Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започвам да строя....пак

Публикувано от markk 
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 00:17:33
Идеята на форумите по такива сайтове е да привличат допълнителна аудитория,която иначе няма да се свърти там.
Всъщност едва ли има друг начин покрай цените на имотите,човек да прочете нещо за строителство или за озеленяване.
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 01:05:56
И къде е логиката и справедливоста? Хората от които черпиме знания и опит как ще бъдат облагодетелствани?
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 03:02:13
Ако ми обясните защо SALVADOR и Nasko.Stoykov пишат във всички теми, без
да заемат позиции, ще ви обясня защо трябва да стане платен този форум.
При това, тук не става дума за ГОЛЕМИ такси!
Предлагам 2 лв./месец............за правото да пишеш!
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 05:46:58
Quote
partzalev
Ако ми обясните защо SALVADOR и Nasko.Stoykov пишат във всички теми, без
да заемат позиции, ще ви обясня защо трябва да стане платен този форум.
При това, тук не става дума за ГОЛЕМИ такси!
Предлагам 2 лв./месец............за правото да пишеш!

Г-н Парцалев, не мисля че пиша във всички теми. И за да не бъда голословен, може да сравните броя на моите постинги с тези на г-н Парцалев. Позиция не заемам най-вероятно защото нямам необходимите знания, за разлика от други хора които ВИНАГИ и за ВСИЧКО имат позиция. Ако мога да бъда полезен с още нещо- винаги на Вашите услуги.
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 06:59:26
Quote
partzalev
ще ви обясня защо трябва да стане платен този форум.
При това, тук не става дума за ГОЛЕМИ такси!
Предлагам 2 лв./месец............за правото да пишеш!

:]И това след масовите ни протести и всенародни вълнения под надслов:ВЪРНЕТЕ ПАРЦАЛЕВ ВЪВ ФОРУМА!

Колкото за плащането аз съм за и то за всяко мнение изрично и специално за тези ,които имат рекламен аватар или подпис със рекламен сайт и съдържание!Защото освен,че се рекламират без пари,провалят и дискусиите като провокират останалите участници да влизат в безмислени спорове само и само да си покажат рекламата!Типичен пример тука са майсторите на камини със саморекламите си и един тъпан Владко,който пък е изключително продуктивен в пускането на нови теми от малоумни до безсъдържателни по характер!Саморекламата и самомнението за професионализъм не е находчивост и положителна черта в който и да е занаят !Показва ниска фирмена култура и липса на морални ценности-е те такава ще им е и работата и резултата от нея на тези "юнаци"!
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 10:09:52
Браво ФЛО,аз съм от другата страна но,те подкрепям изцяло.Не може тук да се прави само реклама. Форума е за всеки който иска да сподели какво прави или какво иска да направи.(Izvarshvam stroitelni remonti )- това е досадно но , и да се направи платен форума пак ще ги има.Скоро направих тема която искам да е полезна на всички. Темата е "Архитектурни снимки от цяла България". Ще качвам снимки на къщи от Велико Търновска област,качвайте снимки от цялата страна нека да се види къде какво се строи.Темата ще е полезна за всички!!!

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-06 10:44 от Радост.
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 10:39:56
Има форуми,които даже не съм ги и отварял...
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 11:09:34
Quote
Радост
Браво ФЛО,аз съм от другата страна но,те подкрепям изцяло.Не може тук да се прави само реклама. Форума е за всеки който иска да сподели какво прави или какво иска да направи.(Izvarshvam stroitelni remonti )- това е досадно но , и да се направи платен форума пак ще ги има.Скоро направих тема която искам да е полезна на всички. Темата е "Архитектурни снимки от цяла България". Ще качвам снимки на къщи от Велико Търновска област,качвайте снимки от цялата страна нека да се види къде какво се строи.Темата ще е полезна за всички!!!


Това имам предвид ,душицо златна! Това дето го пляскаш отдолу като подпис[www.radistroi49.hit.bg] не е етично да е там в една дискусия! Има раздели за обяви и реклами има си и рекламен офис чорбаджията на сайта ,който може да видиш отдолу на страницата в червено.А човек който не е етичен в отношенията си с хората ,няма как да е етичен и качествен в работата си и ще излъже или ще компрометира и работа за която е нает.*smiley_ahh*
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 11:38:26
Абе ей като неискаш не гледай бе.Какво ви става на всички,вие да не сте нещо болни.Какви са тия ругатни вие селяци ли сте или да.Къде ти бъркам и на теб,като си слагам подписа.Услугата се предлага,като искаш гледаш ако не искаш не гледаш.

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 11:41:47
Създавам тема от която всички ще се информират не се рекламирам като "Izvarshvam stroitelni remonti "опитвам се да бъда полезен,а не досаден.

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход