на такива заплати и след 4-5 месеца са си взели точно ЧИСТО нов мерцедес Е класа 2-мата и единия S класа.
Не знам какви очи са облещили немците ... ама то "хвалипръцкото" си е такъв навсякъде.
Само погледнете мненията в форума и се вижте всички кви се хвалипръцковци. И темите с най-много мнения и най-много заряд са си "СРИВЛОГАРИ" и "ИМОТЕКАРИ" smiling smiley.
Истината е една - всички в БГ сме бедни - и душевно и парично икойто малко се види в пари и почва с "кой съм аз Ве, къф си ти Ве" и десетки "парвенюта" ми се смееха че живея в "стар" и малък апартамент па сега РЕВЪТ ... нищо че си плащат чинно безумно скъпите си кимизарници и ходят с сандвич на работа, а вземат по 3к заплата.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
12-02-2011 - 09:51:42
avatar
Quote
1.9
Ками, само си чела или с ти разказвали за 1996-та. Очевидно е, че си била невръстно дете тогава.
Ти не разбра написаното от мен.
Именно опита от '96-97 беше и е възпиращия фактор за разумните хора. Голяма част от набълбуканите ипотекари са били твърде малки тогава.
А твоето лично мнение няма никакво значение. Всеки решава сам.
Имотко е ясен. Той и сам не си вярва. Пише мечтите си и после ги препрочита и се надява да се сбъднат, щото така е писано (от него във Форума).
Очаквах и Собственика да се обади, но явно е в месечен цикъл (банково кръвопускане).

Благодаря за комплимента, но през 1996г. бях достатъчно голяма , за да сменя професията си с новата за България- брокер на недвижими имоти. Което ми даде възможността да си изплатя ипотеката на жилището с едни 100$, равняващи се на 3000лв.
И ми даде поглед "отвътре" на проблема с гърмящите банки. Защото имаше хора, вече подписали предварителни договори и загубили капарото, тъй като парите им бяха блокирани. След куп време им ги изплатиха в български лева по трънския курс на долара.
Така че, ако паметта на хората беше достатъчно дълга, просто не би трябвало да тъпчат парите там, а да ги кътат под дюшеците.
Точно тези, които не са забравили как излетяха паричките, силно се притесняват, че с толкова много депозити, може и момента за ново разтоварване да наближава.
Трябва още веднаж да ти благодаря- ти единствен разбра, че моето лично мнение няма значение, а всеки сам решава.
Щото, рИвящите тук кибици, се съсипаха да ме обвиняват, че аз съм накарала горките ипотекари да теглят кредити, които не могат да изплащат.smiling smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
12-02-2011 - 10:31:39
Добре де Ками, в крайна сметка онези дето ги посъветва да купят пенели терминален стадий у Люлин за 1000 еврака квадрата доволни ли са? Още ли те търсят да ти благодярят и те препоръчват на приятели? Щото аз тези дето ги посъветвах да не купуват на четворни цени, още ми благодарят, че съм отворил очите за имотния балон, дето въобще нито го имаше нито имаше как да се случи.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
12-02-2011 - 10:46:16
avatar
Quote
greenbul
Добре де Ками, в крайна сметка онези дето ги посъветва да купят пенели терминален стадий у Люлин за 1000 еврака квадрата доволни ли са? Още ли те търсят да ти благодярят и те препоръчват на приятели? Щото аз тези дето ги посъветвах да не купуват на четворни цени, още ми благодарят, че съм отворил очите за имотния балон, дето въобще нито го имаше нито имаше как да се случи.

В терминален стадий си ти. Затова каквото и да напиша, ни приемаш- ни предаваш.*yes*
Пиши си, не ми пречиш. Явно, това те прави щастлив, щото в реала не смееш да мръднеш, че нещо да не се минеш.........

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
niq
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
12-02-2011 - 12:01:36
Здравеите ,чета ви от доста време и реших да се включа
поздравявам бота156 за смисления пост.
niq
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
12-02-2011 - 12:05:38
Наистина сме бедни и духовно и парично ,но иначе сме 'голи па голями' .
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
12-02-2011 - 12:36:40
Quote
камелия
Quote
greenbul
Добре де Ками, в крайна сметка онези дето ги посъветва да купят пенели терминален стадий у Люлин за 1000 еврака квадрата доволни ли са? Още ли те търсят да ти благодярят и те препоръчват на приятели? Щото аз тези дето ги посъветвах да не купуват на четворни цени, още ми благодарят, че съм отворил очите за имотния балон, дето въобще нито го имаше нито имаше как да се случи.

В терминален стадий си ти. Затова каквото и да напиша, ни приемаш- ни предаваш.*yes*
Пиши си, не ми пречиш. Явно, това те прави щастлив, щото в реала не смееш да мръднеш, че нещо да не се минеш.........
Браво Бота! Суетата на гол задник е наша национална черта! Камелия, може ли да смениш цвета на подписа, понеже съм далтонист и тоя цвят почти не го виждам. Сигурно е нещо много мъдро и ме касае! Помисли и за нас инвалидите!
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
12-02-2011 - 15:17:50
avatar
Quote
paio
Камелия, може ли да смениш цвета на подписа, понеже съм далтонист и тоя цвят почти не го виждам. Сигурно е нещо много мъдро и ме касае! Помисли и за нас инвалидите!

Хи,хи! Ми да сменя ли цвета и на заглавието на темата, щот така не знаеш къде пишеш...........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход