Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започвам да строя....пак

Публикувано от markk 
Re: Започвам да строя....пак
18-02-2010 - 20:59:26
avatar
Quote
venciev
Писах на Елцин на мейла за цените!Ако има добри цени Марк защо да не купим от него материала за нашата къща?!
Но,ти си прав,по-добре да ги обяви тук цените,за да се знае кой-кой е...*ok*

Аз, не съм изчела всичко, но мъжът ми е доволен от цените на материалите в Душево. Греди, талпи, правят по поръчка- по размери на клиента, а ги смятат на кубик, не на бройка. И сравнено с цеха в Млечево, например, излиза доста по на сметка. И ги сушат.
Ако не иде реч за тия материали, извинявайте.........
Re: Започвам да строя....пак
19-02-2010 - 12:03:09
Ками,тези села в троянско ли са?
Re: Започвам да строя....пак
19-02-2010 - 14:10:51
avatar
Quote
venciev
Ками,тези села в троянско ли са?
Между Севлиево и Троян. До Гумощник, ако си го чувал.
Re: Започвам да строя....пак
22-02-2010 - 22:03:01
Здравейте,
Моля да ме извините за закъснението, не съм избягал smiling smiley , просто ми се наложи да пътувам.
Та да продължа по същество, на вниманието на mark(и на всички, които имат интерес) :

цени за първо качество:
греди 12/12 см.,4м. - 210 лв./куб.
греди 10/10 см.,4м. - 200 лв./куб.

цени за второ качество:
греди 12/12 см.,4м. - 190 лв./куб.
греди 10/10 см.,4м. - 180 лв./куб.
Посочените цени са без ДДС. Материала е бял бор. Производството се намира в Родопите в Смолянски регион, произвеждаме всякъкъв вид фасониран дървен материал работиме и по индивидуални поръчки.
Цената за транспорт до София е 24 лв. за кубик без ДДС - транспортират се около 30 кубика, при по-малко количество цената е по договаряне. Транспорта е до посочен от Вас обект без значение къде се намира в София, стига да има път до там smiling smiley .
Ако имате въпроси или Ви трябват цените на друг вид дървен материал моля пишете тук или на мейла ми: rado_rk@abv.bg
Re: Започвам да строя....пак
22-02-2010 - 22:23:39
avatar
Това за кофражен материал или за конструктивен?

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Започвам да строя....пак
22-02-2010 - 22:47:57
n.nikoloff
Второто качество е кофражния материал, а първото качество са чисти греди, несушени, по-желание можем и да ги сушим. Не знам точно какво влагаш в понятието конструктивен материал.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-22 22:48 от Eltcin.
Re: Започвам да строя....пак
22-02-2010 - 23:00:31
avatar
Ами такъв, който има качества да влезне в дървена конструкция.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Започвам да строя....пак
23-02-2010 - 11:25:22
avatar
Eltcin,пиши къде в София може да се види какъв е материала,който предлагаш...

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
23-02-2010 - 11:32:01
avatar
Междувременно се направи първа копка на строеж №4

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
23-02-2010 - 11:34:22
avatar
Изля се и подложния бетон..

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход