Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как, Къде и с Колко строителите прецакват купувачите? Стува ли се да се плащат пари повече от 400 Е за апартамент ..

Публикувано от Mstr 
Брей колко плюене,чак за мене не остана място.Направо съм пас.
Интересни определения .. :} :} :} Нямах въобще никакво намерение да пиша следните редове, ама ме провокираха някои организми тука...

Наистина тичам с баничарката по обектите. Не ме е срам от работата ми. Е, баничарката ми не е съвсем точно баничарка, нищо че е височка, мисля че отзад някъде пише AMG, на километража - 32 000 и когато я купих миналата година беше на 11 километра ( не на 11 000!!!), а застрахователите ми я оцениха като за 174 000 лева (сигурно защото толкова си струва в магазина:] :] ) и със сигурност като си сменям гумите харча колкото вашия брутен семеен доход поне за половин година, да не кажа за цяла, защото ги сменям по два пъти годишно, освен нея имам още 3 баничарки, ама пак не са точно баничарки, защото качват по 3,5 тона - и на тях километражите им показваха някъде там преди година. Е имам и баничарки дето качват по 800 кила или по 7 човека, ама те вече наистина евтинки - по около трийсетина хиляди всяка. Освен това имам и една 8 метрова баничарка, която е на сух док във Варна. Сега като се позамисля може и някоя друга да излезе, ама ще спра, защото ако кажа каква е и баничарката на жена ми съвсем ще се задавите от завист.

Нито един лев от тези не ми е дошъл даром! И не съм клиент в прокуратурата - на никой не съм сложил пищов на главата да си купува от мене! Като казах пищов та да ви се похваля - направих си коледен подарък още една пушчица от Германия - мисля че беше около 8500 евра...

А моя фургонен офис , макар и под наем е 220 квадрата...

Ако все още се чудите защо го написах това ще ви кажа - уважавайте хората, които си скъсват нервите и задниците от бачкане и печелят повече от вас, защото вас ви мързи да работите, а само си търсите трибуна да лаете анонимно!!!!!

Естествено нямам предвид всички от форума. Адресантите са ясни.

:} :} :} Забавни аматьори!!! :} :} :}
Забавен занаятчия!!! Що си мислиш, че само занаятчиите работите яко? Добре си показа еснафския манталитет, спечели ни уважението, дет' се вика! :}
clap:
Ако имаше и петгодишна сграда, която става за нещо, на баничарката щеше да пише BRABUS.
А на един друг строител, наш клиент, само една от колите струва, колкото всичките твои взети заедно, но той явно не влиза в този форум.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-02-26 22:45 от dragula.
Най-голямото доказателство за съществуването на разумен живот във Вселената е факта, че досега никой не се е опитал да се свърже с нас.
:} :} :} :} :} :} :}
Нека на колегата колата да е по-скъпа от моите. Лошо няма. Нито пък съм си купувал кола за да е най-скъпа.
Сигурно на Бил Гейтс е още по-скъпа.
Ама вижте си вашите гаражи, ако имате такива и вашите коли, ако имате такива и когато си купите кола като накоя от моите баничарки - давайте мнение за тях, като си купите AMG на 11 километра - давайте мнение за него. В София има поне 2000 души с по-скъпа кола от моята или 5000, ама вие не сте между тях и това не е лошото. Лошото е че с това мислене и отношение към капитала никога няма да имате такава.
Влизам във форума, защото на някой разумен човек от време навреме му помагат моите съвети. Споровете с вас ме разтоварват и се обнадеждавам, че не само моите неграмотни общи работници са плоскомислещи. Има и претенциозни такива!
Пази си нервите, Николов! Напоследък с много хора взе да спориш! Не че не си прав, ама това изхабява... Намери време да си нагледаш гемията, сега морето е хубаво. Нали за удоволствие си я взел, не за гъзария (макар да беше неуместно да впечатляваш с покупките си, нищо че те провокираха). Както казваш, никой не може да се мери с Гейтс по богатство, ама пък сигурно са милиони хората, които го задминават по начина на харчене, т.е. удовлетворението от богатството... Е, може и да си от тези, дето само трупат, ама не вярвам - съветите ти наистина са ценни, при това безплатно...
Поздрави!
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-30 19:05 от dival.
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> DO GOSPODIN N. NIKOLOFF MNOGO BIH SE RADVAL AKO
> POVE4ETO BULGARI SA KATO VAS NE OBRU6TAITE
> VNIMANIE NA ESNAVSKITE MNENIA AZ LI4NO SU6TO SE
> OPITVAM DA PRAVIA KAKVOTO TRIABVA I ZNAIA KOLKO E
> TRUDNO -PZDRAVI SPECIALNO ZA VAS===NAPRED I
> NAGORE===


Нека да ти обясня. Писането с главни букви е равносилно на крещене. Ако обичаш,пиши с малки и на кирилица. Така всички ще те четат. smiling smiley
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-30 19:02 от dival.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход