Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как, Къде и с Колко строителите прецакват купувачите? Стува ли се да се плащат пари повече от 400 Е за апартамент ..

Публикувано от Mstr 
Камелия,

Аз работя за инвеститор, занимавам се с продажби;сега няма да казвам за кой, че може да се приеме като реклама едва ли не. Просто исках да кажа, че ако наистина си професионалист и можеш да правиш адекватни и трезви заключения недей да изключваш нещо ей така, ти много добре знаеш какви са плюсовете и минусите и на старото, и на новото строителство. А за творенията ни - аз се хванах да работя в тази фирма не за друго, ами защото мисля, че имат един от наистина добрите проекти в София, които имат наистина няколко сериозни предимства пред другите; ако правеха някакви глупости просто нямаше да се занимавам... smiling smiley

Love is all around
камелия Написал:
-------------------------------------------------------

> Хи,хи,хи! Нещо си в грешка,душа! Не веднаж съм
> заявявала,че ново строителство не само не
> предлагам,ами антирекламирам всеки Божи ден. Не
> бих завела клиент,колкото и пари да ми дава!
> Събирам сведения и ги разпространявам-за всички
> пишман-инвеститори и строители като теб.
> Разяснявам им всички врътки,дето сте им заложили.
>
> Ако знаеш колко клиенти си изгубил заради мен,лошо
> ще ти стане.....

ндам. Камилчето за пореден път доказва, че мнозинството (за съжаление не съм срещал малцинството) от брокерите за НИ в България и в частност в София са пълни ***********************************************************************вместо да отговорят, че си правят щателни предварителни проучвания, че знаят какво да търсят и гледат и да проверяват при новото строителство, те ми говорят, че "антирекламирали" ново строителство...
е кво рекламираш ма, кака? "Възрожденско строителство" ли?
или ЕПК-тата на бъдещето? smoking smiley
или "Кирпичът и стените с говежда тор ще ни надживеят" clap:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-26 10:56 от Продавач.
rage_against Написал:
-------------------------------------------------------

> ндам. Камилчето за пореден път доказва, че
> мнозинството (за съжаление не съм срещал
> малцинството) от брокерите за НИ в България и в
> частност в София са пълни цървули, алчни селтаци и
> смотани и кухи лейки и лейковци.
> вместо да отговорят, че си правят щателни
> предварителни проучвания, че знаят какво да търсят
> и гледат и да проверяват при новото строителство,
> те ми говорят, че "антирекламирали" ново
> строителство...
> е кво рекламираш ма, кака? "Възрожденско
> строителство" ли?
> или ЕПК-тата на бъдещето?
> или "Кирпичът и стените с говежда тор ще ни
> надживеят"


Що така се изнерви,душа? Та загуби и остатъка от първите си седем години?
Разбира се, че съм проучила новото строителство на най-продуктивните "инвеститори". Запознала съм се с "професионализма" на строителите,които наемат,с архитектурните "шедьоври",които реализират в лакомията си за повече печалби. Виждала съм как се излива плоча при минус 20 градуса........
Виждала съм кимизарници -пълен север.Виждала съм мухъла по стените и течащата вода по прозорците. Виждала съм колоните в жилището,много подходящи да тренираш слалом.Много неща съм виждала.
Затова не го рекламирам.
Рекламирам старо строителство. Дори и възрожденското е по-здраво и осигурява човешки размери на помещенията.........
winking smiley
putsov, прав си, но аз като купувах, обиколих маса строежи в квартала в който търсех и не намерих нищо което да става. Или невъзможни и абсурдни разпределения или договори които не дават никаква гаранция за купувача. И това за договорите не е за 90% от строежите, а за 99,99% ( да не кажа 100). Как да купиш на честна дума? Та накрая си купух в едно ЕПК и си минах по целия път на ремонта - с топлоизолация, дограма - вътрешна и външна, изобщо всички екстри - даже такива които строителя не предлага, като външни щори, тента на терасата., климатици...Не ми излезе по-скъпо, като се има предвид че не плащам общи части и мазета ( м2 от ЗП беше като м2 ново строителство). Пък и знаеш какви са съседите - то се вижда мръсно ли е. Не че имам нещо против новото, но като тръгнеш да търсиш - все боклуци. Къде изчезват свестните апартаменти незнам. И риска да платиш предварително, срещу хартийка хич не ми допада.
Всеки си решава my friend, аз никой не съдя, просто си казвам мнението smiling smiley

Love is all around
Направо я пусни темата за предимството на новото строителство пред старото. След като то само не може да докаже предимствата си някой трябва да го направи.

Нищо друго не определя цените освен пазара. И за високите цени са виновни купувачите. Никой не може да продава скъпо, ако няма кой да купува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-25 21:46 от dragula.
rage_against Написал:
-------------------------------------------------------

> иначе, Камелия, определено имаш право, че леене на
> плоча при минус 20 градуса е един от примерите за
> високото качество на новото строителство. но като
> цяло ти си брокер на НИ. аз, както вече споменах,
> не обичам да поставям етикети на хората или групи,
> но брокерите на НИ в София и региона са едно
> стъпало пред едноклетъчните
> мисля, че дори клетъчъните телефони са по-напред в
> еволщията си пред вас...

Браво! То логика,то чудо! Значи съм права за качеството на новото строителство,но съм едно стъпало пред едноклетъчните. Ти,по тази скала,наравно ли си,или в сутерена?

> много ме кефи как опитвате да изтъквате всякакви
> предимства на определен имот, когато е видно, че
> той не става и за шит (и как за бога можете да
> продадатете 2-стаен апартамент в стара панелка в
> Надежда за 1000 Евро/кв.м.? - това се случи
> миналата седмица на мой познат)

Твоят познат,пак по твойта скала,къде се намира,че си е купил панел в Надежда,вместо ново строителство за същите пари? Дали пък,с едната си единствена клетка не е схванал измамата на пишман-инвеститорите?

> ако беше толкова критична и към старото
> строителство щеше да казваш на продавачите да
> посвалят малко цената - от около 800-1000 Е/м2 на
> към 200/300 Е/м2. защото това би трябвало да е
> реалната цена на един панел/ЕПК/ПК.
> а не да ми се говори за "пазарна цена" - търсене -
> предлагане?!

Малко си закъснял,знаеш ли? Времето на "командната" икономика свърши преди 18г. И колкото да ти е криво,сега търсенето определя цените. Факт е,че старото строителство се търси,поради многократно отбелязаните тук плюсове. А ти може да искаш и по две панелки за лев да вървят.........
winking smiley
До всички строителни предприемачи -Вие или по голямата част от вас не сте цървули и селтеци,а пълни кретени.Единствената ви мисъл е как да прилапате парите на хората и да продадете същите апартаменти по три пъти и то на по висока цена.Справки прокуратурата.КОсвен че сте нагли когато продавате идеалните си части и двустайните по 35 кв.м.,сте и пълни просяци .Висите пред банките за кредити като палаши ,и когато ви ги отпуснат си купувате "Мерцедеси ",на лизинг разбира се.Като похарчите парите започвате да продавате на зелено..Договорите са ви пълни "ментета"и защитавате само вашия интерес.Тези които купуват от Вас да го д.......т.Нали друг ще дойде.Балами бол.
И свалете малко стойката да не се "строшите".И въпреки ,че се имате за многоклетъчни,това е въпрос по който много може да се спори.А щях да заправя,че сте и пълни мазници когато ви трябва нов парцел за застрояване.Продавах един доста атрактивен парцел и се усукваха около мен много вашеподобни.И аз като "едноклетъчен"взех и го ппродадох на чужд инвеститор.Сами си отговорете защо господа мизерници..?Освен това не разбивайте улиците там където строитете не за друго, а си чупя колата КОГАТО ПОДМИНАВАМ вашите творения..Но за по -голямата част от вас ....ИДЕ ДЕН.. smoking smiley smoking smiley :g: smoking smiley
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> > >
> > Малко си закъснял,знаеш ли? Времето на
> > "командната" икономика свърши преди 18г. И
> колкото
> > да ти е криво,сега търсенето определя цените.
> Факт
> > е,че старото строителство се търси,поради
> > многократно отбелязаните тук плюсове. А ти
> може да
> > искаш и по две панелки за лев да
> вървят.........
> >
> >
>
>
> В голяма грешка си Камелиике. Ама не мога да
> разбера - не схващаш или само се правиш.
>

Що не ми обясниш? Ей тъй,с думи прости,кой командва цените? Дано само не са брокерите в комбинация с ДС и КГБ.........

smoking smiley
Аз съм го обяснявал няколко пъти. А и който има очи сам го вижда. Въпрос на елементарни сметки с лист хартия и молив е.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход