Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започвам да строя....пак

Публикувано от markk 
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 11:43:31
Quote
markk
Никъде не съм писал,че ще остане само водоплътен бетон,а че ще се прави допълнителна хидроизолация.
Поразрови из мненията-не ми се повтарят неколкократно предъвквани неща-за хидроизолации само аз съм писал поне на 10 места из форума....smiling smiley[/quot

markk Потърсих но не ми стана ясно.Ако не те затруднява,моля обясни как точно ще се постигне ефективна хидроизолация в конкретния случай.Извини ме за нахалството.
Жалко че темата доста се е отклонила......!
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 12:11:59
Фло,
за да няма други "протести и всенародни вълнения", предпочитам
да си платя. По този начин и админите ще са страна по "договора"!
Нали се сещаш......!
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 12:55:19
Quote
Радост
Абе ей като неискаш не гледай бе.Какво ви става на всички,вие да не сте нещо болни.Какви са тия ругатни вие селяци ли сте или да.Къде ти бъркам и на теб,като си слагам подписа.Услугата се предлага,като искаш гледаш ако не искаш не гледаш.

Да си селяк или да винаги е по добре и по -почтено, отколкото малкото усилие да се правиш на малоумен!Казвам малкото усилие защото ти се удава лесно! Айде ще обясня пак и ако четеш по-бавно може и да разбереш,като това не ми се вярва! Проблема на автоматичния подпис ,който препраща към саморекламно съдържание е в това,че за да го показваш колкото може повече провокираш теми и участници,инициираш безмислени диалози и постове с надеждата все някой да ти види рекламата! От това страда форума и качеството на дискусията! Този раздел е дискусионен-рекламата е в друг раздел! "Услугата" както я възприемаш не е за търговия а за информация и популяризиране на човешки ценности.Така има няколко участника ,които популяризират хуманни инициативи с подписите си,други си индентифицират характера и философията с музикално произведение и т.н. и не дразнят-дразнят тъпанарите,които си въобразяват,че могат да си набавят клиенти по такъв начин.Съжалявам,че се разпрострях толкова в темата на колегата!
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 14:01:44
Наистина някой хора си въобразиха че са собственици на теми и се изживяват като цензори и цербери, размахват пръст, ругаят, дори предлагат достъпа до форума да стане платен. Да бяха хора които допринасяха за израстване на професионалното ниво на този раздел(Марк, Иво, Мастеркад, Фло, МБ2356, Аргонавт, Николов... извинявам се на пропуснатите) щях да кажа-ДА, все пак човек си плаща за да научи нещо. Да ама не е това случката. Моето предложение към администраторите на форума е да въведат бутонче за игнориране на отделни участници-вкарваш имената и повече не виждаш постовете на съответните лица.
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 14:09:18
Има човек - има проблем!
Има бутонче - няма проблем!
Машаааллааа!
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 14:33:41
Има мнение различно от моето-Голям проблем!
Платен достъп-Няма проблем!
Аз предлагам не 2лв. на месец, а 2лв. на постинг. Вие г-н Парцалев дължите около 4316.00лв.:]
Re: Започвам да строя....пак
06-03-2010 - 15:09:28
Наско,
Вчера МАРКК любезно ме заведе до обекта си.
В най-големия сняг и вятър се запознах отблизо с
хората там и с това, което правят.
Безопит също ми показа отвътре и отвън къщата на
мечтите си. А МБ2356 лично се зае с моята къща и я направи
както трябва. Аргонавта ми показа неговата къща, когато бях
тази есен по този край, както и други негови работи.
Много любезни и отзивчиви хора!
Аз така го разбирам "професионалното израстване на форума" -
там на терена!
Бъди сигурен, че няма да ти откажат и на теб. Безплатно е !
Нищо лично!
Re: Започвам да строя....пак
09-03-2010 - 12:35:53
avatar
На строеж №4 работата спря още в петък следобед.
Тогава положението беше такова:

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
09-03-2010 - 12:38:00
avatar
Сега не ми се мисли колко сняг има-сигурно е половин метър...

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
09-03-2010 - 12:50:14
avatar
А с какво ще покриваш?

[www.roofbg.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход