Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Малка пречиствателна станция

Публикувано от rusi 6675 
Re: Малка пречиствателна станция
09-03-2010 - 02:11:09
Quote
krasi_60
Лелееее,пак ли тая тема е на преден план! Мислех ,че сме я приключили вече.
Към yasho : Приятел ,ти явно или си много зле с химията и биологията , или си изгорял с някоя от миризливките дето ги продават по 2 за лв.и сега не ти се иска да повярваш ,че има и по-качествени. :}
Най-отговорно ти казвам,че я имам и я ползвам вече - работи перфектно и няма никаква миризма. Нищо не слагам в нея и изобщо не се занимавам.
....А не мисля и да те ограмотявам,защото като гледам си неграмотен не само по химия и биология. :] На твое място не бих се излагал по такива форуми като този,защото не си на това ниво!!!
Следя форума отдавна и категорично в него участват хора грамотни ,със знания и се опитват да са си полезни.*ok*

приятел престани да се правиш на компетентен и да плюеш хора и производители,тва че ти си малоумник да внасяш станции от чехия не значи че другите са неграмотни и ще ти плащат транспортни разходи,че и да ти остане печалбица
такива дребни мушеници като теб рано или късно си намират майстора
Re: Малка пречиствателна станция
09-03-2010 - 08:49:47
В тоя форум няма ли правила и администратори? *pardon*

Или може всеки неграмотен параноик (с извинение) ,да се регистрира и да обижда останалите съфорумци?
Re: Малка пречиствателна станция
09-03-2010 - 21:19:40
еххх руси руси:}
Re: Малка пречиствателна станция
10-03-2010 - 12:46:27
Аз работя с Аква продукти ООД проектират и произвеждат промишлени и малки пречиствателни станции за отпадни води. Директор е инж. Иван Вълев, които е много компетентен в тази област, не искам да насочвам избора Ви към една или друга станция просто предлагам вариант. Винаги можете да се обадите на инж. Вълев за безплатна консултация. Цените са много добри това Ви го гарантирам. Сайта им е: [www.aqua-prod.eu]
Re: Малка пречиствателна станция
15-03-2010 - 17:24:20
Quote
фло
Обикновено тия инсталации се вкопават в земята и там си работят при постоянна температура през всички сезони. Първия съд е и утайник и няма никаква причина веднъж зареден и проработил да спре ,ако не му се долива нов субстрат поне няколко месеца-разлагането си продължава . За аеробните бактерии- вероятно ще трябва да се пускат в канала при поредното посещение десетина грама.Една бутилка 1 л. се продава за около 40 лв.,доколкото си спомням,щото ако нещо остане недохранено ,ще са те ,но пък те много бързо се възстановяват,като включиш принудително обдухване със свеж въздух втория съд.Изобщо да се доверим на биохимията-някои неща стават най-бързо точно там!
това което си видяла като разфасовка литър е менте!!!
Re: Малка пречиствателна станция
15-03-2010 - 17:27:56
Quote
Ivo.NovDom
Фло, нищо не разбрах - въобще почиства ли се това от време на време или не. Момчетата от фирмата, ми казаха че било добре да се изсмуква на две години, но не ми звучаха компетентни, затова питам теб. winking smiley *beer*



ето как изглежда, съдовете са високи около 2 м без гърловините и широки около 1 метър всеки.
правилно са ти казали
Re: Малка пречиствателна станция
16-03-2010 - 18:08:36
Quote
yasho
Quote
Ivo.NovDom
Фло, нищо не разбрах - въобще почиства ли се това от време на време или не. Момчетата от фирмата, ми казаха че било добре да се изсмуква на две години, но не ми звучаха компетентни, затова питам теб. winking smiley *beer*



ето как изглежда, съдовете са високи около 2 м без гърловините и широки около 1 метър всеки.
правилно са ти казали
*write*Оторизирам Яшо да дава мнения и отговаря вместо мен по въпросите за малките пречиствателни станции с изключение на въпросите с биохимията )!:]
Re: Малка пречиствателна станция
16-03-2010 - 23:59:46
мерси фло за мен е честsmiling smiley
Re: Малка пречиствателна станция
04-10-2010 - 14:39:12
Здравейте, като гледам темата е станала доста дълга. Аз преди почти 6 месеца също си сложих малка пречиствателна станция. Фирмата от която я купих е Аквариус Ен Ди ЕООД ( www.aquariusbg.com ) . Много съм доволен от фирмата и от пречиствателната станция, която ми доставиха.Доставиха ми я бързо, още по-бързо я монтираха. Работи без проблем и няма никаква миризма. Хората, който ми я монтираха ми дадаха инструкция за експлоатация и ми обясниха как работи и как се подържа. Единствената подръжка е веднъж в годината да се изпомпва утайката - още не съм го правил, но като му дойде времето ще го направя. Изобщо не ме интересуват процесите, който протичат в станцията, за мен е важно да върши работата, за която съм я купил.
Re: Малка пречиствателна станция
04-10-2010 - 15:04:25
Миро, да ти кажа честно да се регистрираш за да оставиш 1 мнение с реклама в него не се приема за истинско. Дай боже да не съм прав, но в 90% от случаите е така. Надявам се да си истински, защото и на мен ми предстои такова нещо. Сподели за цената, сравнявал ли си с други оферти и т.н!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход