Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започвам да строя....пак

Публикувано от markk 
Re: Започвам да строя....пак
04-03-2010 - 21:01:16
Абе сладур , аз се чудя защо не падат цените , а ти грабиш ли грабиш бетони и железа ! *ok*

------------------------------------------------------------------------------------
Подпис : " Мъжете правят пари , но парите не правят мъже ! "
Re: Започвам да строя....пак
04-03-2010 - 21:36:55
avatar
И тръби, ама не знам дали от мене....*pardon*

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Започвам да строя....пак
04-03-2010 - 22:07:49
Като му спретнем една "мечка" ще вземе и тръби :]

------------------------------------------------------------------------------------
Подпис : " Мъжете правят пари , но парите не правят мъже ! "
Re: Започвам да строя....пак
04-03-2010 - 22:26:28
avatar
:]

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Започвам да строя....пак
04-03-2010 - 23:57:30
А хидроизолация на основите - няма или не се вижда на снимките?
Re: Започвам да строя....пак
05-03-2010 - 09:40:14
avatar
Manolski,основите заедно с рампата са 135м2.
Фундирането е 80см,хидроизолация няма,ще се прави допълнително, засега само бетона е водоплътен.
Nikoloff,тръбите бяха много малко и прецених,че не си струва разкарването до другия край на София,но за по-нататък се стягай.
МB-радвам се да те видя отново във форума-*beer*smiling smiley
Бягам да зареждам с материали-днес трябва да приключим със зидариите,че сняг се задава....
Спорен ден на всички...smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
05-03-2010 - 13:51:59
Добър ден на всички.Стана ми интересно как ще се постигне ефективна хидроизолация при положение че водоплътния бетон не спира просмукването на влагата а само го намалява.Благодая предварително.
Re: Започвам да строя....пак
05-03-2010 - 17:34:34
avatar
Никъде не съм писал,че ще остане само водоплътен бетон,а че ще се прави допълнителна хидроизолация.
Поразрови из мненията-не ми се повтарят неколкократно предъвквани неща-за хидроизолации само аз съм писал поне на 10 места из форума....smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
05-03-2010 - 22:30:43
Този форум е цяла енциклопедия!
Просто трябва време, за да се чете.....и после да се пише !
Дълбок поклон пред АДМИНИТЕ!
Мисля си, че е дошло времето да стане ПЛАТЕН !
Аз съм "ЗА" !
Re: Започвам да строя....пак
05-03-2010 - 23:28:38
Quote
partzalev
Мисля си, че е дошло времето да стане ПЛАТЕН !
Аз съм "ЗА" !
Защо?????
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход