Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Малка пречиствателна станция

Публикувано от rusi 6675 
Re: Малка пречиствателна станция
02-10-2009 - 13:16:35
Аз имам предвид цялата къща с всички вътрешни ремонти. Банята не съм стигнал до никъде. Само обикалям нагоре -надолу , а майстори като не си постоянно при тях,нали знаеш какво става.... :]
За станцията ми казаха ,че за 10 дни всичко ще е готово- доставена,инсталирана и функционираща.Аз трябва само да си изкопая дупката .
Ти си голям щастливец!!! Кой ти построи къща за 1 месец. Дай го насам!!!
Re: Малка пречиствателна станция
02-10-2009 - 13:23:08
.

Повече няма да стъпя в този този форум.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-11 11:08 от ArturDent.
Re: Малка пречиствателна станция
02-10-2009 - 13:46:30
rusi 6675 Написал:
-------------------------------------------------------
Тия дето Иво ги показва и аз ги гледах
> ама за тях човек трябва да копае много , а и нещо
> отзивите не са много добри.Вижте това:



Руси, видях снимката, видях и проблема на човека - еми бидоните имат уши отдолу за анкериране, аз мойте им направих подложна плоча, сложих анкери и залях с бетонец, нищо че "не било необходимо". Ттова го направих допълнително, тъй като разбрах че не е включено в цената. Извинявай, но монтажа на тези момчета беше само 300 лева. с транспорта! За триста лева никой няма да сглобява станция в лайна и фекалии до колене....Мойте може да се разложат, но няма да изплуват. Аз също съм лаик по темата, но не се осланяй на по-малкия обем, и малко и много да копаеш, пак ще ти вземат една машиносмяна. Българските био-системи ми изглеждат доста като играчки с едни тънки тръбички...които ми се струват лесно запушваеми...не зная.
Всъщност, за избора ти, взимай някакво решение и го "закопай", не се вижда! Така че определяща е надежността и цената. Важното е да не се запушва, и да се налага да бъркаш вътре за да го отпушваш. smiling smiley



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-10-02 14:01 от Ivo.NovDom.
Re: Малка пречиствателна станция
02-10-2009 - 13:57:10
За българските изобщо не е ставало дума. Аз с тях въобще не съм се занимавал.Те са някакви съвсем пресни и още без история- не мога да им се доверя. Реклама,реклама....ама като след някоя година се окаже ,че са неуспешен опит и.... айде пак наново. По-евтини са ама не толкова ,че да рискува човек.
Тия са чешки на Envi-pur - , а чехите са с традиции по отношение на тази техника. Имат всички Европейски сертификати.

А тия твойте може да неса лоши,щом си доволен,но явно фирмата са кофти. Ами като не ти се слиза в мръсотията,защо си се хванал с тоя бизнес? Продавай лекарстава! Не е ли така?
Re: Малка пречиствателна станция
02-10-2009 - 14:10:11
rusi 6675 Написал:
-------------------------------------------------------
> А тия твойте може да неса лоши,щом си доволен,но
> явно фирмата са кофти. Ами като не ти се слиза в
> мръсотията,защо си се хванал с тоя бизнес?
> Продавай лекарстава! Не е ли така?

Извинявай Руси, но не е така. Направата на помиина яма си е груба грешка. Не е редно да се прехвърля вината на някой, който му е съвсем друга работата. Странно аз нямам лоши впечатления от момчетата, които поддържат системата. Докараха бидоните, сглобиха тръбите, поставихме я на място и те поживо поздраво си тръгнаха. След няколко месеца им се обадих да я пуснат - донесоха един компресор, пуснаха го да подава въздух на аератора и това е. При нас не се е налагало да ги карам да бъркат в л...ната. От време на време се чуваме, когато ги препоръчвам на някой приятел. Апропо комшията ми е с чешка, не съм го видял да ровичка в нея, значи и тя работи перфектно.



winking smiley
Re: Малка пречиствателна станция
02-10-2009 - 16:28:38
avatar
ArturDent Написал:
-------------------------------------------------------

> Как два месеца за пречисвателната станция? На мене
> къща ще ми направят за 1.

По стечение на обстоятелствата, един ден след като ти започна, срещу входа на блока ни, през улицата, дойде техника, изкорениха дръвчетата, подравниха и очертаха мястото. Към 600кв.м.На другия ден почнаха да копаят- ще правят ограда- плътна до 80см., а нагоре- догодина, може и да видим. Щото, на днешна дата, успяха да излеят двете стенички. Толкова крива е едната, че обрушаваха и се опитваха да я изправят. На "обекта" присъстват по 3-4 души всеки ден..........:]
Re: Малка пречиствателна станция
02-10-2009 - 17:13:07
Здравейте,
А каква цена са ви дали от www.hg-sons.hit.bg
и за колко "души" е станцията която вземате?
Re: Малка пречиствателна станция
02-10-2009 - 18:11:38
Аз също рових в нета а и на Панаира гледах останах с впечатление че най професионално изглждат нещата на тази БГ фирма.

[www.bioteh-bg.com]

Имат на сайта и каде са инсталирали до тук гооворих с хора които им ползват станцията казаха че са професионалисти наиситна.
Цената за от 2 до 7 човека станция беше 4620 лв с доставка монтаж и 36 месеца гаранция.
Чешката фирма мисля искаха 4000 лв просто на прав поглед техния съд ми се стори с по лошо качество.
Аз имам време ще умувам още но при нас искат водоплътна септична яма ,лоято се чисти често така че аз твърдо съм решил да е станция не яма по ред причини.
Re: Малка пречиствателна станция
02-10-2009 - 19:46:13
Аз рядко се включвам,повече чета ,защото не съм такъв специалист като другите форумци,но това последното нещо на СПАМ ми прилича. Някъде имаше тема по този въпрос с анкета.
Вие как мислите?
Re: Малка пречиствателна станция
19-10-2009 - 13:34:40
Да бе,хората се опитват да си направят малко реклама.Нали е криза *sos* Няма лошо...., а всеки да си преценява!!!
Та на темата... На мен ми инсталираха станцията .Всичко върви по план . Работи екстра,има си табло с 9 степени,така че ако е празна къщата ,намалявам на най-ниската.Но най-важното е ,че няма никаква поддръжка- няма зареждане,хапчета,химикали и т.н. За мен това беше най-важното ..,а и да не мирише.
За информация на sisill ,аз вземах от най-автоматизираните с 9 степени на пречистване и ми излезе 3600евро всичко с инсталация,доставка,пускане ,а и казаха ,че 4 год. гаранция си е пълна поддръжка през това време. Но то май няма каква да се поддържа така като гледам.
Като гледам човека по-горе какви цени дава ,сигурно ви се вижда скъпичко ,но това мойто няма нищо общо с неговото.Нали бях на панаира. Отначало нищо не разбирах,ама се понаучих. То не било толкова проста работа това, а сериозна технология.1000 вида бактерии,пък всяка технология ползва различни бактерии и т.н. -дълго е за обяснение. Аз искам като го сложа и повече да не се занимавам,да знам,че съм решил този проблем.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход