Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започвам да строя....пак

Публикувано от markk 
Re: Започвам да строя....пак
16-02-2010 - 20:13:46
avatar
Eltcin,за този строеж вече съм платил материала,но ще имам още няколко ..
Пиши моля те тук,за да бъдем полезни и на други(а и ти на себе си),цени на греди с максимално сечение 12/12,около 40 м3,4-метра дължина,първо качество и около 30м3 второ качество(кофражни) със същата дължина (4м.),10/10см ,франко София...

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
16-02-2010 - 21:52:52
ТА тая поляна добре изглежда,ама...драсни два реда какво всъщност трябва да се появи там...2,3,5 етажа...някоя снимка от плана примерно.
Re: Започвам да строя....пак
16-02-2010 - 22:07:58
Писах на Елцин на мейла за цените!Ако има добри цени Марк защо да не купим от него материала за нашата къща?!
Но,ти си прав,по-добре да ги обяви тук цените,за да се знае кой-кой е...*ok*
Re: Започвам да строя....пак
16-02-2010 - 22:29:32
avatar
Salvador,с удоволствие ще публикувам и плановете,но ги имам само на хартиен носител и в момента точно нямам техническа възможност да ги сканирам.
Иначе къщата не е нищо особено или специално-на 2 етажа с гараж,220м2.Скоро ще имам и кооперация с магазини,ателиета ,офиси и жилища-1750м2,на за там не съм говорил още с инвеститорите за визуализации-живот и здраве да е...
Венци-*ok*smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
17-02-2010 - 11:24:50
е това ще се пръкне там (живот и здраве да е)

Re: Започвам да строя....пак
17-02-2010 - 21:35:18
Класика.
Re: Започвам да строя....пак
18-02-2010 - 18:40:23
avatar
Не е истина-станах строителя на форума.:]
Сега разбирам,че и този ми възложител пише във форума,и то много отпреди мен-голяма изненада.
Казвайте ми овреме,за да няма такива изненади(приятни,дай Боже всекимуwinking smiley),за да не се запознаваме пак,този път виртуално..:-[

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
18-02-2010 - 18:45:06
Бре. Че да ти пратя и аз проекта?
Re: Започвам да строя....пак
18-02-2010 - 18:57:54
avatar
Давай го-теб те знам.smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
18-02-2010 - 18:59:29
Тоя Елцин хвърли една партенка и изчезна!Егати бизнесмена:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход