Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Писмена гаранция от брокер при покупка на имот

Публикувано от opalaopa 
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
13-10-2009 - 18:31:24
И не е твоя работа кой и защо, също като теб, виси тук.

Представи си, че аз така си изкарвам парите spinning smiley sticking its tongue out
Или от всяко дърво свирка не става..А от тебе и чеп за зеле хаха
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
13-10-2009 - 18:57:10
avatar
Svetlio Написал:
-------------------------------------------------------
> И не е твоя работа кой и защо, също като теб, виси
> тук.
>
> Представи си, че аз така си изкарвам парите
> Или от всяко дърво свирка не става..А от тебе и
> чеп за зеле хаха

Представи си, че и други така си изкарват парите. Но не тичат да се дърлят за забавление.
Нещо нервен ми се виждаш, да не се окаже, че ти дори и за Чеп не ставаш?spinning smiley sticking its tongue out
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
13-10-2009 - 19:01:17
В този форум има стотици страници, изписани по въпроса с брокерската отговорност, с колегите сме писали, писали, обяснявали, току се появи някой не особено умен индивид като някои от пишещите в тази тема , я опахлопа,я валсодарчо, я светльо и ...хайде отначало , пишем, обясняваме, а резултат - никакъв. Причината е повече от простичка - вие, нашите опоненти нямате никаква представа от нашата работа, което е по - малкото зло, по - голямото е, че въпреки това давате акъл как да си я вършим, а в същото време не можете да разберете нещо изключително елементарно - НИЕ НЕ МОЖЕМ ДА НОСИМ ЧУЖДИ ОТГОВОРНОСТИ, ПРЕДВАРИТЕЛНИЯ ДОГОВОР Е СЪСТАВЕН ТАКА, ЧЕ ВСЯКА ОТ СТРАНИТЕ ДА НОСИ ОТГОВОРНОСТИТЕ СИ. И за сведение - аз си получавам 100 % от комисиона при подписване на ПД, ако някой пита защо, мога да се мотивирам. Останалото е бля,бля, неуважаеми поплювковци.
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
13-10-2009 - 19:13:19
бльоки, като ти чета постовете и получавам ерекция *ok*
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
13-10-2009 - 19:19:19
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Svetlio Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > И не е твоя работа кой и защо, също като теб,
> виси
> > тук.
> >
> > Представи си, че аз така си изкарвам парите
>
> > Или от всяко дърво свирка не става..А от тебе
> и
> > чеп за зеле хаха
>
> Представи си, че и други така си изкарват парите.
> Но не тичат да се дърлят за забавление.
> Нещо нервен ми се виждаш, да не се окаже, че ти
> дори и за Чеп не ставаш?




Хех, ти ми падна в очите още с ултра-тъпото си изказване в 1вата тема, която пуснах тук.. Спомняш ли си каква простотия изръси и колко не на място бе тя smiling smiley От тогава все подобни ги ръсиш. Днес, също Ти поведе кат див планински овен "дискусията"...

Опака си си и тва е, 2 мнения няма. Незнам как те издържат клиентите и един оглед дори :}
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
13-10-2009 - 21:11:47
Quote

Хех, ти ми падна в очите още с ултра-тъпото си изказване в 1вата тема, която пуснах тук.. Спомняш ли си каква простотия изръси и колко не на място бе тя От тогава все подобни ги ръсиш. Днес, също Ти поведе кат див планински овен "дискусията"...

Опака си си и тва е, 2 мнения няма. Незнам как те издържат клиентите и един оглед дори
:} :} :} Че ти друго ли си очаквал?! Гледай архива и старите теми. :] :]
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
13-10-2009 - 21:21:37
avatar
Svetlio Написал:
-------------------------------------------------------

> Хех, ти ми падна в очите още с ултра-тъпото си
> изказване в 1вата тема, която пуснах тук.. Спомняш
> ли си каква простотия изръси и колко не на място
> бе тя От тогава все подобни ги ръсиш. Днес, също
> Ти поведе кат див планински овен "дискусията"...
>
> Опака си си и тва е, 2 мнения няма. Незнам как те
> издържат клиентите и един оглед дори


Тя твойта, стана като вица, дето заекът се сърдил три години на гората, пък тя хабер си нямала!
Може да съм опака, но винаги съм готова да обясня и да спестя на някого излагацията. А ти се пишеш специалист в сфера, от която понятие нямаш. И не искаш да проимаш- вторачил си се в първия си пост и изказването ми, което не ти е харесало.
Карай така- няма проблем да се забавлявам с писаниятата ти.......... smiling smiley
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
14-10-2009 - 09:47:32
бльоки, като ти чета постовете и получавам ерекция
-----------------
Отвори ти се южната част на кръста ли ?
Шльоки, че си елементарник - отдавна знам, че си тъпанар - също, че всичко това ти пречи да вденеш каквото и да било е ясно, само се питам - толкова ли само можеш ? Успя ли да разбереш що е то "отговорност" и кога и кой трябва да си я поема ?
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
14-10-2009 - 10:34:38
Бльоки, само ако знаеш кво ти мисля...
Ще подскочиш от радост smiling smiley
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
14-10-2009 - 10:55:06
Шльоки, шльоки, много си тъп. А не си и оригинален. Не съм против хумора със сексуален подтекст, против простотията ти съм. Не за първи път показваш колко ти е нивото, според мен няма нужда от повече доказателства, достатъчно е само човек да прочете заглавието на тази тема. Всъщност основната причина за всичко, което се случва в тази държава, е нивото на хора като теб - попфолк ниво. Прост елементарник.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход