Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купих апартамент-ето цена на реална сделка

Публикувано от tao 
Re: Купих апартамент-ето цена на реална сделка
15-10-2009 - 11:40:26

Как разбирам думичката прекарване. Това е инициирано, съвсем осъзнато действие, за подвеждане на ответната страна.
Всичко останало, е въпрос на договаряне.

В случая на Тао, жената е обявила имота си за Хевро. Тао, би могъл да и каже, имам/мога да го взема за 0,7Хевро. Тя се съгласява. Къде е потъпкването тук на моралните норми, че не го виждам?

По същият начин стои и казусът - къде, какви пари се дават. Който реши, може да получава повече - там където дават повече. Ако, му се работи, разбира се... Защото ние искаме да получаваме, ако може да не работим...

Re: Купих апартамент-ето цена на реална сделка
15-10-2009 - 12:25:20
Здравейте и честито на новодомеца ,
относно жилището като площ и район е супер, но си мисля че си има и недостатъци поне според мен над 25 годишно ЖСК си е рисковано начинание - стари ВИК , ЕЛ. инсталаци и т.н , съседи на преклонна възраст, бръмбъри , хлебарки лично аз така си го представям но все пак това са само догадки възможно е и всичко да му е наред.

Относно цената си мисля че е напълно реална за 25-26 годишна сграда според мен новото си е ново аз лично бих предпочел 120 м2 чиста площ ново строителство /предполагам има и качествени нови строителства/
Re: Купих апартамент-ето цена на реална сделка
15-10-2009 - 14:15:35
бльокерите хеитват щото тао не се набил с пари за общи части както се набиват повечето им клиенти и се опитват да извъртят че е прецакал бабката едва ли не

а като средните цени в раьона били по високи що не се купуват ? цената тази на която се купува момента следващата може да е по ниска... smoking smiley

пп и къде забравихте цените от 3000евро в тези зони на цетъра а за докторската 4-8000
Re: Купих апартамент-ето цена на реална сделка
15-10-2009 - 15:09:35
Четох, четох....

Абе, Тао, що не вземеш да сравниш съседите на гаража с тези в акта, да не те е врътнала бабата да ти е показала гаража на комшията.
При ЖСК-ата чак такива разминавания - 2 пъти квадратурата не ми се вярват.
Там имаше задължително ценообразуване.
tao
Re: Купих апартамент-ето цена на реална сделка
15-10-2009 - 16:44:59
Не виждам смисъл да участвувам във форум където хора които даже не са ме и виждали, започват да обсъждат моя морал и ми слагат квалификации.
Съжалявам, но има една линия която не се прекрачва.
Благодаря на всички и довиждане.
Re: Купих апартамент-ето цена на реална сделка
15-10-2009 - 16:52:33
tao Написал:
> Не виждам смисъл да участвувам във форум където хора които даже не са ме и виждали, започват да
> обсъждат моя морал и ми слагат квалификации.

Стига бе, Tao! Не разбра ли, че тук някои пишат, после евентуално започват да мислят!
Re: Купих апартамент-ето цена на реална сделка
15-10-2009 - 16:52:59
avatar
Не им се връзвай, някой хора ще се споминат от яд, че на теб ти е добре, а на тях не! winking smiley
Re: Купих апартамент-ето цена на реална сделка
15-10-2009 - 17:00:10
да не им се връзваи братле те са класическото описание за хеитър... тук си нямаме дума за това успех и стискаме палци за утре така прочетох в темата... просто не могат да приемат че ти се е вързало "толкова малко" смятано като ново строителство... а и им разбиваш теориите за ъпа и лалугерите ... нека и е зле на бабата 115к евро в банката...

[www.urbandictionary.com]
A person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person. :g:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-15 17:02 от marketleverage.
Re: Купих апартамент-ето цена на реална сделка
15-10-2009 - 17:41:54
Не се връзвай. Имато е като всяка друга стока - просто е по скъпа. Имаш възможност - купуваш си. Важното е че си си купил това, което ти харесва.
както казва един приятел - "Мани ги бе, акъл дават, сякаш те живеят в Бевърли Хилс" smiling smiley
Re: Купих апартамент-ето цена на реална сделка
15-10-2009 - 21:33:28
avatar
tao Написал:
-------------------------------------------------------
> Не виждам смисъл да участвувам във форум където
> хора които даже не са ме и виждали, започват да
> обсъждат моя морал и ми слагат квалификации.
> Съжалявам, но има една линия която не се
> прекрачва.
> Благодаря на всички и довиждане.

Не се отказвай заради няколко форумни идиоти.
Не оставяй простотията да победи отново...


Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход