Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Писмена гаранция от брокер при покупка на имот

Публикувано от opalaopa 
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
14-10-2009 - 23:01:05
avatar
Сменям си картинката вдясно, за да пуснете по една усмивка, че форума стана на кенеф smiling smiley
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
15-10-2009 - 00:01:29
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
15-10-2009 - 11:46:35
Брокерите дават гаранци не го ли разбрахте вече .Предлагат и допълнителни услуги.Брокера НЕ МОЖЕ ДА ИМА ФИНАНСОВО УЧАСТИЕ В СДЕЛКАТА(нито е логично нито е свързано със закона ) и това не е свързано с ОТГОВОРНОСТТА ...ОТГОВОРНОСТТА е свързана със личните професионална подготовка на агенцията (включетелно и външни специалисти които ползва ,адвокати ,архитекти ,строителни фирми и т.н )Отговорността не е свързана и с намаляването или увеличаването на процента на възнаграждение..От всичките ми изпълнени сделки от които съм взел процента ,дали има и 5%,които са спорили за него..Тези на които процента им е много ..НИКОЙ НЕ ГИ ЗАДЪЛЖАВА ДА РАБОТЯТ С АНИ ..това е .. *ok*
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
15-10-2009 - 12:59:08
avatar
вЕрно Турбино и при мен е така, дали има и 5% дет' са спорили
за процента, но за сметка на това така са ми скъсали нервите, че
компенсират останалите 95% нормални хора.

Освен това процента е 2-2,5-3,0 или вадиш парАта и плащаш или
си търси сам без да ангажираш посредник, к'во си дошъл при мен
да ми се правиш на циганин и то след като съм те обслужил и обгрижил?

Ама нейсе ... олигофрени е имало, има и ЩЕ има ...

Трябва да го приемем и да се запасим с търпение и яки нерви *drink1*
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
15-10-2009 - 13:48:32
avatar
Защо пускате обяви като частни лица? Звъня преди месец уж на частна обява - оказва се АНИ. Какво целите, окупирали сте пазара и налитате като мухи на мед. Друг случай - пуска мой приятел апартамент за продажба - изрично посочва, че сделката е без посредник. Скъсаха се да го търсят от всички АНИ-та тук да им го даде те да го продават. Разбирате ли, че товарите цените много с тия вашите 6 %, вземайте някакво твърдо възнаграждение - 150-200 лв, ама да прибирате хиляди евра за нищо работа, без риск - няма как да стане. Еуфорията свърши, балъците също и ако искате да останете на пазара се съобразявайте с него. Иначе сте аут :]
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
15-10-2009 - 17:01:13
avatar
искам да попитам За какво ТОЧНО са ми брокерите? - намирам си имота в интернет, свързвам се с продавача, обяснява ми всичко включително какви са му СЪСЕДИТЕ - отива и го гледам - им бг мапс нали?

харесва ми давам 200 кинта на адвокат и пишем договора?

къде тука ми ми требе брокер че не знам - за лека кола да не би да ми трябва а?
има колици по-скъпи от хапартамент нали?

егй го братовчеда пусна колата за продажба в нета - след седмица дойде един от Хасково - гледа, гледа и я купи smiling smiley ако иска майстор да води, адвокат да вземе все са некви 200-250 кинта не е 5 % ЕБАСИ!.

Вярно ПОНЯКОГА брокера помага, ама и приятел който е по-във час също би помогнал нали? и то за безпари smiling smiley
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
15-10-2009 - 22:37:07
avatar
palamud Написал:
-------------------------------------------------------
> искам да попитам За какво ТОЧНО са ми брокерите? -
> намирам си имота в интернет, свързвам се с
> продавача, обяснява ми всичко включително какви са
> му СЪСЕДИТЕ - отива и го гледам - им бг мапс
> нали?
>
> харесва ми давам 200 кинта на адвокат и пишем
> договора?
>
> къде тука ми ми требе брокер че не знам - за лека
> кола да не би да ми трябва а?
> има колици по-скъпи от хапартамент нали?
>
> егй го братовчеда пусна колата за продажба в нета
> - след седмица дойде един от Хасково - гледа,
> гледа и я купи ако иска майстор да води, адвокат
> да вземе все са некви 200-250 кинта не е 5 %
> ЕБАСИ!.
>
> Вярно ПОНЯКОГА брокера помага, ама и приятел който
> е по-във час също би помогнал нали? и то за
> безпари

Не ти трябва, колко пъти да ти кажа? Щом можеш сам да се справиш- жив и здрав! Откакто плюеш по този форум, някой да ти е предлагал услуга? Да те е притискал да го наемеш? Не е.
Какъв ти е проблема, извън този, че нито си купувач, нито продавач?
ЕБАСИ, наистина- сега ли чак загря, че всеки, който иска, може да си намери в интернет хапартамент, барабар със собственика и съседите?
И да си го купи, без да е заплашван с пистолет в тила от брокер, искащ да работи за него?
А, дано се спреш, стига да не забравиш великото прозрение, което те осени!:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход